Zeptala jsem se na názor svého kolegy Jakuba Kočího. Možná vás pobaví jeho historka z nákupu spodního prádla, když dělal doprovod své mamince.

Oblečení moc nerozumím, tak většinou vypadám trochu jako strašák. Každopádně si vzpomínám, jak jsem jednou, když jsem byl ještě mladý, šel já (vlasatec) nakoupit s maminkou cosi do prodejny s dámským prádlem – tuším, že si šla koupit podprsenku a vzala dítě s sebou. A paní v prodejně se ptá: „A co mladá slečna, ta už taky brzy bude kupovat podprsenky, že?“

Myslel jsem, že se v tu chvíli studem na místě propadnu do Austrálie.

Jakub

Já myslím, Kubo, že to s tebou a oblékáním není tak zlé. Máš svůj styl, a to se mi líbí. Ale možná s tvou příhodou z dětství tak trochu souvisí. Není náhodou ten klobouk, co nosíš, z Austálie?

Máte také nějakou příhodu z nakupování? Zažila jste nějaký trapas? Stydíte se za svou velikost? Zkoušíte ráda oblečení v kabince? Ptáte se na názor prodavaček? Co kupujet obzvlášť nerada? Je to prádlo, plavky, nebo třeba boty? Svěřte se nám se svými radostmi a strastmi s nákupy oblečení a bot. Podělte se s námi o názor na dnenší téma. Je ve vaší velikosti dostatečný výběr, nebo si spíš naříkáte?

Na vaše příspěvky se moc těšíme na

redakce@zena-in.cz

Reklama