Říká se, že když úspěšně zakončíte studium na vysoké škole, čeká vás nejlepší rok vašeho života. Najednou jste úplně svobodní, nic nemusíte - už žádné psaní seminárních prací a příprava na zkoušku. Jste volná jako pták a konečně si můžete začít užívat života! A co to pro vás znamená? :)

škola1. Už nemusíte mít obavy, jak bude váš život vypadat, jakmile opustíte školu. Víte, jak ho chcete prožít, a už se nestresujete, že nemáte připravené poznámky nebo že vás čeká test.

2. Najdete si místo, které vás baví. A to znamená, že budete vydělávat a koupíte si o něco hezčí kabelku, než jste byla zvyklá. Nemusíte tolik šetřit a oblečení už nebude na posledním místě!

3. Máte větší sebevědomí a už nemáte pocit, že musíte plnit vše, co vám, kdo řekne nebo jak jste byli zvyklí dělat ve škole.

4. Už žádné domácí úkoly a průběžné testy!

5. Pracovat je vzrušující pocit. Poznáváte nové lidi, chodíte na schůzky, drbete s kolegyněmi u kávy v kuchyňce. Do práce se prostě těšíte. Alespoň prozatím!

6. Máte svůj vlastní byt či pronájem a nemusíte se s nikým dělit o jednu studentskou místnost na koleji.

7. Už žádné stravování doma nebo v menze. Chodíte do restaurace a objednáte si, na co máte chuť!

8. Nemusíte hlídat náklady na zábavu jako je pití, kultura a volný čas!

9. Můžete začít chodit do posilovny či na aerobik namísto toho, abyste v rámci šetření financí musela cvičit doma či běhat v parku.

10. Už nemusíte šetřit na skripta, ale utrácíte za zajímavé a oblíbené knihy v knihkupectví!

ČTĚTE TAKÉ:

 

 

Reklama