Zpěvačka Ilona Csáková je dnes titulní tváří magazínu. Jak se staví k horoskopům? Bere je velmi s rezervou, a to hlavně kvůli toku času...

Dnes si v našem magazínu můžete přečíst zajímavý rozhovor s Ilonou Csákovou:

Možná vás v souvisosti s dnešním tématem napadne, jak asi Ilona vnímá horoskopy. My známe odpověď...

Věříte horoskopům a podobným astrologickým věcem?
Beru je velmi s rezervou, protože dnes už to nemůžete počítat, podle počtu planet naší Sluneční soustavy. Víte, podle Sumerů bylo planet dvanáct, a to my už nemáme. Třeba Pluto nám zrušili, takže když se na to podívám historicky, jsem z toho mírně rozpačitá. Podle kolika planet si tedy máte počítat svůj horoskop? Všechno se posouvá, čím víc toho víme a poznáváme. Zkrátka to beru s rezervou.

Téma dne 20. 9. 2013: Osudové (partnerské) horoskopy

  • Věříte horoskopům?
  • Jak si podle partnerského horoskopu máte se svým protějškem sednout?
  • Pomohl vám horoskop při výběru partnera?

Své odpovědi na mé otázky posílejte formou příběhu nejpozdejí 20. 9. 2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Na jednu čtenářku tu za příspěvek čeká pěkný DVD dárek, totiž dvě videa věštce Stanleyho Bradleye (doufám, že se to jeho jméno takhle skloňuje), konkrétně Dům vztahů a Pokladnice schopností a energie. Tak hurá na to!

K yískání dárku bude kromě příspěvku potřeba ještě splnit jednu malou podmínku. Jakou? To vám prozradím v novince 20. 9. 2013 v 8.30 hodin.

Mimochodem, povšiměte si, že naše redakční vědma oživuje rubriku Horoskopy (klikni)!

bradleybradley

Reklama