Po lamentu čtenářky Multistrady tu máme jeden tragický příběh, jeho autorkou je čtenářka Bohuša...

Jak slečinky přicházejí o iluze

Jako mladá dívka jsem i já toužila po opravdové romantice...! Po čtení romantických knih a sledování každého romantického filmu jsem se opravdové romantiky „naživo" né a né dočkat. Až jednoho letního odpoledne jsem se na koupališti seznámila se šarmantním mladíkem...! A když mě po měsíci pozval na romantický víkend v horské chatě, ani na vteřinu jsem neváhala a už se pomalu začala balit. Radostí jsem se nemohla dočkat pátku, kdy mě můj milý měl vyzvednout u domu - celou dobu jsem si v duchu přehrávala tu naši romantickou „pohádku"...?!

S velkým báglem jsem nasedla do jeho luxusního „embéčka" a hurá za romantikou! Ta začala po hodinové jízdě, kdy nám do cesty vběhla srnka a můj milý ji přejel - byla jsem v šoku, ale můj romantik si s tím velkou hlavu nedělal... srnku naložil do kufru a po příjezdu na chatu se ihned začal věnovat srnce - začal ji stahovat, kuchat a porcovat - byl jako u vytržení a mě si ani nevšiml. Když jsem se ozvala, bylo mi řečeno, že na takovou romantickou večeři do smrti nezapomenu...?!

A měl pravdu - místo ohně v krbu, plápolal oheň v pařáku, místo romantického přípitku otevřel víno z krabice, které upíjel přímo od pramene a místo polibků mě zaměstnal mytím hrnců mastných od syrového masa...!

Kolem půlnoci jsem v zoufalství našla celkem přijatelné místo k přenocování, ale do rána jsem hrůzou oka nezahmouřila...! Svého přítele jsem za celou noc nespatřila, cítila jsem pouze kouř z cigaret a výpary z kuchyně...!

Ráno moudřejší večera,řekla jsem si a čekala, jakou že romantickou snídaní mě přítel překvapí? A překvapil - na stůl mě naservíroval guláš a talíř vařených kostí...! Já, znechucená a otrávená čekala pouze na návrat domů... a aby toho nebylo málo - chytla jsem střevní chřipku - takže odjezd jsem si krátila ne příliš příjemnou činností - sprintem z kadibudky do studánky...!

Doma mé potíže neustávali, spíše bylo hůř - musela jsem vyhledat i lékaře, který mě odeslal do nemocnice pro podezření na SALMONELU - která se naštěstí nepotvrdila, ale pro značné oslabení organismu si mě v nemocnici na dva dny nechali... takže místo romantických drinků jsem byla napojena na kapačky s glukozou... a tak přišla mladá nezkušená slečinka o romantické iluze...!

Krásné Vánoce přeje
Bohuša

Poz. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Stalo se vám někdy, že se romantika změnila v horor?

Posílejte mi dnes své romantické příběhy! Protože i vášeň patří k romantice, odměním nejlepší příspěvky sadou čtyř druhů kondomů. A ten nejromantičtější příběh ze všech pak získá nejen tuto sadu, ale i dárkový balíček Rerrero s balením Ferrero Prestige a Ferrero Mon Chéri a knížku Pošta pro tebe.

Více o tématu a ankteu najdete zde: Krásné romantické ráno!

Redakční mail: redakce@zena-in.cz

Reklama