Mnoho mužů trpících lupy má zároveň mastné a zplihlé vlasy. Potřebují šampon, který bojuje najednou proti mastnotě i lupům a který jejich vlasy zanechá lesklé a zdravé. Novinka Schauma Anti-Dandruff Lemongrass od Schwarzkopf si poradí s oběma problémy.

NOVINKA: Schauma  Anti-Dandruff Lemongrass

Schauma

Mnoho mužů trpících lupy má zároveň mastné a zplihlé vlasy. Potřebují šampon, který bojuje najednou proti mastnotě i lupům a který jejich vlasy zanechá lesklé a zdravé. Novinka Schauma Anti-Dandruff Lemongrass od Schwarzkopf si poradí s oběma problémy. Receptura s obsahem pyrithion zinku odstraňuje lupy už po prvním použití a složka z citronové trávy revitalizuje vlasy i pokožku hlavy a dodává jim svěžest až na 48 hodin.

SchaumaPokožka se přirozeně zbavuje starých odumřelých buněk, čímž se průběžně obnovuje a regeneruje. Tento proces probíhá zhruba každé čtyři týdny. Někdy se ale může stát, že k obnově pokožky dochází častěji. Odumřelé buňky se díky tomu shlukují do viditelných šupinek - lupů. Mastné lupy postihují zejména lidi s mastnou pokožkou hlavy, což se týká především mužů. Jejich mazové žlázy jsou produktivnější než u žen. To znamená, že v takových případech muži potřebují přípravek vlasové péče, který bude spolehlivě účinkovat proti mastným vlasům a lupům zároveň.

Nový šampon Schauma Anti-Dandruff Lemongrass proti tomuto problému úspěšně bojuje na dvou frontách. Důkladně čistí vlasy i vlasovou pokožku a odstraňuje přebytečný maz, a zároveň už od prvního použití brání tvorbě lupů. Složení s obsahem pyrithion zinku a citronové trávy si účinně poradí s lupy a zabrání jejich výskytu až na 6 týdnů. Pyrithion zinkuje v oblasti vlasové péče známý svou vysokou účinností v boji proti lupům a citronová tráva je ceněná pro svůj povzbuzující účinek a osvěžující vůni.

Šampon vlasy i pokožku hlavy při mytí osvěží, revitalizuje a zanechá je svěží a čisté až na 48 hodin. Stačí ho jemně vmasírovat do vlhkých vlasů, nechat krátce působit a poté důkladně opláchnout vodou. Receptura neobsahuje žádné silikonové oleje, vlasy nezatěžuje a stejně jako ostatní produkty značky Schauma obsahuje intenzivně pečující proteiny, které při mytí vlasy regenerují a pečují o ně od kořínků až po konečky. Nový šampon Schauma Anti-Dandruff Lemongrass je dermatologicky testovaný.

Portfolio Schauma Anti-Dandruff Lemongrass:

  • Šampon Schauma Anti-Dandruff Lemongrass, 250 ml – DMOC 44,60 Kč
  • Šampon Schauma Anti-Dandruff Lemongrass, 400 ml – DMOC 59,65 Kč
Reklama