Bulvár

Jak to je se vsázením na Ženě-in?

Před pár dny jsme uveřejnili zprávu, že Češi vloni prosázeli přes 90 miliard korun. Dnes vám přinášíme výsledky redakční ankety na téma „společenské sázky“, kterou jsme vyhlásili před pár týdny…

Na naši anketu odpovědělo 1209 čtenářů, ve věku 21 až 30 let. Nejvíc odpovědí jsme zaregistrovali z Moravskoslezského kraje a Prahy. Nejméně zastoupen byl Karlovarský kraj.

Většina z vás uvedla, že jste už někdy na něco vsadili. Co se týče oblíbenosti sázek, dobře víte o různých typech sázek - sportovní, společenské apod. Nejraději vsázíte na čísla.

Nejoblíbenější sázkovou hrou je pro vás Sportka a Šťastných 10, na které vsázíte nejvíc. Kdybyste si měli vybrat další sázkové hry, byly by to reality show, dostihy a soutěž Miss.

Pokud vás zaujme nějaká sázka, nemáte problém vsadit ve sběrně sázkové kanceláře. Někteří z vás mají však k sázení nedůvěru nebo se stydí a sázkovým kancelářím se vyhýbá.

Potěšilo nás, že při podávaní sázek vám vyhovuje internet, který zachovává anonymitu a šetří čas. Jako další vhodné formy byly uvedeny: podávaní sázek přes poštu nebo prostřednictvím sms.

Kdybyste měli příležitost, momentálně byste si rádi vsadili na fotbal a VyVolené.  
 
Sázení si většina z vás spojuje s názvy Fortuna, Sazka, Chance, Tipsport, které reprezentují sázkové kanceláře

   
02.06.2006 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Kadla [*]

    Jednou za dva roky si vsadím Sportku a samozřejmě nic nevyhraju. Vlastně jediné mé výhry za celý život (asi 3) byly tady na Ženě-in (taky jsem z nich vždy měla patřičnou radost)

    superkarma: 0 02.06.2006, 08:29:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme