Zítra si budeme v magazínu povídat o feminismu. Téma zní: Já a feministky. Zajímá mě váš pohled na toto hnutí i na jednotlivé feministky jako takové - znáte nějaké a jaký na ně máte názor?

Co si vybavíte, když se řekne: feministka. Tak právě o tom si budeme zítra, milé čtenářky, povídat. Jaký máte na feministky názor? Jsem hodně zvědavý, protože většinou se lidé ptají na feminismus a feministky buď samotných feministek, anebo mužů. Ženský názor bývá v této oblasti jaksi potlačován nebo ztotožňován s tím feministickým, ale je tomu skutečně tak? Skutečně většina žen s názory feministek souhlasí?

Pokusíme se tomu zítra přijít na kloub...

Téma dne 7. prosince 2011: Já a feministky

  • Jaký je váš názor na feministky?

I když se zdá tahle otázka položená mužem v ženském magazínu trochu odvážná, nemyslím si, že je od věci. Extrémní názory vyvolávají v lidech reakce. Stejně jako máme každý, napříč věkem, pohlavím i rasou svůj názor třeba na židovství, tak máme názor i na feminismus. A mě zajímá ten váš, milé čtenářky! Posílejte mi ho na e-mail uvedený níže jako příspěvek k tématu a nezapomeňte, že pokud chcete mít šanci na získání krásného dárku, který se hodí pro každého chlapa a feministku, totiž hry POKER deluxe od Albi, musí váš text být dlouhý alespoň jako tento odstavec.

poker

Hrajte ŠŤASTNOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ o ceny v hodnotě 30.000 KORUN! Více zde...

Reklama