Nechtěné chloupky a jejich růst řeší skoro každá žena. Jsou pryč doby, kdy bylo normální nepoužívat antiperspiranty a deodoranty a odstraňování chloupků řešilo jen malé procento žen. Dnešní moderní žena má depilaci jako součást osobní hygieny. A nejen ženám, i mužům vadí nechtěné chloupky, zejména v podpaží. Být zarostlá, zejména na nohou a v podpaží, to je dnes něco, co poutá pozornost a nevzbuzuje pozitivní pocity.

PhilipsPak tedy s nechtěnými chloupky pryč! Existuje několik způsobů, jak lze chloupky odstraňovat. Buď klasickým holením, vytrháváním, různými speciálními depilačními krémy či vosky (zde se jedná ale opět o vytrhávání) nebo odstranění pomocí intenzivního pulzního světla (IPL), které měly donedávna k dispozici pouze specializované salony. Depilace, epilace či působení depilačních krémů chloupek mechanicky odstraní – buď ho přeruší, nebo vytrhne. Působení intenzivního pulzního světla (IPL) ale chloupku zabraňuje v růstu. Tato metoda není spojena s žádnou bolestí a navíc přináší zajímavé vyhlídky do budoucna – když  nebudou chloupky růst, nemusíte je pravidelně odstraňovat.

Rádi bychom vám představili systém Lumea od značky Philips philipslumea.cz, který funguje právě na bázi intenzivního pulzního světla (IPL) a zabraňuje chloupkům v růstu.

Po loňském velmi úspěšném představení přelomového systému odstranění chloupků Philips Lumea s technologií intenzivního pulzního světla (IPL) – psali jsme v tomto článku: Zabraňte dorůstání chloupků a radujte se z hladké pokožky každý den… přisla společnost Philips letos na jaře se třemi novými modely. Ty jemnými, pravidelnými impulzy světla efektivně předchází opětovnému výskytu chloupků, a udržují tak pokožku sametově hladkou každý den. K dispozici jsou dvě nové bezšňůrové varianty – Lumea Precision Plus SC2008 s přesným nástavcem pro aplikaci na obličeji, Lumea SC2004 a nově i model síťový Lumea SC1991.

Jak Systém Philips Lumea funguje? Podívejte se na názorné video

Vhodnost pro většinu typů chloupků i pokožky

Důležitou roli u technologie IPL hraje melanin neboli barvivo, které dodává chloupku jeho zabarvení. Z tohoto důvodu je systém Philips Lumea účinný u většiny typů chloupků –  přirozeně tmavé blond, hnědé a černé, nicméně stejně jako u jiných ošetření na této bázi není efektivní u chloupků zrzavých, světle blond nebo bílých/šedivých, a rovněž není vhodný pro velmi tmavou pokožku.

Testujeme Philips Lumea Precision Plus SC2008, s výsledky testování vás brzy seznámíme!  Součástí bezdrátového systému je i vysoce výkonná lampa poskytující vice než 140 0000 záblesků pro minimálně pětileté používání bez nutnosti její výměny. Přístroj nabízí pět nastavení světelné energie podle typu pokožky, integrovaný UV filtr chrání pokožku před UV zářením. Pro ještě větší bezpečí je vybaven bezpečnostním kroužkem, který zabraňuje nechtěnému záblesku. Kromě většího tělového nástavce (4 cm2) nabízí i přesný nástavec pro ošetření obličeje (2 cm2). Přístroj disponuje i režimem Slide and Flash pro pohodlnější aplikaci, kdy záblesk je automaticky spuštěn bez nutnosti opakovaného mačkání.

Jak proběhlo testování u dalších žen? Firma Philips vybrala šest českých žen, které získaly systém Philips Lumea na vyzkoušení. Přečtěte si, jak obstál ve skutečné zkoušce! – více na této stránce: philipslumea.cz/testovane-ceskymi-zenami

Philips

Chloupky nemusíte vytrhávat. Můžete jim zabránit růst! Domácí IPL je naprosto bezpečné. Navíc je to mnohem pohodlnější!

Přístroje v kosmetických salonech mají výrazně vyšší intenzitu pulzního světla. Proto se nedoporučuje absolvovat proceduru více než dvakrát za rok. Systém Philips Lumea byl vyvíjen tak, abyste s ním dosáhli stejných výsledků, ale přitom ho mohli bezpečně a pravidelně používat i doma.

  • pět stupňů intenzity pro různé typy kůže a chloupků
  • vestavěný UV filtr pro ochranu vaší kůže
  • automatická pojistka proti přehřátí

Skvělá zpráva: Kvůli účinnému odstranění chloupků už nemusíte do salonu krásy.

Už během dvou použití vidíte výsledky, po čtyřech je hotovo!

Protože Philips Lumea funguje na principu utlumení růstu chloupků, výsledek neuvidíte hned po aplikaci. Ale už za 2–4 týdny se lůžka vašich chloupků dostanou do klidové fáze a chloupky přestanou růst. Dlouhodobě hladké pokožky dosáhnete už po čtyřech použitích.
Od prvního použití za měsíc může klidně začít vaše dovolená od epilace.

Více najdete na stránkách philipslumea.cz

Reklama