Vztahy

Jak si udržet chlapa

Hm, pěkná pitomost, už vidím, jak nějakému muži nasazuji obojek a krásným pevným vodítkem ho nutím, aby poslušně kráčel vedle mé nohy. Jenže to pak už není pán tvorstva, ale obyčejný ratlík, který odmítá jíst masíčkou s kouskem tuku. Což je ohavné. Muž by měl i v péči ženy zůstat mužem.

 Generace žen, které dobývaly svůj chléb potem a leckdy i krví, si předávaly jeden důležitý postřeh ohledně svých manželů a milenců. Ty moudré věděly, že se tato dvě slova dají velmi elegantně spojit v jedno, a dá se tak ušetřit nejen čas, ale i energie. Co je tou myšlenkou, která zušlechťovala mezilidské vztahy a dokázala i v manželství zasít semeno lásky a smíru?

 Stačí velmi málo, pochopit, že celá obrovská osobnost muže, ano, on jakožto neopakovatelný originál a za všech okolností muž samec a lovec, se dá zjednodušit do třech sfér. Sfér, kde se mísí duchovno s tělesnem, kde se makrokosmos střetává s mikrokosmem. Žaludek, ego, penis. To jsou ta ultracitlivá místa, pouhé letmé pohlazení dělá zázraky.

 Zapomínám na svou lásku k cereáliím, které po ránu zapíjím grapefruitovou šťávou, což mi jako energie vydrží do časného odpoledne. Místo toho peču poctivý český štrůdl s rozinkami, oříšky a ušlehanou smetanou. K obědu chystám dušené hovězí maso, zásadně bez zeleniny, a domácí brambory polévám tukem. On to jistě ocení. Jeho pravěký pud po potravě a masu bude ukojen.

Přichází on, ztělesnění dokonalosti, vítám ho úsměvem a souhlasím s tezí, že na jeho ramenech stojí tíha světa. Pokud by on padl, zhroutí se absolutně všechno. Chválím, zapomínám na vlastní důstojnost a lísám se jako prašivá kočka. On vrní blahem a jeho ego nabývá neskutečných rozměrů. Vždyť on je poklad, který září a já se stávám ještě menší a nicotnější.

Pod elegantními šaty, ano, tak se má věrná ženuška v domácnosti oblékat, skrývám luxusní krajkové prádlo a černé podvazky. Po jeho zaslouženém odpočinku se pustím do svádění jeho osoby. Nabízím mu své pružné mladé tělo, znalosti kamasutry i tantry. Dopřávám mu nadzemskou slast, na kterou jen tak nezapomene. Jako lovec nezklamal, dobyl můj klín.

Měl všechno, a přesto utekl. Pohrdl mými dary a mou láskyplnou péči. Proč? Přestala jsem být sama sebou a dala vše. Takže od příště vařím jen na výslovné přání, pochvalu používám jako vzácné koření, které může pokrm skvěle dochutit nebo také naprosto zkazit. Lože vnímám jako své království, kde já jsem princezna. Konečně vím, kdo jsem a teprve teď se mohu směle pustit do hledání toho vytouženého skutečného muže.

   
28.03.2003 - Láska a vztahy - autor: Ludmila Hamplová

Komentáře:

 1. avatar
  [28] zeva [*]

  helča 65:

  superkarma: 0 30.03.2008, 10:28:46
 2. [27] helča 65 [*]

  Dámy, a co kdyby se jednou snažil zase on udržet si vás? Copak vy nechodíte do práce, nevyděláváte, nestaráte se o děti a o domácnost? Buďte trochu tajemné i nedostupné a dejte mu najevo, že není jediný ve vesmíru. Tím nenabádám k nevěře! Važte si především samy sebe.

  superkarma: 0 28.03.2008, 09:39:30
 3. avatar
  [26] Ťapina [*]

  Návod na udržení chlapa není. Každý chlap je jiný a každá ženská taky, i když jsou jisté podobnosti. Když se najde pár, který k sobě jde, tak se navzájem udrží, jinak těžko radit.

  superkarma: 0 17.11.2003, 19:12:17
 4. avatar
  [23] Mandle [*]

  Nechci chlapa, kvuli kteremu se budu muset pretvarovat a delat ze sebe neco, co nejsem . Kdyz by se pretvaroval on tak bych mu taky utekla . A kdyz me bude mit rad tak snad takovou, jaka jsem a ne naprogramovanou sluzku, kucharku, milenku ...a kdyz jo tak at si trhne

  superkarma: 0 01.04.2003, 11:03:46
 5. avatar
  [16] sarobrouk [*]

  Žaludek
  ego
  penis.

  To je fakt moc dobrý. Nemám toho ještě moc za sebou, ale cosi ano a musím říct, ze zkušenosti mých 29 let - jojojo. Je to přesně tak.

  superkarma: 0 28.03.2003, 13:09:26
 6. avatar
  [10] Ťapina [*]

  Je to tvrdá realita, ale je to tak. Budu se muset naučit vařit domácí polívky.

  superkarma: 0 28.03.2003, 10:34:50
 7. avatar
  [6] mirrea [*]

  Přesně tak, holky!!! nebudu originální, už to řekla Fridolina a před ní ještě někdo známější, ale je to tak: NAKRMTE TU BESTII.
  P.S. Copak tohle nečte žádný chlap, aby nám to tady pěkně vytmavil?

  superkarma: 0 28.03.2003, 09:30:58
 8. avatar
  [4] Acinka [*]

  Pěkně napsané má přítelkyně teď dopadla stejně ...

  superkarma: 0 28.03.2003, 08:26:52
 9. avatar
  [1] kosmokosmo [*]

  Holky, proc si lamat hlavu s tim, jak si udrzet muze.....vy snad na to mate cas? Ja rada prenecham memu muzi starost o to, jak si udrzet me......

  superkarma: 0 28.03.2003, 04:20:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme