zepterPokud máte rádi grilování, určitě věnujete péči k jeho přípravě. Maso můžeme dopředu ochutit nebo naložit do marinády. Aby bylo maso šťavnaté a strukturu masa dobře prostoupila chuť, pak je dobré maso nakládat několik hodin či jeden až dva dny. Marinované maso nejlépe uložíme do dobře těsnících misek s víčkem, aby chránily maso a vůně nezahltila chladničku.

Uchovejte potraviny pomocí nádob vacSy

Tip na dobré uchovávání potravin je systém vacSy od firmy Zepter. Různé rozměry nádob vám umožní vybrat si přesně tu, kterou potřebujete pro danou potravinu. Co všechno můžeme uchovávat? Maso, zeleninu, sýry, vše co potřebujeme zpracovat, ale třeba až za delší čas. Také hotová jídla - ugrilované maso či jiné pokrmy si můžeme vychutnat i následující dny.

zepterSystém vakuového balení Zepter vacSy uchová přirozené vlastnosti potravin až pětkrát déle než běžné metody. Speciální nádoby, ze kterých jde odsát vzduch pomocí jednoduché odsávací pumpy jsou vyrobené ze skla, nebo ze speciálního materiálu lexan. Nabízejí nejlepší podmínky pro uchovávání potravin, a to jak z hlediska hygieny a zdraví, tak z hlediska funkčnosti a hospodárnosti - potraviny vydrží čerstvé a nezkazí se díky nedostatku vzduchu. Nádoby si můžete vybrat v různých tvarech a splňují požadavky každé moderní kuchyně. Při podávání pokrmů budou po vyjmutí z nádoby stejně čerstvé jako v den, kdy byly připraveny.

zepter

Vyzkoušejte multifunkčního pomocníka mixSy

zepterKe grilovanému masu patří různé druhy dresingů a omáček - tzv. dipů, které si můžete připravit dle svého receptu a chuti. Příjemnou tečkou za celým večerem se může stát pro dospělé koktejl a pro děti zmrzlina. Jak na to? To vše lze vytvořit s pomocí mixéru mixSy. MixSy se dodává se čtyřmi vyměnitelnými doplňky, mlýnkem a speciální nádobkou na mletí a drcení. Mezi jeho přednosti patří multifunkčnost, výkonnost, úspora času - příprava pokrmu bude snadné.

Více o nádobí Zepter, recepty, tipy a kontakty na prodejce najdete na www.zepterclub.cz. Navštivte reprezentační prodejnu Zepter v Praze v ulici Spálená 55, kde se můžete zúčastnit také ukázky zdravého vaření!

Hrajte o exkluzivní nádobí Zepter, automobil SEAT Altea XL a další Zepter ceny v celkové hodnotě 1 milion Kč! Více na www.zepterhra.cz.

zepter

 

 

 

Reklama