Styl

Jak šel čas s naší MISS


...záměrně nepíšu s českou Miss, protože zrovna tou první se stala Slovenka.

1989 - Ivana Christová - Miss ČSSR, Miss Maja International - 1.místo
Byla první a pro mnohé nezapomenutelná. Charismatická, šarmantní a temperamentní Ivana Christová. Ani po těch takřka dvaceti letech, kdy usedla na trůn československých královen krásy, neztratila nic ze svého půvabu. Naopak. Jestli se o někom dá tvrdit, že zraje jako víno, tak o ní to platí dvojnásob, to mi věřte. Měla jsem možnost se s ní osobně setkat a byla jsem jí doslova unešená. Vyzařovala z ní taková energie, že všechny ostatní ženy (sebe počítám také) kolem ní jako by zmizely, aniž by se o to nějak snažila. Ivana Christová pro mě zůstane navždy Miss číslo jedna.
To se nedá říct o Renátě Gorecké

 


1990 - Renáta Gorecká - Miss ČSFR. Možná to zní krutě, ale seděla by k ní pohádková věta: "A od té doby ji nikdo neviděl, ani o ní neslyšel."
Zato její následovnice...

 

 

 


1991 - Michaela Maláčová - Miss ČSFR o sobě nechává vědět nejen na poli módy, ale dokonce i politiky. Co Michaele Maláčové chybí na kráse (nemá moc kvalitní pleť a její rysy jsou poněkud hrubě tesané), dohání v inteligenci, vzděláním, ctižádostí a podnikavosti. Však jistě víte, že se Česká miss stala jejím písečkem.

 

 

 


1992 - Pavlína Baburková - Miss ČSFR, vicemiss Europe, 7. místo Miss Universe
Škoda, že se tato výjimečná kráska s plnými rty stáhla do ústraní a zajímá už jen bulvární fotografy. Nám nezbývá než věřit, že si roli manželky, matky a hospodyně vybrala dobrovolně a je v ní šťastná.

 

 

 


1993 - Silvia Lakatošová - Miss ČSFR, 4. místo Miss Universe. Nebýt fotografie, vůbec si ji nevybavím. Nic proti ní, ale to se misskám občas stává.

 

 

 

 


1994 - Eva Kotulánová - Miss ČR. Totéž co o Silvii Lakatošové by se dalo říct i o ní.

 

 

 1995 - Monika Žídková - Miss ČR, Miss Europe. Je něžné dívčí sluníčko, které září stále stejně.

 

 

 1996 - Petra Minářová - Miss ČR.
Je kus. Vypadá velice žensky a na „missku" dospěle. Má spíš výraz třicátnice, což jí sice na kráse neubírá, ale pro modeling je to spíš handicap.

 

 

 

 

1997 - Terezie Dobrovolná - Miss ČR.
Je zvláštní, trochu exotická a netuctová kráska, ale kam se poděla? Už jsem o ní dlouho nic neslyšela. Škoda, myslím, že patřila mezi ty krásnější, ale patrně neměla štěstí.

 

 

 1998 - Kateřina Stočesová - Miss ČR, nejela na Miss World (údajně pro neznalost AJ), Queen of the World - 1.místo, "náhradnice" A. Šeredová na M. W. obsadila 4. místo
Šuškalo se, že volba Miss tohoto roku neproběhla zcela regulérně. Jasnou favoritkou byla tenkrát sexy bruneta Alena Šeredová. Nicméně porota rozhodla ve prospěch blondýny Kateřiny Stočesové. Raději si odpustím komentář a nechám ho na vás.

 

 1999  - Helena Houdová - Miss ČR .Křehká blondýnka s předkusem a silným sociálním cítěním. Helena výrazně vybočuje z řady komerčních krásek. Má nezaměnitelné charisma a její nepatrné vady" na kráse jsou spíš jejími plusy. První Miss, která využila své pozice k pomoci druhým.

 

 

 

 

2000- Michaela Salačová - Miss ČR, na Miss World  získala titul Miss Photogenic. Míša je podle mého názoru nejkrásnější Miss, jakou jsme kdy měli. Nepočítám-li svoji favoritku Ivanu Christovou. Jistě budete mít jiný názor, ale ten můj mi nevyvrátíte.

 

 


 

2001 - Diana Kobzanová - Miss ČR - titul odebrán, předán 1. vicemiss Andree Fišerové.
Další kontroverzní misska, která se silně zapsala do povědomí veřejnosti. Je otázkou, zda se nedrží na výsluní spíše díky skandálu s hambatými fotografiemi a následným sporem s Milošem Zapletalem než díky svému půvabu. V každém případě je to osobnost, která se jen tak neztratí. Její rebelantství je mi sympatické a to, že se netají plastickými operacemi (prsa, nos...) jen zvyšuje zájem o její osobu. Několikrát jsem ji viděla na módních přehlídkách a mohu potvrdit, že ostatní modelky zastiňuje nejen svou výškou.

 

 


2002 - Kateřina Průšová - Miss ČR - nejela na Miss World (skandál s pornofotkami, které byly zveřejněny hned po jejím vítězství v soutěži).
Další misska, která svou kariéru hned v začátcích ohrozila neslušnými " fotkami. Zůstává sice ve stínu Kobzanové, ale jako její kamarádka určitě nepřijde zkrátka. Trochu toho lesku a slávy na ni přece jenom občas dopadne.

 

 

 


2003 - Lucie Váchová - Miss ČR, Sport World - 1. vicemiss.
Sympatická sportovní dívka s gumovým tělem. Tenkrát mě zaujal mě její výkon ve volných disciplínách, ale že bych věřila, že udělá výraznou díru do světa...?

 

 

 

2004 - Jana Doležalová - Miss ČR, Miss World 8. místo.
Dívenka s podlouhlým obličejem a milounkým úsměvem. Toť vše, více si nevybavuji.

 

 

 

 

2005 - Lucie Králová - Miss ČR, Miss Talent na Miss Universe.
Další kráska spojená s aférou. Její ženatý milenec byl zastřelen, Lucie se psychicky zhroutila a odstoupila ze soutěže. Ale možná ji právě tento skandál propíraný v bulvárních plátcích zmedializoval natolik, že jí to vyneslo na první místo dalšího ročníku. V každém případě je to holka krev a mlíko".

 

 

2005
Tento rok začalo být trochu přemisskováno". Miss 1991 Michaela Maláčová vyrukovala s konkurenční soutěží královen krásy Česká Miss.
Zde jsou jejich vítězky - ale upřímně řečeno, ani jedna z nich mi nijak zvlášť v paměti neutkvěla.

2005 - Kateřina Smejkalová - Česká Miss

 

 

 

 


2006 - Renata Langmannová - Česká Miss

 

 

 


2007 - Lucie Hadašová - Česká Miss, Miss Universe - 12. místo

 

 

 


2006 - Taťána Kuchařová - Miss ČR, Miss World 1. místo.
Dívka, která to v soutěžích krásy dotáhla nejdál. Určitě obrovský úspěch, ale ať si každý říká, co chce, na můj vkus je trochu vyumělkovaná.

 

 

 2007 - Kateřina Sokolová - Miss ČR - zahraničních soutěží se zúčastní až po 1. 1. 2008.
Ať mi to Kateřina odpustí, ale nijak mě nezaujala.

 

 


Ideální Miss je okolo dvaceti let, měří 175 cm, má dlouhé štíhlé nohy a na rozdíl od posledních ročníků není na škodu, když má prsa a boky. Trend vychrtlých modelek pomalu ustupuje. V posledních letech vyhrávají blondýnky. Co je ale důležité, jsou zkušenosti, ať už z modelingu, nebo z jiných soutěží krásy. Dívka ví, jak se pohybovat, jak chodit po molu, a jen tak něco ji nezaskočí. Budoucí Miss by měla umět cizí jazyk, výhodou je angličtina. A co nejvíce zabere na porotu? Prý upřímnost a přirozenost. Tak uvidíme, jaká bude ta letošní MISS. 

Sledujete„missí“ klání?
Měla jste někdy svoji favoritku, která vyhrála?
Která Miss se vám líbila nejvíce?
Co byste soutěži krásy vytkla?
Myslíte si také, že Češky jsou nejkrásnější?

 

   
25.01.2008 - Krása - autor: Dana Svobodová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [86] Vivian [*]

  Ty holky jsou hrozně nevýrazný, nechápu, jak můžou vyhrávat...

  superkarma: 0 29.01.2008, 22:41:14
 2. avatar
  [85] Meander [*]

  DELCOP: No a? Tvoje starost to není.

  superkarma: 0 29.01.2008, 11:09:33
 3. [84] babunka [*]

  Já volby miss taky moc nemusím. Přijde mi to nedůstojný vůči těm slečnám, jakoby byly laciný a akorát se prodávaly. Ale samozřejmě je to jejich věc...ale musím uznat, že poslední dobou to stojí za prd...jedna tuctovka vedle druhý. To když se projdu po městě, tak potkám spoustu krásnějších holek.

  superkarma: 0 29.01.2008, 09:53:07
 4. avatar
  [83] DELCOP [*]

  Myslet si, ze se Terezii Dobrovolné nepodarilo prosadit je dost odvazne tvrzeni. Mela proste jinou povahu a rozum a nepotrebovala se takto zviditelnit. Mel jsem ji rad, protoze pusobila dojmem pekne, uprimne a skromne divky. Ted vsak zije s pohlednym dosti bohatym podnikatelem a ja se nemohu ubranit pocitu, ze se zamilovala hlavne do tech penez....

  superkarma: 0 29.01.2008, 00:36:11
 5. avatar
  [82] evusche [*]

  Christová, Stočesová, Hadašová a Kuchařová

  superkarma: 0 28.01.2008, 15:08:02
 6. avatar
  [81] gerda [*]

  Eva_Fl: tomu lze snadno odpomoci, kdežto s ksichtem tak rychle nic moc neuděláš

  superkarma: 0 28.01.2008, 12:47:24
 7. [79] Bohušb [*]

  MISS sleduji a vždycky jsem fandila Monice Žítkové. Většina dívek byla vždycky pěkná. Jsem zvědavá jak letos.

  superkarma: 0 27.01.2008, 21:14:57
 8. [78] dadma [*]

  Milá Dano Svobodová ,Váš článek vystihl do puntíku přesně to co si myslím,jenom bych to asi neuměla napsat.Mojí favoritkou byla Ivana Christová a je jí dodnes.Zatím pro mne žádná z miss nebyla půvabnější.Hezká je Michaela Salačová a zajímavá Pavlína Babůrková.Myslím si ,že u nás jsou hezká děvčata,ale asi zrovna ty nejkrásnější se v posledních letech do soutěží Miss nehlásí.Líbí se mi i děvčata ze Slovenska.Na Miss Europe se dá ta "pomyslná" krása ještě posoudit,ale u Miss World je to opravdu moc těžké.Tam kdybych seděla v porotě jsem bezradná.

  superkarma: 0 26.01.2008, 23:17:39
 9. avatar
  [77] Dudlajlama [*]

  Moje jasna favoritka byla Baburkova, proste mam pro tyhle vyjimecne a exoticke typy slabost, na druhem miste by byla Christova. Ostatni jsou hezke, ale jakoby sekane pres kopirak.

  superkarma: 0 26.01.2008, 20:59:49
 10. avatar
  [76] Denča [*]

  Nemohu se zbavit dojmu, že autorka je nějaká nešťastná...proč tolik negace???ale já také nemívám svůj den, takže to možná chápu.
  Jen...Silvia Lakatošová je úspěšnou podnikatelkou na Slovensku. Dělá něco jak o Míša Maláčová.

  Jinak mojí nej miss co se zásluh týče je Helenka Houdová, Lucie Králová, která je dle mého názoru nejkrásnější.

  Moc fandím také Tatianě Kuchařové, je velice krásná a myslím si, že titul miss world jí patří právem.

  superkarma: 0 26.01.2008, 15:05:28
 11. avatar
  [75] OlgaMarie [*]

  Eva_Fl: No ono to velké umění sice nebylo,ale zisk pro charitu byl docela slušný,takže ono jeho "proč" mi vyznělo posměšně,pohrdlivě,vůči lidem,kteří to kupovali.Pro mě je důležitější,že kupovali.A forma?Že si koupili od hezké holky něco,co by si Knižák domů nevzal,a ne od Knižáka umění...?

  superkarma: 0 26.01.2008, 11:59:52
 12. [74] majdka [*]

  cesky nejsou nijak zvlast hezky asi tak prumerny

  superkarma: 0 26.01.2008, 11:26:17
 13. avatar
  [73] Eva_CZ [*]

  Olgo, myslis ty kresby vlcaku? Ty byly ale silene hnusny a nevkusny, Knizak ji nezesmesnoval, proste se podivil, proc ...
  Dobrovolna, Zidkova.
  A nemyslim si, ze Cesky jsou nejhezci - jak rikaji Amici : jsou chlupaty.

  superkarma: 0 26.01.2008, 03:30:29
 14. avatar
  [72] Canadian [*]

  Terezie Dobrovolna a Ivana Christova - nejen krasne...
  A Lucii Kralovou pamtatuji jeste z baletu, mila slecna.

  superkarma: 0 25.01.2008, 20:36:25
 15. [71] Morgiana [*]

  Asi budu jedna z mála, které se líbila Maláčová. tehdy mi přišla hezká a zajímavá. Když se pak po letech objevila jako mluvčí ODS, lekla jsem se, jak strašně zestárla. Líbila se mi Dobrovolná, Žídková a Houdová, tedy přesněji, byly mi sympatické. Teď už to nestačím sledovat, už mi ty holky přijdou dost zaměnitelné.

  superkarma: 0 25.01.2008, 19:55:50
 16. avatar
  [70] daneta [*]

  tanasarka: souhlasím, že članek je nemastný neslaný, a ještě navíc s chybama. Christová je Miss ČSSR a ne ČSFR, Maláčová je jednou Michaela a pak zas Monika. Mně se nejvíc líbí - Žídková, Dobrovolná a Iva Kubelková (sice není miss, ale má charisma). Kuchařová je krásná, ale působí dojmem starší (25 - 30 let)a taky je to spíš taková americká krása

  superkarma: 0 25.01.2008, 19:25:25
 17. [69] Andrejka82 [*]

  Nyotaimori: A už i samostatně, už jí údajně nikdo nemusí desky chystat za sebe

  superkarma: 0 25.01.2008, 19:18:03
 18. avatar
  [68] Rybulka [*]

  Nyotaimori: Míša se svým DJstvím nikdy netajila

  superkarma: 0 25.01.2008, 19:10:31
 19. avatar
  [67] Meander [*]

  Nyotaimori: Je to tatáž osoba.

  superkarma: 0 25.01.2008, 19:09:14
 20. [65] VendaZ [*]

  Také jsem fandila I. Christové. Missí klání nesleduji, nebaví mě to. Stejně pak všechny (vyjímky se najdou) skončí na večírcích, kde shání bohaté sponzory. Nechci nikoho urazit, ale v poslední době se Missky prezentují spíš jako "luxusní lehké holky".

  superkarma: 0 25.01.2008, 18:49:12
 21. [64] Andrejka82 [*]

  Líbila se mi Ivana Christová, Helena Houdová a Jana Doleželová. Ostatní ujdou, ale nechápu například Hadašovou, Královou, Průšovou, ty mi přijdou fakt nehezké a nezajímavé...

  superkarma: 0 25.01.2008, 18:38:56

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [63] Lilinka [*]

  Moc se mi líbila Ivana Christová a Tereza Dobrovolná. Poslední dobou už to stálo za prd, ani to nestíhám sledovat.

  superkarma: 0 25.01.2008, 18:28:03
 2. avatar
  [62] Meander [*]

  Taky se mi líbí Doležalová, vypadá tak francouzsky.

  superkarma: 0 25.01.2008, 18:20:02
 3. avatar
  [61] Rybulka [*]

  Mně připadá nejhnusnější Lucie Hadašová a nejvíc se mi vždycky líbila Terezii Dobrovolná. Z posledních let mi docela imponuje Renata Langmannová.

  superkarma: 0 25.01.2008, 18:17:36
 4. avatar
  [60] Jaštěrička [*]

  Renáta GOrecká šéfuje tuším Domu české kultury ve Varšavě A slyšet o ní není,protože už hodně let žije v Polsku,provdala se tam. A ze Silvie Lakatošové je dost uznávaná vizažistka a mě osobně se moc líbila.Jinak souhlas ,Ivana je Nr.1.

  superkarma: 0 25.01.2008, 15:58:46
 5. [59] kikusa [*]

  Ako Miss všetkých Miss bych takisto korunovala Ivanu Christovú. Aj po skoro 20 rokoch je to krásna ženská a hlavne má to v hlave v poriadku, čož sa o polovice výše uvedených dám povedať nedá. Spojenie fyzickej krásy s krásou duše - to je dobrá voľba. Z posledných ročníkov Miss som bola trošku zaskočená, jelikož to bola volba jedna tuctovky za druhou. Ale Tatiána prekvapila. Po rokoch niečo výnimočné!

  superkarma: 0 25.01.2008, 15:41:40
 6. [58] iva.h [*]

  Nejhezčí byla a je stále pro mě Monika Žídková. A myslím si, že tu nikdo nepřekoná. Teď poslední roky jsou zvoleny vždy takový hnusný holky. Kam pro ně chodí, to nechápu.

  superkarma: 0 25.01.2008, 15:14:26
 7. avatar
  [57] biancab [*]

  Přesně jak je napsáno v článku: Ivana Christová zůstane navždy miss č.1. Líbila se mi i Iva Kubelková,ale ta myslím byla vícemiss.
  No ta Renáta Gorecká,tu bych nikdy nezvolila.

  superkarma: 0 25.01.2008, 15:13:16
 8. avatar
  [56] Žluťásek [*]

  A já čekala, že nám autorka něco napíše právě o těch holkách, co jich není plnej bulvár, a né, že se dočtu nevím, nevybavuju si.....

  superkarma: 0 25.01.2008, 14:22:42
 9. avatar
  [55] Evikus [*]

  Mě nejvíce zaujala Terezie Dobrovolná, protože ve volné disciplíně netancovala jako většinou všechny missky, ale zpívala. A fakt krásně . Pamatuju si to. Vzhledově se mi líbí tmavovlásky, takže Christová a Lakatošová.
  Hezká je i Žídková - ta je i sympatická.
  Naopak jako absolutní nány se mi jeví Kobzanová, Průšová a Hadašová a ani se mi jedna z nich nelíbí.

  superkarma: 0 25.01.2008, 14:14:14
 10. [54] paní Topolová [*]

  Tak opravdu nej a miss byly a jsou: Christová, Baburková, Stočesová, Houdová, Králová, Langmannová, Kuchařová...
  Naopak nechápu vítězství: Kobzanová, Průšová, Hadašová - vzleh lehkých holek, IQ houpacího koníka
  nebo Váchová - ošklivá a ještě kouká jak blůma

  superkarma: 0 25.01.2008, 14:06:05
 11. avatar
  [53] sanvean [*]

  *takhle

  superkarma: 0 25.01.2008, 13:01:02
 12. avatar
  [52] sanvean [*]

  Já nějak nepochopila volbu Kateřiny Průšové... Té poslední by slušely buď blond, nebo tmavší vlasy, takle je dost nijaká.

  superkarma: 0 25.01.2008, 13:00:43
 13. avatar
  [51] ještěrka.ehp [*]

  Dobrovolná žije s jedním přebohatým podnikatelem u nás na chrudimsku a poslední, co o nich vím je, že dělali extra peklo místnímu aeroklubu, protože jim nad barákem přelítávaly letadla (podotýkám, že od nás nic než anduly a známá akrobatická chrudimská čtyřka nelítá)

  superkarma: 0 25.01.2008, 12:50:34
 14. avatar
  [50] MEK [*]

  občas se na něco takového podívám,ale vždy se mi tam líbí uplně někdo jiný

  superkarma: 0 25.01.2008, 12:25:00
 15. avatar
  [49] lejla [*]

  libila se mi Baburkova a Christova .Ale Gorecka a Kobzanova to byl snad omyl

  superkarma: 0 25.01.2008, 12:20:05
 16. avatar
  [48] jiti [*]

  Mě se nejvíc líbila Houdová, taky Kuchařová. Ale těžko soudit, pokud je nevidím naživo, tak o tom jak vypadají rozhodují spíš vizážisté. Třeba Smejkalová pochází od nás z vesnice, znám ji od vidění, ale když se objevila v novinách, poznala jsem ji až podle jména

  superkarma: 0 25.01.2008, 12:08:49
 17. [47] Bellana [*]

  Nesleduji.
  Neměla.
  Nejsympatičtější je mi Monika Žídková, ale to hlavně proto, že ji nevídám na titulních stranách novin, působí přirozeně, zatímco některé ostatní vypadají jen jako drahé děvky.
  Nechápu, proč se vůbec pořádají.
  Ne.

  superkarma: 0 25.01.2008, 12:06:00
 18. avatar
  [46] Meander [*]

  Už nesleduju.
  Měla, Christovou.
  Christová.
  Nic. Svůj k svému.
  Ne.

  superkarma: 0 25.01.2008, 11:37:09
 19. avatar
  [45] Kelly [*]

  wich: mám úplně stejný názor Pro mne je zatím tou nej Táňa Kuchařová ..., Gorecká se mi nelíbí dodnes a o dalších některých se raději zmiňovat nebudu. Slušně řečeno, vypadají "lacině".

  superkarma: 0 25.01.2008, 11:23:00
 20. avatar
  [44] Suzanne [*]

  dana.svobodova: no, musím říct, že jsem vedle M.M. dvakrát seděla a když se nad tím zamyslím, taky mě to docela zaujalo. Souhlas.

  superkarma: 0 25.01.2008, 11:13:59
 21. avatar
  [43] Mafaf [*]

  Miss poslední roky nesleduji (koukala jsem snad jen na první dva ročníky). Dle mého názoru byla a stále je ze všech nejlepší Ivana Christová. To byla pravá Miss. Ostatní jsou jen "pozlátka". Druhou výjimka tvoří jen Helena Houdová, ta má taky něco do sebe.

  superkarma: 0 25.01.2008, 11:12:46
 22. avatar
  [42] EdithP [*]

  Mně se nejvíc asi líbila Christová,z posledních Miss Langmannová,Žídková je přirozeně hezká,viděla jsem jí jednou osobně,měla dva copy a vypadala jak hočička,sluší jí to,usměvavá,přirozená...Kuchařová je pro mně prostě Barbie se vším všudy...Některé roky bych ale určitě tipovala jiné slečny, než ty, které na konec titul dostaly....Uvidíme letos,co se vyklube ;-)

  superkarma: 0 25.01.2008, 11:09:20
 23. avatar
  [40] gerda [*]

  dana.svobodova: tuhletu miss jsem jakživ nechápala, tedy její nominaci a následné překvapivé zvolení. Vždycky mi připadala taková stará mladá. Sice normální, pěkná, snad i sympatická osoba, která v davu zapadne a oko neurazí - ale proč z ní tvořit jakousi Miss?!

  superkarma: 0 25.01.2008, 10:30:27
 24. [39] jitka2 [*]

  zuzhar: To máš pravdu, matně si vzpomínám když vyhrála u nás a Miss Europe. Teď tančila ve Star dance a moc jí to slušelo. Je sympatická. Kuchařová mi připadá taková bez emocí - studená kráska...

  superkarma: 0 25.01.2008, 10:25:07
 25. [38] jitka2 [*]

  átéčko: dokazovat si že jsem krásná - to vůbec ne, nikdy jsem si to o sobě nemyslela ani nemyslim. Náhodou jsem v časopise narazila na na článek s přihlašovacím kupónem. Kriteria ohledně výšky a tak jsem splňovala a rodiče mě pak přemluvili se přihlásit. Chtěla jsem jim udělat radost - hlavně tátovi a zajímalo mě, jak to tam probíhá, chtěla jsem udělat zkušenost.

  superkarma: 0 25.01.2008, 10:04:59
 26. [37] Dana Haklová [*]

  žanýsek: měla jsem možnost poznat ji osobně při natáčení. Kromě toho je to vidět i na fotogarfiích. Ale má jistě jiné kvality, které nepopírám

  superkarma: 0 25.01.2008, 09:59:11
 27. [36] zuzhar [*]

  me teda pripada, ze jedina a nezapomenutelna byla jen Monika Zidkova

  superkarma: 0 25.01.2008, 09:44:52
 28. avatar
  [34] wich [*]

  Coby středoškolačka jsem trochu s modelingem koketovala. Ale ze všech stran jsem slyšela, ať se do této špíny nepřihlašuju. Z miss se mi velmi líbí Taťána Kuchařová (líbí se mi typické krásky a myslím, že v 18 letech byla lepší vyslankyní ČR, než kdekterý politický podvodník), svým způsobem i Monika Žídková (zůstala nohama na zemi), Renata Langmanová mi na jiných fotkách připadá jako velmi zajímavý typ. Vyloženě nehezká mi přijde ta Renáta Gorecká. Kateřina Průšová na fotce tady vypadá jak smažka z kdejaké house nebo trance party nikoli miss.

  superkarma: 0 25.01.2008, 09:39:27
 29. avatar
  [33] brigitka86 [*]

  Já si na Silviu Lakatošovou pamatuji moc dobře.. neznáte ji asi proto že je to Slovenka.Mimochodem organizuje soutěže Miss už několik let

  superkarma: 0 25.01.2008, 09:35:29
 30. avatar
  [32] gerda [*]

  gentiana: Houdová proslula i jako anorektička, prý.

  superkarma: 0 25.01.2008, 09:34:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme