Žijeme v uspěchané době, která na nás klade vysoké nároky. Abychom i přes stres, který každý den zažíváme, dobře a pohodlně fungovali, je potřebné uspořádat si svůj životní styl tak, aby nám poskytl prostor pro zdravou a vyváženou stravu, od níž se odvíjí naše psychická i fyzická kondice.

Pod zdravou a vyváženou stravou mám na mysli váš jídelníček. Porce jídel, které by vás měly nasytit na celý den a přitom vám poskytnout dostatečné množství látek, vitamínů a minerálů, jež vaše tělo potřebuje.

I když mám sama ve svém jídelníčku „malé hříchy“ (nejčastěji ve formě čokolády, která má v rozumném množství příznivé účinky na tělo i mysl), snažím se stravovat zdravě. Problémem je však čas, který strávím nad přípravou jednotlivých jídel, a taky mě mrzí, že většina zdravých jídel je náročnější na finance… Podobný handicap pociťují i mé kamarádky. Proto mě upřímně potěšil systém Nutri Care, se kterým se teprve seznamuji, a ráda bych ho přiblížila i vám J.


Nutri Care není žádný preparát ale filosofie zdravého života


Nutri Care představuje nový přístup ke stravování. Jeho cílem je naučit vás zdravě jíst bez jojo efektu, a tak trvale snížit vaši tělesnou hmotnost. Je založen na každodenní vyvážené stravě, kterou pro vás připravují přední dietologové. Každý den je pro vás nachystáno pět zdravých a velmi chutných jídel, které vám poskytnou energii na celý den.

Program Nutri Care byl vyvinut českými odborníky na výživu, a jak jsem se už zmínila, jeho podstatou je zdravá, chutná a vyvážená strava. Jídla jsou bohatá na bílkoviny a mají nízký obsah jednoduchých sacharidů, což pomáhá odbourávat tukové zásoby. Jídelníčky jsou sestavovány pro každého individuálně. Jídla mají velmi nízký obsah cholesterolu a soli a pro dlouhodobé zasycení jsou vybírány potraviny s nízkým glykemickým indexem.


Jak říká zakladatel produktu Jaroslav Vavřina: „Nutri Care není určen jen pro ty, kteří chtějí zhubnout, ale pro všechny, již mají zájem o zdravé stravování nebo si udržet štíhlou postavu. Využití najde i u profesionálních nebo amatérských sportovců, kteří si potřebují kontrolovat tělesnou váhu a být ve formě. Systém je dále určen těm, kteří chtějí ušetřit čas zbytečným nakupováním a přípravou jídel…“    

   
Miluji jednoduchá, časově i finančně výhodná řešení

A to je právě to, co mě na tomto systému upoutalo nejvíc. Nutri Care mi zabezpečuje vše, co potřebuji, a zároveň pečuje o můj denní jídelníček a šetří můj čas i peníze. Když jsem zjistila, že snídaně, přesnídávka, oběd, svačina a večeře i včetně dopravy mě budou stát jen 559 korun náramně mě to potěšilo. Nevím, jak a za kolik se stravujete vy, ale já utratím za oběd kolem 200 korun každý den. A to je jen jedno jídlo denně a ještě si za ním musím zajít do restaurace!

Filosofie Nutri Care mi skutečné vyhovuje, protože se nemusím o nic starat, vím, že jsem v odborné péči a navíc ušetřím. Jen pro zajímavost uvedu, že mezi partnery projektu patří i Olga Šípková.       


Můžete ho s námi vyzkoušet zdarma!

Abych vás navnadila na zdravé dobrůtky, ráda bych vám jen pro ilustraci přiblížila, jak by mohl vypadat váš jídelníček na jeden den:

 • Snídaně
  50 g tmavé pečivo s máslem, drůbeží šunkou, okurkou
 • Přesnídávka
  Knackenbroty s pomazánkovým máslem a mrkví
 • Oběd
  100g kuřecích prsíček se špenátem a vařenými těstovinami
 • Svačina
  Tvaroh s bobulovitým ovocem
 • Večeře
  100 g kuřecích prsíček v aspiku

 

Pokud byste chtěli Nutri Care otestovat, nabízím vám skvělou příležitost!
Když správně odpovíte na tuto otázku: „Jaká je nutriční hodnota jídla: plněné broskve s nízkotučným tvarohem?“, máte šanci vyhrát jeden den s Nutri Care zdarma. Znamená to, že vám nabízíme 5 jídel denně dle vašeho výběru, včetně dopravy v Praze.

Bohužel Nutri Care zatím působí jen v Praze, a proto je tato možnost určena spíš pro pražské ,,Ženy-in".
Abych však potěšila i ty mimopražské, máte příležitost soutěžit o probiotika od společnosti Valosun, které mají podobný efekt jako Nutri Care a jejich hodnota je přibližně stejná. 

Při hledání správné odpovědi vám pomůžou stránky:
www.nutricare.cz


Soutěžíme od dnešního dne a svoje odpovědi zasílejte do úterý 16. května ZDE.
Přeji hodně štěstí J

 

 

Pro více informací můžete použít kontakt: ondra.matousek@nutricare.cz, tel: 724 140 348  
Reklama