.

Jak to vypadá na soustředění dvanácti krasavců ze soutěže Muž roku

Novinky

Jak to vypadá na soustředění dvanácti krasavců ze soutěže Muž roku

Čeští finalisté soutěže Muž roku strávili nabitý víkend v Hotelu Rajská Zahrada v Novém Městě nad Metují. Co tam dělali? Posilovali, cvičili, učili se mluvit, ale také se bavili a flirtovali. První den za dvanáctkou finalistů dorazily Katka Kornová, Eva Decastelo, Štěpánka Decastelo a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová, Česká Miss Earth Karolína Mališová. Na svoji novou konkurenci se přijel podívat také Martin Gardavský, vítěz z roku 2011.  

muzi roku

stroj

Na programu byla jízda na lodičkách, kterou některé známé tváře s finalisty nezvládli a skončili v místní řece. „Málem jsem se utopila, ještě že mám záchrannou vestu,“ křičela Eva Decastelo, když jejich lodičku finalista Jakub Kraus neukočíroval a skončili ve vodě. Takhle dopadla i Česká Miss World Andrea Kalousová.

eva

 

Do vířivky s finalisty Muže roku zavítala Štěpánka Decastelo. „Cítím se tady jako v ráji,“ smála se Štěpánka, jejíž nepřehlédnutelné vnady obdivovali finalisté. Večer si zahráli všichni zúčastnění aktivity, kde vyhrál tým Evy Decastelo. „Vím, že jsme nejlepší! Po celý večer jsem dělala pantomimu, byla to fakt legrace a užili jsme si to všichni,“ laškovala Decastelo.

decastelo

Katka Kornová v Novém Městě nad Metují vyzkoušela thajskou masáž a nechala se ostříhat u místní kadeřnice! Dorazila se synem Filipem, na kterého prozradila, že má holku. „Potřebovali jsme si odpočinout a utéct z Prahy. Je to tu krásné, byli jsme i na zámku v Novém Městě nad Metují. Musím pochválit kluky, chovají se velmi gentlemansky. Je vidět, že je to prima parta kluků se zájmem o soutěž,“ dodala Katka.

kornová

Finalisté Muže roku také absolvovali kurz řečnictví s panem Janem Přeučilem. Ten dorazil s Evičkou Hruškovou a přítomné pány, ale i dámy upozornil na to, že řečnictví je velmi důležité, protože vypovídá o člověku.

přeučil

Do Rajské Zahrady zavítal i Marian Vojtko, který se stal třináctým finalistou Muže roku. „Já na to určitě mám. Podívejte se na mé vyrýsované bříško,“ lákal na ně potenciální zájemkyně. „A jsem také svobodný a nezadaný,“ dodával Marian.

nyvltova

Večerní módní přehlídku zahájila zpěvem Kamila Nývltová, ta se také vrátila z Ameriky a v současné době je nezadaná a čeká na toho pana pravého. „Třeba si tady vyberu! Hezkých kluků je tady dost a věřím na lásku na první pohled,“ přiznala se Kamila.

ve vodě

virivka

Moderátorkami slavnostního večera byly Lenka Špillarová z VIP zpráv a Daniela Šinkorová, která, jak přiznala, konečně přibrala 3 kilogramy!

sinkorova

fotka

Poprvé se letos volil i Muž roku – sympaťák soustředění, kterého volily osobnosti - zástupci médií a sponzorů. Stal se jím Jan Vurm, kterému je 25 let, je studentem a pochází z Poděbrad.

jan vurm

Během slavnostního večera kluci předvedli oblečení od Mall.cz ze sekce značková móda, spodní prádlo a plavky 69SLAM, obleky s. Oliver. Na to, jak to kluci zvládají, se přijel podívat i vítěz Martin Gardavský. 

Finálový večer v Náchodě proběhne už 21. srpna. Žena-in je mediálním partnerem soutěže a zástupkyně redakce se zúčastní slavnostního finále, na kterém proběhne i vyhlášení Muže roku magazínu Žena-in. Hlasování pro naše čtenářky zahájíme už brzy, sledujte rubriku Společnost!

Postupně vás seznamujeme s jednotlivými finalisty Muže roku 2015. Koho už znáte?

   
27.07.2015 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

 1. avatar
  [8] gerda [*]

  kobližka — #6to je taky pravda, ale šikovný fotograf dovede udělat krasavce i z člověka, který není momentálně ve formě, kulantně řečeno. Úhel focení je děsný. Asi bylo horko a nechtělo se mu, no...Sml80

  superkarma: 0 28.07.2015, 05:16:43
 2. [7] dadma [*]

  Tak já nevím, mě připadají všichni ti kluci stejní.

  Šinkorová bývala pěkná ženská ,jak zde píšete,nyní vypadá příšerně.Paní Hrušková by mohla přestat dělat diblíka.Už není ve věku ,kdy hrála Popelku. A paní Kornovou obdivuji,že se synovi opravdu věnovala a věnuje. Myslím, že si přehodnotila priority a neřeší žádné blbosti,jestli má tři kila nebo nemá.

  superkarma: 0 27.07.2015, 16:19:15
 3. avatar
  [6] kobližka [*]

  gerda — #2 Proč fotografka??? Urazila bych obě ruce té kadeřnici za to veledílo na hlavě Sml68Sml68Sml68

  1. na komentář reaguje gerda — #8
  superkarma: 0 27.07.2015, 15:23:44
 4. avatar
  [5] kobližka [*]

  Paní Hrušková by hlavně mohla přestat ze sebe dělat diblíka,už je načase....No a ty tuny make-upu na tváři D.Šinkrové z ní dělají,s prominutím,starou....víte co.Ani se mi to nechce napsat.A taková to byla a pěkná ženská....

  Ovšem,stejně je to svět sám pro sebe a jenom nechápu snahu těch aktérů se neustále zviditelňovat Sml80

  superkarma: 1 27.07.2015, 15:22:11
 5. [4] bobani [*]

  jejich starosti na mou hlavu ...

  superkarma: 0 27.07.2015, 13:24:29
 6. [3] Maria28 [*]

  No co na to říct. Blahoslavení chudí duchem. Znám pouze jména Kornová, Šinkorová, jinak nic a ani je nechci znát. No když to někdo sponzoruje a pipinky se předhánějí, kdo si jich všimne...

  superkarma: 1 27.07.2015, 12:55:50
 7. avatar
  [2] gerda [*]

  Tak hlavně že se ti upřímní a přirození lidé spolu srdečně pobavili. Jo, a být paní Kornovou, fotografa praštím po palici prvním, co mi přijde pod rukuSml31. Za tu hnusnou fotku. Ostatně, ty fotky už znám odjinud, i cennou informaci o tom, že Šinkorová přibrala 3 kg. Měla by se omezovat v jídle, začíná být tlustáSml52 A sympaťák vyhrál asi proto, že má na hlavě normální účes a ne vyčesaný chochol na stranu.

  1. na komentář reaguje kobližka — #6
  superkarma: 0 27.07.2015, 12:02:59
 8. [1] mulzik [*]

  Paní Šinkorová vypadá jak přestárlá barbína. Moc make-upu a ty blond dlouhý vlasy k tomu..není to můj styl. Hodí se říct: méně je více

  superkarma: 1 27.07.2015, 11:19:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme