Mnozí z Vás by se určitě rádi dozvěděli nějaké triky, díky kterým si udržíme zuby zdravé bez nutnosti navštívit zubního lékaře, ale bohužel bez stomatologa a dentální hygienistky to prostě nejde.

dental

Při pravidelných prohlídkách u stomatologa, lze veškeré problémy včas vyléčit a tím se vyhnete nutnosti většího a invazivnějšího ošetření. Dentální hygienistka Vás zase naučí správnou techniku čištění zubů a mezizubních prostor a podá informace, ohledně správné výživy. Při výběru správného stomatologa, nemusíte mít z ošetření strach. Veškeré zákroky se provádějí v lokálním umrtvení a pro všechny, kteří se bojí i injekce je na trhu novinka – Entonox. Entonox je inhalační analgetikum, které Vás zbaví strachu z ošetření, uklidní Vás a sníží práh bolesti. Po pár nádeších se prostě budete cítit skvěle! :-) Vynikajíci  je, že Entonox se dá použít i u dětí, které si navíc z ošetření nic nepamatují, a tudíž nemají žádné nepříjemné vzpomínky.

Dental

S preventivními prohlídkami  je třeba začít již od útlého dětství, velmi se osvědčily prohlídky u dětí starých teprve několik měsíců, dítě si zvyká na prostředí zubní ordinace,ošetření ho nebolí, a pokud jsou rodiče včas poučeni o spávné zubní hygieně, není těžké zubnímu kazu, který je nejrozšířenější chorobou dnešní civilizace, předejít. Včas se také podchytí ortodontické vady, specialista doporučí vhodný typ rovnátek tak, aby skus byl efektivní a úsměv dokonalý!

 Pro ty co rovnátka potřebují, ale nechtějí si úsměv na nějakou dobu kazit klasickými kovovými rovnátky, existují rovnátka neviditelná. Velkou novinkou jsou v České republice rovnátka Invisalign®. Tato americká technika narovná zuby pomocí speciálních průhledných fólii, které na svých zubech nosíte. Může Vám to připadat zvláštní, ale opravdu to funguje. Pokud by se problém nedal vyřešit pomocí Invisaling® existují ještě neviditělná rovnátka Incognito 3D®. Zámečky tohoto systému jsou vyrobeny z pravého zlata a lepí se z vnitřní strany zubů, takže Váš úsměv bude za nějakou dobu perfektní, aniž by si kdokoliv všiml, že jste rovnátka nosili.

Dental

Všechny tyto novinky mají v zubním centru Dental office H33, které najdete na Pankráci v ulici Hvězdova 33, více informací naleznete na webových stránkách www.dental-office.cz.

DentalPokud už  se stalo, že jste nedostatečnou péčí o Váš chrup o některé zuby přišli a nebo jste si některý zub poškodili např.úrazem, lze ho v dnešní době velice snadno nahradit. Pomocí protetiky  a zubních implantátů lze nahradit jednotlivé chybějící zuby, jejich části, skupiny chybějících zubů a dokonce doplnit všechny zuby ve zcela bezzubé čelisti.

Jestliže jste se svým úsměvem spokojení, ale myslíte si, že by mohl být o něco zářivější, pak si můžete po návštěvě dentální hygieny vybrat některou z metod bělení zubů. Dentální hygienistka Vám poradí, která metoda by pro Vás byla ta nejlepší a naučí Vás jak o vybělené zuby pečovat, abyste si oslnivou barvu udrželi co nejdéle.  Na trhu je v současné době mnoho volně prodejných prostředků slibujících zářivě bílé zuby. Mnoho z nich skutečně zuby bělí, ale není jisté, že některé zuby také nepoškozují. Jistě bude bezpečnější, když si necháte zuby vybělit profesionálně, u svého stomatologa.

Více informací najdete na stránkách www.dental-office.cz nebo na adrese:

Dental office H 33
telefon: 733 737 337, 241 416 137
e-mail: info@dental-office.cz
Dental office H33

Hvězdova 33
Praha 4

 

 

 

Reklama