Dovolená s přítelem či kamarádem

Od obou těchto variant se v průběhu dovolené očekává něco. Něco, co si doma normálně užít nemůžeme. Sex na pláži, na rozkvetlé louce, v krmelci v lese. S tím největším očekáváním se celá roztoužená natáhnete do rozpáleného písku při západu slunce, když doufáte, že největší návaly rekreantů už odpadly a budete mít se svým drahým chvíli pro sebe.

Jen co se k vám přitulí, proběhne kolem místní obyvatel, který má pocit, že není nic zdravějšího než večerní jogging na čerstvém vzduchu. Toto krátké vyrušení ještě překousnete a chystáte se pokračovat tam, kde jste předtím skončili. V tu chvíli vám kolem hlavy začne bzučet nějaký otravný hmyz, který doufá, že by vám mohl snad i na chvíli pít krev. Po nekonečném honění neodbytného hmyzu máte písek úplně všude. Kvůli tomu, že se vám tam dostal z úplně jiných důvodů, než byste byla ochotná tolerovat, začnete přemýšlet, jestli opravdu nevyužijete staré dobré klasiky – postele. Ale proč jste pak vlastně na tu dovolenou jela? Kde jsou ty romantický představy, když realita je často jiná?

 

Takže pozor:

Pokud vyrážíte na pláž s plánem sexu, namatlejte se nějakým hodně funkčním repelentem, a to po celém těle. Nebojte se, i když vás bude partner vášnivě líbat po celém těle, tu trochu repelentu, kterou pak pozře, vydrží. Dále nezapomeňte vzít s sebou třeba ručník, na který si v písku lehnete, a zamezíte tím těm největším přívalům písku na nechtěná intimní místa. Nejlepší je pláž, kde jsou opuštěná lehátka, ale to už zas není taková romantika. Pokud se chcete milovat na louce, doporučujeme deku, protože tam je havěti ještě více.

 

 

Výhodná nabídka od cestovní kanceláře – děti zdarma

Výborný marketingový mix, který uvítají všichni rodiče, kteří složitě šetří celý rok na dovolenou pro celou rodinu. Vždyť není nic hezčího než si společně vyrazit na týden pryč z malého bytu někam, kde poznáte nové lidi, místa a užijete si zasloužený odpočinek. Zkrátka se zase jednou postaráte o utužení rodinných vztahů. Navíc dětem dopřejete příjemné vzpomínky na prázdniny. Jak moc se však vaše představy budou lišit od skutečnosti, to zjistíte hned po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Ano, děti máte zdarma. A proto nemají vaše ratolesti nárok na vlastní postele. Nabídnou vám pro ně přistýlky, které těm malým tvorečkům rozhodně budou stačit a pohodlně se na nich vyspí. Ty přistýlky vám ale ve většině případů naservírují až do vaší ložnice. Takže nejen že jste vyměnili poměrně prostorný byt ve městě za jeden malý pokoj s přistýlkami, díky kterým se tam už ani nehnete, ale také jste vyměnili vytoužený klid za věčné dětské handrkování o každou hloupost. Doma byste je aspoň mohli zavřít u nich v pokoji, ale co tady?

A co příjemné usínání v manželově náruči a možná i to něco, co byste očekávaly? Tak díky těm robátkům, co leží asi metr od vaší postele, na to můžete zapomenout. Ti raubíři totiž nejenže zlobí celý den, ale rozhodně nejsou schopni večer usnout dřív než vy. Zatímco máte problém udržet oči po tom, co je celý den usměrňujete, oni mají ještě dost energie na to, aby po sobě mohli házet polštáře a vřískat těmi svými pronikavými dětskými hlásky. Takže z manželského sexu nakonec nic nebude, pokud se o to nepokusíte tajně v koupelně…

 

Jak z toho ven?

Trvejte na tom, aby vám dopředu v cestovce řekli, jak velký je pokoj či apartmán a kde přesně budou přistýlky. Pokud nemáte na výběr, vezměte s sebou nějakou bylinnou směs pro tvrdý spánek a udělejte dětem odvárek na dobrou noc. Pro jistotu raději prověřte sílu jejich spánku dloubavým a šťouchavým testem, u dětí člověk nikdy neví…

Rada pro otrlé rodiče: Zaplaťte dětem druhý pokoj nebo je nechte doma.

 

Když na dovolenou, tak lovit! Chcete přece dovolenou, na kterou budete rozněžněle vzpomínat!

Možná vám předchozí zkušenosti napovídají, že je lepší jezdit na dovolenou zásadně sama či jen s kamarádkou, abyste si mohly užít pořádného flirtu a něčeho zakázaného v neznámém teritoriu. Plán je jasný. Hrdě vykročíte večer do místních barů na tah. Všude je plno nádherných domorodců, kteří by rozhodně stáli za hřích. Zapojte svůj arzenál zbraní a přítulné úsměvy od jedničky do pětky a uvidíte, jaký sklidíte úspěch. Místní chlapík moc dlouho neváhá. Před vámi se objeví malá sklenka čiré tekutiny, která vás propálí až po konečky prstů a dodá vám ještě větší sebedůvěru. Vždyť jste přece ženská se zkušenostmi a v nejlepších letech. Kdo by dokázal lépe potěšit toho zajíčka či zkušeného chlápka za barem než vy?

Začnete s ním okatě koketovat a on se jen zdvořile usmívá a uhýbá očima. Vy si to samozřejmě přeložíte jako jeho mladickou stydlivost. Připadáte si jako bohyně a rozhodně nehodláte dát zpátečku, proč taky, když máte takový očividný úspěch? Ještě pár drinků a chlapec po své šichtě skončí ve vašem pokoji. Těšíte se na promilovanou noc a svých čím dál tím více vratkých kroků si nevšímáte. I když se s vámi houpe už celý svět, o svou šanci se nenecháte připravit.

 

Naše rada:

Poslouchat rady přítomných kamarádek, někteří snadno ulovitelní místňáci působí poněkud ojetě, protože vždy v každém turnusu se najde žena, která ho chce. Po pár panácích to nevidíte, ale vaše kamarádka ano. Nemusíte na ni opile křičet, že vám ho závidí. Ona to s vámi myslí dobře.

Každopádně je nutné dbát na prevenci pohlavních chorob. Právě díky četnosti možných předchozích avantýr.

Rada nad zlato: Největší obšourník je snědý a ošlehaný chlapík z půjčovny skútrů. Ne všichni místní chlapi jsou ale špatní. Takže si pěkně užívejte, ono vám to rychle uteče a budete mít krásné vzpomínky.

 

Jaké jsou vaše zkušenosti z dovolených? Komplikují vám děti na dovolené sblížení s manželem? Ulovila jste někdy něco pořádného na své prázdninové relaxaci? Záviděla vám to kamarádka?  

Reklama