Zdraví

Jak se zdravě stravovat, ušetřit peníze a čas


Žijeme v uspěchané době, která na nás klade vysoké nároky. Abychom i přes stres, který každý den zažíváme, dobře a pohodlně fungovali, je potřebné uspořádat si svůj životní styl tak, aby nám poskytl prostor pro zdravou a vyváženou stravu, od níž se odvíjí naše psychická i fyzická kondice.

Pod zdravou a vyváženou stravou mám na mysli váš jídelníček. Porce jídel, které by vás měly nasytit na celý den a přitom vám poskytnout dostatečné množství látek, vitamínů a minerálů, jež vaše tělo potřebuje.

I když mám sama ve svém jídelníčku „malé hříchy“ (nejčastěji ve formě čokolády, která má v rozumném množství příznivé účinky na tělo i mysl), snažím se stravovat zdravě. Problémem je však čas, který strávím nad přípravou jednotlivých jídel, a taky mě mrzí, že většina zdravých jídel je náročnější na finance… Podobný handicap pociťují i mé kamarádky. Proto mě upřímně potěšil systém Nutri Care, se kterým se teprve seznamuji, a ráda bych ho přiblížila i vám J.


Nutri Care není žádný preparát ale filosofie zdravého života


Nutri Care představuje nový přístup ke stravování. Jeho cílem je naučit vás zdravě jíst bez jojo efektu, a tak trvale snížit vaši tělesnou hmotnost. Je založen na každodenní vyvážené stravě, kterou pro vás připravují přední dietologové. Každý den je pro vás nachystáno pět zdravých a velmi chutných jídel, které vám poskytnou energii na celý den.

Program Nutri Care byl vyvinut českými odborníky na výživu, a jak jsem se už zmínila, jeho podstatou je zdravá, chutná a vyvážená strava. Jídla jsou bohatá na bílkoviny a mají nízký obsah jednoduchých sacharidů, což pomáhá odbourávat tukové zásoby. Jídelníčky jsou sestavovány pro každého individuálně. Jídla mají velmi nízký obsah cholesterolu a soli a pro dlouhodobé zasycení jsou vybírány potraviny s nízkým glykemickým indexem.


Jak říká zakladatel produktu Jaroslav Vavřina: „Nutri Care není určen jen pro ty, kteří chtějí zhubnout, ale pro všechny, již mají zájem o zdravé stravování nebo si udržet štíhlou postavu. Využití najde i u profesionálních nebo amatérských sportovců, kteří si potřebují kontrolovat tělesnou váhu a být ve formě. Systém je dále určen těm, kteří chtějí ušetřit čas zbytečným nakupováním a přípravou jídel…“    

   
Miluji jednoduchá, časově i finančně výhodná řešení

A to je právě to, co mě na tomto systému upoutalo nejvíc. Nutri Care mi zabezpečuje vše, co potřebuji, a zároveň pečuje o můj denní jídelníček a šetří můj čas i peníze. Když jsem zjistila, že snídaně, přesnídávka, oběd, svačina a večeře i včetně dopravy mě budou stát jen 559 korun náramně mě to potěšilo. Nevím, jak a za kolik se stravujete vy, ale já utratím za oběd kolem 200 korun každý den. A to je jen jedno jídlo denně a ještě si za ním musím zajít do restaurace!

Filosofie Nutri Care mi skutečné vyhovuje, protože se nemusím o nic starat, vím, že jsem v odborné péči a navíc ušetřím. Jen pro zajímavost uvedu, že mezi partnery projektu patří i Olga Šípková.       


Můžete ho s námi vyzkoušet zdarma!

Abych vás navnadila na zdravé dobrůtky, ráda bych vám jen pro ilustraci přiblížila, jak by mohl vypadat váš jídelníček na jeden den:

 • Snídaně
  50 g tmavé pečivo s máslem, drůbeží šunkou, okurkou
 • Přesnídávka
  Knackenbroty s pomazánkovým máslem a mrkví
 • Oběd
  100g kuřecích prsíček se špenátem a vařenými těstovinami
 • Svačina
  Tvaroh s bobulovitým ovocem
 • Večeře
  100 g kuřecích prsíček v aspiku

 

Pokud byste chtěli Nutri Care otestovat, nabízím vám skvělou příležitost!
Když správně odpovíte na tuto otázku: „Jaká je nutriční hodnota jídla: plněné broskve s nízkotučným tvarohem?“, máte šanci vyhrát jeden den s Nutri Care zdarma. Znamená to, že vám nabízíme 5 jídel denně dle vašeho výběru, včetně dopravy v Praze.

Bohužel Nutri Care zatím působí jen v Praze, a proto je tato možnost určena spíš pro pražské ,,Ženy-in".
Abych však potěšila i ty mimopražské, máte příležitost soutěžit o probiotika od společnosti Valosun, které mají podobný efekt jako Nutri Care a jejich hodnota je přibližně stejná. 

Při hledání správné odpovědi vám pomůžou stránky:
www.nutricare.cz


Soutěžíme od dnešního dne a svoje odpovědi zasílejte do úterý 16. května ZDE.
Přeji hodně štěstí J

 

 

Pro více informací můžete použít kontakt: ondra.matousek@nutricare.cz, tel: 724 140 348  
   
12.05.2006 - Zdraví - autor: Natálie Rolková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [158] Blues [*]

  Ale no jo, je dost vytížených manažerů a manažerek, co jsou věčně v časovém presu, takže často skončí s objednanou pizzou nebo jídlem z drive-in a první normální jídlo je velmi pozdní večeře v restauraci, což zdraví ani váze moc neprospívá. Ale o peníze nouzi nemají, jen o ten čas - no tak v takové situaci bych si dovedla představit vděk za dovezené hotové zdravé jídlo, i za tyhle ceny.
  Ale pro běžného smrtelníka to fakt není, my si taky potrpíme na kvalitní jídlo a 12 tisíc utratíme měsíčně za oba. Časově vytížení jsme dost, nouzi nemáme, ale v takhle vysoké příjmové kategorii tedy zase fakt nejsme.
  Ostatně nadarmo ta firma neoperuje jen v Praze, kde se soustřeďují centrály mezinárodních firem a korporací :-)

  superkarma: 0 15.05.2006, 13:40:42
 2. avatar
  [157] Mylady [*]

  jaku: jak se dá vydělávat?

  superkarma: 0 15.05.2006, 11:41:20
 3. avatar
  [156] Mylady [*]

  linde: To mi připadá hrozně málo, fakt se to dá zvládnout? My jsme 4 a utratíme kolem 10 000 Kč měsíčně. Bůček jsme taky neměli ani nepamatuju, ale zdá se mi, že za míň peněz se to nedá zvládnout.

  superkarma: 0 15.05.2006, 11:39:05
 4. avatar
  [155] Linde [*]

  natalie.rolkova: tak příspěvkem číslo 34 jste si u mně moc nešplhla, vůbec se mi nelíbí, jakým způsobem obhajujete to předražený jídlo a hájíte jednu vychytralou firmu s tím, že my, co nemáme peníze a je pro nás výhodnější ušetřit především na jídle, tak jsme tlustí a neumíme si spočítat, jak proděláváme na výrobě vlastního jídla. Nouze mně naučila žít skromně a rozhodně si stojím za tím, že vařením a dopravou surovin se vejdu pro tří členou domácnost do 5000 Kč měsíčně. A to prosím nežerem knedle s bůčkem
  Možná byste nemusela tak vykřikovat do davu, že nevíte co s penězi, budí to závist

  superkarma: 0 15.05.2006, 07:15:27
 5. [153] poisson [*]

  Nadpis článku "Jak ušetřit čas a peníze" bych docela chápala, pokud bych v kalendáři zjistila, že je 1.dubna. Jinak by spíše měl být uveden ve smyslu "nevíte co s penězi-víme jak sponzorovat začínající firmu, která by bez vaší pomoci záhy zkrachovala!" :-))).

  superkarma: 0 14.05.2006, 09:56:10
 6. avatar
  [151] Suzanne [*]

  Ťapina: Jo, souhlasím. Tahle strategie se tu nejen minula účinkem, ale i vzbudila rozpaky
  Máš pravdu s tou dopravou, asi je to to hlavní, co se tam platí. A zároveň mi přijde přemrštěné a zhýralé platit u jídla hlavně donášku. Vždyť zdravý styl by měl trochu souviset s ekologií a nechat si vozit čerstvé potraviny několikrát za den (nebo jednou a pak nejsou čerstvé? ) je velmi neekologické Takže služba pro skleníkové květiny?

  superkarma: 0 13.05.2006, 13:14:30
 7. avatar
  [150] Ťapina [*]

  Suzanne: Ona ta cena možná není až tak přemrštěná vzhledem k tomu, že ti to jídlo pětkrát denně (nebo kolikrát) přivezou. Kdybych měla pětkrát denně jet za pacientem, tak mi dá pětistovku ještě dřív, než se na něj vůbec podívám. Ale tvrdit, že je to cenově výhodné, to je fakt kravina. Možná se měli prvoplánově zaměřit na bohatou klientelu a snažit se ji získat spíš strategií "jsme pro náročné"

  superkarma: 0 13.05.2006, 12:40:07
 8. avatar
  [149] Suzanne [*]

  No. Tak jsem trochu na rozpacích. Obden kupujeme ovoce a zeleninu, spoustu věcí včetně masa v biopotravinách. Knedlíky doma nemíváme, stravujeme se jinak. I přesto mám pocit, že tahle firma jen využívá prozatimní výhody ojedinělosti a je nechutně předražená (ať svoje náklady sčítám jak chci). Ale je to stejné, jako když si někdo kupuje tričko za 6tis., přičemž stejně dobré sežene za dva. Každému co jeho jest.

  Natálko, ten komentář č.34 byl skutečně nevhodný, nejste naše vychovatelka, jste redaktorka časopisu, který se vždy tvářil přátelsky.

  marketa.brenikova: Člověk soutěží o každou volovinu, jen když je zadarmo.

  Suma sumárum: Proti téhle stravě nic nemám, jsem jen přesvědčená, že cena tohoto konkrétního jídelníčku je přemrštěná a vydřidušská a je to jedna z možností, jak se stát snobem, který vykřikuje, že kdo nejí draze, je tlustý trouba. Taky dám ruku do ohně za to, že pokud to bez radosti zhltnu u pc, je to stejně bezduché (a tudíž nevýživné) jako zhltnutý párek. Dodávám - jsem štíhlá a mám radost ze života (což je pro mě nejpodstatnější část jídelníčku)

  superkarma: 0 13.05.2006, 12:35:57
 9. avatar
  [148] jaku [*]

  A co tohle ??

  "První konzultace v jednom z dietologických center je nezbytná pro stanovení přesného vyšetření. Cena je 300,-Kč a trvá přibližně 30min. Doporučujeme návštěvu poradny minimálně každé tři týdny. Placení konzultací je v hotovosti. "

  To se raději zajdu ke kosmetičce , než 30-ti minutové klíny do hlavy o nejspíš nejdražším stravování v republice...

  superkarma: 0 13.05.2006, 12:14:59
 10. avatar
  [147] Alfová [*]

  z jejich stránek....myslím,že někdo tu není normální...

  Pro srovnání - Co stojí v průměru běžné 4 týdny:
  4 týdenní nákupy á 1.500,- Kč 6.000,- Kč
  3x týdně oběd v restauraci á 150,- Kč 1.800,- Kč
  2x týdně večeře v restauraci á 250,- Kč 2.000,- Kč
  3x týdně něco rychlého á 100,- Kč 1.200,- Kč
  cestování pro jídlo 500,- Kč
  energie 500,- Kč
  celkem 12.000,- Kč

  cena ušetřeného času a dobrého pocitu, že pro sebe něco děláte 1.990,- Kč

  superkarma: 0 13.05.2006, 11:15:59
 11. avatar
  [145] bednaroi [*]

  ha, ve ctrnactem dnu je kruta s knedlikem a se zelim,to je ale dietka,co

  superkarma: 0 12.05.2006, 22:17:01
 12. avatar
  [144] femme [*]

  no to snad není možný????????? dát měsičně jen za jídlo přes 12tis.???? já pracuju ve středu Prahy a s přehledem se naobědvám v rozmezí 50,- až 70,- Kč

  superkarma: 0 12.05.2006, 21:32:43
 13. avatar
  [143] xxl35 [*]

  vzhleden k průměrnému platu v ČR a jelikož velká část populace tohoto platu ani nedosahuje mi přijde přímo urážející tento typ článku.
  Služba je to jistě potřebná např.pro samotné lidi s velkými příjmy,ale odsuzovat nás ostatní že preferujeme knedlíkovou kulturu - co si vlastně redaktorka tohoto magazínu dovoluje?????

  superkarma: 0 12.05.2006, 21:15:01
 14. avatar
  [142] bednaroi [*]

  ha, ve ctrnactem dnu je kruta s knedlikem a se zelim,to je ale dietka,co

  superkarma: 0 12.05.2006, 21:07:14
 15. avatar
  [141] bednaroi [*]

  tak jsem si konecne nasla cas mrknout na ty jejeich stranky,a teda ta jidla na cely dny,to bych snedla tak jako jedno jidlo,asi bych celej den hladovela,a to jeste tam fsude cpou kefir,nezlobte se na mne,ale za zkazeny mliko po kterym jen ho citim prachy vyhazovat nebudu,ani kdybych na to mela.

  superkarma: 0 12.05.2006, 21:02:58
 16. avatar
  [140] Alfová [*]

  no naštěstí mám ze školní jídelny získanou alergii na těstoviny,takže vám na tu soutěž....víte co....

  superkarma: 0 12.05.2006, 19:46:45
 17. avatar
  [139] Alfová [*]

  prece ja: já nemám aniplat na to,abych takto uživila sebe....dělalo by to víc jak 16 000

  superkarma: 0 12.05.2006, 19:38:02
 18. avatar
  [138] prece ja [*]

  článek mě docela pobavil. Mám dvě děti(taky chci aby jedli zdravě), jsem s nimi sama.Takže jestli počítám dobře: 559*3*30(počet dní v měsíci je 50310! Perfektní! Jen nevím, kde vezmu ten zbytek,když mám příjem 15000.

  superkarma: 0 12.05.2006, 18:59:46
 19. [137] Jana 01 [*]

  U nás taky stojí menu jen 50 kč,lepší je za 60kč ale dají se koupit i bezmasé za 45. V jídlech Nutri care toho masa taky moc nebude... Prožrat měsíčně okolo 17 tisíc kč - to je otřes, ale pokud na to někdo má, tak mu i docela závidím. Takto bych se chtěla taky stravovat.

  superkarma: 0 12.05.2006, 17:49:38
 20. avatar
  [136] jaku [*]

  Eliana: halušky miluju .. jestli bude i brynza, tak si rovnou naplánuj cestu za mnou, ale nesmí to být za 559.- káčé

  superkarma: 0 12.05.2006, 16:26:22
 21. avatar
  [135] fialinka [*]

  Natálka: pro mně osobně je něco takového nepředstavitelně drahé, ale proč ne, pro někoho, komu se chce tyto peníze dávat... jen nechápu, vzhledem k tomu, že se jedná o reklamní článek, proč tuto stravu tak obhajujete? V případě, že vám opravdu vyhovuje, proč ne, ale mám pocit,že redakce by nemusela tak usilovně "kopat" za reklamu, kterou uveřejňuje..

  superkarma: 0 12.05.2006, 16:23:25
 22. [134] Rikina [*]

  Meander: i s kompotem, prosím?

  superkarma: 0 12.05.2006, 16:19:37

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [133] Lilinka [*]

  superkarma: 0 12.05.2006, 16:15:29
 2. avatar
  [132] Meander [*]

  Rikina: U nás v krajském městě na Mži, Úhlavě, Úslavě a Radbuze chodím na oběd do restaurace dokonce za pade, s polévkou za šede

  superkarma: 0 12.05.2006, 16:07:10
 3. avatar
  [131] Tercie [*]

  pouhých 559 korun za jídlo na jeden den???? To si dělají srandu, ne?

  superkarma: 0 12.05.2006, 16:02:28
 4. [130] Rikina [*]

  U nás v krajském městě na Labi se polední menu ve většině hospod i restaurací vejde do 70,- Kč. Tento článek o zdravé a levné stravě mi akorát způsobil příšernou chuť na pořádný gulášek a pivo.

  superkarma: 0 12.05.2006, 15:51:22
 5. avatar
  [127] Eliana [*]

  no zrovna jdu delat halusky s anglickou slaninou a zelim, jdu toho udelat mnoooogo,aby bylo i na zitra..kdyztak zbytek rozvezu, kdo bude chtit

  superkarma: 0 12.05.2006, 15:07:54
 6. avatar
  [126] Olinka01 [*]

  standule: Jsem z Prahy a nazory, že jsme tu všichni mnohem bohatší než kdekoliv jinde jsou k smíchu. Ano, je možnost získat tu velmi dobře placenou práci (spousta zahraničních firem ap.), ale i v Praze jsou dělníci, prodavačky, zdravotní sestry a učitelé s platem okolo 10.000 Kč + dražší nájmy, poplatky....nejsme na tom o nic lépe.

  superkarma: 0 12.05.2006, 14:43:17
 7. avatar
  [125] Vivian [*]

  marketa.brenikova: to je snad pochopitelné, že proti jídlu ZDARMA nikdo nic nemá Předmětem diskuse jsou spíš ty nestravitelné ceny.

  superkarma: 0 12.05.2006, 14:40:57
 8. avatar
  [122] dasal [*]

  marketa.brenikova: tady se neprotestuje proti stravě, ale proti její ceně, takže vyhrát ji = mít ji zdarma, proč ne.

  superkarma: 0 12.05.2006, 14:20:55
 9. avatar
  [121] Amélie [*]

  marketa.brenikova:Tady jsou ale hlavně námitky proti přemrštěné ceně této stravy . Něco jiného je zdarma se nadlábnout.

  superkarma: 0 12.05.2006, 14:20:13
 10. avatar
  [120] marketa.brenikova [*]

  Ale jak tak koukám na soutěž, přes 100 lidí se již účastní, aby vyhrálo jídlo od Nutri Care na den zdarma, takže všichni asi proti takové stravě úplně nebudou
  Přeji všem krásný víkend!

  superkarma: 0 12.05.2006, 14:13:52
 11. avatar
  [119] Ťapina [*]

  bednaroi: Vidíš, kdybys měla zdravou výživu od Nutri Care (nevím proč mi to připomíná granule pro psy NutriCan), tak už by ti na lentilky nezbylo

  superkarma: 0 12.05.2006, 13:55:29
 12. avatar
  [118] bednaroi [*]

  takjsem si po tom extra zdravem slatu otevrela baicek lentilek,kdopak me za to zasreli?

  superkarma: 0 12.05.2006, 13:52:07
 13. [117] hermiona [*]

  Firma asi zampomněla, že se i pije. Mohli by k tomu rozvážet i láhev minerálky a termosku s ovocným čajem - bratru tak za pětikilo

  superkarma: 0 12.05.2006, 13:41:37
 14. avatar
  [115] bednaroi [*]

  slonbidlo: jojo,polivecku taky dnes nejspis skuchnu,ted se tu mastim s testovinovym salatem s tunakem,kukurici a jogurtem

  superkarma: 0 12.05.2006, 13:19:29
 15. avatar
  [113] bednaroi [*]

  no zrovna bych si dal knedlo vepro zelo, je to zravy?

  superkarma: 0 12.05.2006, 13:03:53
 16. avatar
  [112] Tesay [*]

  standule: práce možná je lépe placená, ale bydlení je tu několikanásobně dražší než v nějaké horní dolní. a jen tak mimochodem co ti brání, aby si se do té zlaté prahy nepřestěhovala?

  superkarma: 0 12.05.2006, 13:00:48
 17. avatar
  [111] sevenofnine [*]

  Mě by zajímalo kde stojí 100g kuřete, špenát a těstoviny 200,- Kč (denní náklady p. Natálie na jeden oběd)? Tak draze snad nemůže být ani v Praze.

  superkarma: 0 12.05.2006, 13:00:15
 18. avatar
  [110] Vivian [*]

  Ráchel: taky začínám mít dojem, že jsem se vytočila zbytečně, že je to fór nebo překlep...

  superkarma: 0 12.05.2006, 12:55:47
 19. avatar
  [107] Vivian [*]

  Natálko, my u nás doma rozhodně nepěstujeme žádnou "knedlíkovou kulturu" ; knedlíky máme tak pětkrát do roka, klasická česká jídla skoro vůbec nevařím (akorát v zimě si občas dáme gulášek nebo něco podobného, ale přes léto na taková těžká jídla obvykle není chuť), většinu našeho jídelníčku obvykle tvoří zelenina a kvalitní masíčko, ovoce, obiloviny, luštěniny apod., jíme docela jednoduše, ale nekupujeme žádné pytlíkovky, žádné instantní směsi, žádné laciné a nekvalitní potraviny... A přesto si naprosto nedovedu představit, že bych jen za jídlo pro nás dva rozfofrovala měsíčně dvacet nebo dokonce víc než třicet tisíc , ani kdybych nám ztrojnásobila porce Jak to děláte, že utratíte jen za oběd dvě stovky? Stravujete se po restauracích?
  Ani kdybych vydělávala sto tisíc měsíčně a mohla si teoreticky dovolit vyhodit třicet tisíc za jídlo, tak bych ty peníze určitě uměla utratit účelněji...

  superkarma: 0 12.05.2006, 12:44:53
 20. avatar
  [105] Kelly [*]

  ... a co si tak navařit doma a v práci ohřát v mikrovlnce?

  superkarma: 0 12.05.2006, 12:41:53
 21. avatar
  [104] Meander [*]

  standule: Jak souvisí Praha s předraženou " filosofií zdravého života"?

  superkarma: 0 12.05.2006, 12:33:58
 22. avatar
  [103] Ťapina [*]

  Stejně ale kšeft to je. Že bych přibrala rozvoz namazanejch chlebů za 600,- denně jako vedlejšák?

  superkarma: 0 12.05.2006, 12:32:37
 23. [102] standule [*]

  No je to opravdu lákavé, ale nestačil by mi plat no prostě v Praze se žije blaze. Všichni víme že za stejnou práci jsou na tom v Praze lépe. Tak možná až jednou vyhraju ve sportce

  superkarma: 0 12.05.2006, 12:31:55
 24. avatar
  [101] Vivian [*]

  559,- korun denně za jídlo pro 1 člověka?! No to je fakt úspora jako noha... My dva dáme za jídlo měsíčně tak čtyři tisíce, a taky jíme chutně a zdravě Kdybychom se oba začali stravovat s Nutri Care, nedáme měsíčně za jídlo čtyři, ale pětatřicet tisíc

  superkarma: 0 12.05.2006, 12:30:06
 25. avatar
  [100] Meander [*]

  559,- Kč za krmení denně? Ty vole!!!

  superkarma: 0 12.05.2006, 12:28:38
 26. avatar
  [99] doubek [*]

  To je zase projekt pro bohaté a líné. Nedovedu si představit dva důchodce, jak zdravě debužírují za téměř 1200 Kč denně.Zdravě se dá jíst mnohem levněji.Myslím, že by žena-in měla fungovat spíš pro tz méně majetné, kterých je většina a podle toho taky volit svoje články.Tento mne silně znechutil.

  superkarma: 0 12.05.2006, 12:23:54
 27. [98] Jenka2 [*]

  Při čtení reakcí obědvám - porci dušené zeleniny (květák, brokolice, mrkev, bylinky) a dvě kuřecí nugetky. Musela jsem si pro to sice dojít (cca 150 m), ale celý oběd stál pouhopouhých 50,-. Takže celá Nutri Care mi může........ Všem, které nejsou ochotné vyhazovat peníze a dokážou sebe i rodiny živit zdravě a levně přeji úúúúúúúžasný víkend. Natálie ať jde do Nutri.

  superkarma: 0 12.05.2006, 12:18:26
 28. avatar
  [96] Enya [*]

  No, tak s přítelem měsíčně projíme tak tři až čtyři tisíce a dělám celkem zdravý a nenáročný jídla. Nějak si neumím představit, že bychom projedli třeba 20 000 To bychom asi byli jako koule

  superkarma: 0 12.05.2006, 12:12:34
 29. avatar
  [95] Mylady [*]

  Když na to paní Natálie má, tak ať se tak stravuje, má to aspoň bez práce. Ale jak vidím, nikdo se k ní nepřidal. Jinak je to dost děsnej článek.

  superkarma: 0 12.05.2006, 12:01:30
 30. avatar
  [92] tyrkys [*]

  david.lister:

  superkarma: 0 12.05.2006, 11:40:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme