Domácnost

Jak snadno pořídit kvalitní šicí stroj

 

Stále je mezi námi spousta žen, které i přesto, že je oblečení dostupné pro každého a v každém obchodě, šijí si na sebe a na své děti samy. Pokud je to baví, pokud jsou jen trochu šikovné, a hlavně pokud mají kvalitní šicí stroj, může se jejich užitečná práce stát zároveň zábavou a celoživotním koníčkem. Možná už jen proto, že dříve ženy šít musely, a teď si originální kousky oblečení vyrábějí hlavně pro radost.

 

Šicí stroj si můžete objednat nejmodernějším a nepraktičtějším způsobem, na stránkách zaručené kvality servisu – www.sicistroje.net. Nabízí se zde možnost nákupu na splátky, která je ohledně prodejů šicích strojů jedinou možností právě splátkového prodeje. Pokud uvažujete o nákupu šicího stroje nejvyšší kvality a nemáte právě pohromadě dostatek financí, neváhejte a vyberte si na uvedené internetové adrese.

 

Na stránkách www.sicistroje.net najdete i kontakt na odborníky, kteří vám ochotně při výběru poradí a nabízí se zde i možnost návštěvy vzorkové prodejny.

 

Šití je jednou z nejoblíbenějších zálib žen, a tak se prodejci často setkávají s náročnějšími zákaznicemi. Tyto žádají šicí stroje, které uspokojí jejich maximální kreativitu.

 

Co dokáže šicí stroj BROTHER NX- 400

Po nákupu právě tohoto šicího stroje budete stát před těžkou volbou. Brother NX-400 nabízí 294 druhů stehů a „umí“ 10 různých tvarů knoflíkových dírek, které se šijí automaticky. Tento stroj s elektronickými funkcemi a elektronickým ovládáním má  LCD displej a přímou volbu funkcí tlačítky.

Navrhuje vlastní vyšívací stehy a zvládne i programovat automatický odstřih obou nití. Dále poskytuje prostor pro šití i rozměrných dílů a všechny jeho ovládací prvky jsou dobře přístupné. Má automatický navlékač nitě a tlačítko pro zafixování polohy jehly. Dále poskytuje osvětlení LED diodami, bleskově připravuje spodní nit a nechybí ani volné rameno pro šití rukávů.

 

Jak po nákupu na stránkách www.sicistroje.net probíhá předání zboží?

Firma používá pro dopravu smluvního partnera dopravce PPL, tato společnost do 48 hodin doručí zásilku až k zákazníkovi. Pro lepší komunikaci je vždy dobré uvést telefonický kontakt. Řidič předá zásilku a zákazník, pokud je zásilka neporušená, uhradí dobírku. Na platbu je vystaven doklad o zaplacení. Daňový doklad je uvnitř zásilky a záruka je na všechny značky strojů 24 měsíců.

 

Jaký je přesný termín dodání zboží ?

Vždy záleží na tom, zda je objednaný stroj na našem skladě. Jestliže ano, pak platí do 48 hodin, pokud ne, tak zhruba do 3 až 5 dnů dle dodací lhůty našich dodavatelů.

 

 

Internetový prodejce www.sicistroje.net byl v roce 2004 oceněn jako nejlepší prodejce šicích strojů!

 

Chcete soutěžit a vyhrát tak roční předplatné časopisu Burda + tašku šicích potřeb? Klikněte ZDE

 

 

 

   
11.05.2005 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [11] Bobša [*]

  Taj já jsem unešená z VERONICA PROFILOCK spolehlivý overlock.
  Overlock, který v jedné operaci stříhá, pružně sešívá a entluje. Jenom nevím, jestli se za tuto cenu opravdu vyrovná klasickému overlocku
  Mám starou bezporuchovou Ladovku a ta se mnou určitě i dožije. A všechno co umí ani nevyužívám

  superkarma: 0 14.05.2005, 18:42:23
 2. avatar
  [10] Luciš [*]

  Jo a bacha. V soutěži je čitelná na fotce na stroji správná odpověď bez hledání

  superkarma: 0 11.05.2005, 13:53:26
 3. avatar
  [9] marta-b [*]

  Bezva odkaz , možná si tam i vyberu, protože šicí stroj mi doma opravdu chybí a pokud ho nedostaneme mezi svatebníma darama, vim už, kam pro něj Díky za článek

  superkarma: 0 11.05.2005, 11:40:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme