Blíží se svátky. Budete určitě doma více než obyčejně. Budete mít sváteční náladu a chuť na sex. Jenže doma jsou úplně všichni. I děti. Co s nimi?

Dnešní téma noční editace není až tak lechtivé, ale trápí značnou část populace. Co s vlastními skřítky a trpaslíky?! Jak známo, speciálně trpaslíci vám vlezou všude a strašně rychle se množí! Ví to i děd Vševěd, a ten žádné děti nemá!

Zkrátka dnes bych se rád dozvěděl, jak to děláte, abyste si zajistili, že skřítci zůstanou tam, kde mají být, tedy daleko od vás? Třeba můj synek má neuvěřitelný talent chtít něco neodkladného přesně v okamžik, kdy se to nejméně hodí.

Vsadím se, že vaše ratolesti na tom nebudou o nic hůř. Dokonce mám pocit, že už ve školce probíhá nějaký kurz praktických dovedností, kterak překazit dospělákům všechnu radost, která jim ještě na světě zbyla, s tím jejich věčným Tatííííí!? Mamíííí!? Kde jstéééé?

Znáte to, že ano? Moc dobře vím, že to znáte. Napadlo mě zavírat ho do sklepa, ale nemáme v Praze sklep. Aby šel sám do kina, na to je ještě malý, zkrátka není jediný okamžik, kdy netrnu, že zase přijde...

Takže dnes si budeme povídat o tomto. Můžete mi psát, kde všude vás děti našly, co všechno jste přitom měli a neměli na sobě a vůbec jak se zabezpečujete před vpádem malých barbarů do vaší soukromé citadely.

A pamatujete si z dětství na nějaké kurzy? Já osobně si vzpomínám, že mi to také docela šlo!

Reklama