Svůj příspěvek k dnešnímu tématu zaslala také čtenářka Boženečka. Přečtěte si, jak se o plození dětí dozvěděla, když trávila prázdniny u tety...

Prázdniny, čas radovánek a lásek. Čtenářka Boženečka se právě o prázdninách u tety dozvěděla, jak to s tím sexem vlastně je...


Krásný den. Jsem již staršího data „vydání“ a tak, jak otevřeně se mluví o sexu dnes, se za mého mládí zdaleka nemluvilo. Bylo to velké tabu a lidé se daleko více styděli. Moje maminka i taťka se mnou moje dospívání vůbec neřešili, a je pravdou, že jsem se na cokoliv styděla zeptat. A tak jsem se hodně dozvěděla od zkušenějších kamarádek a hlavně od mojí tety, která byla ženská od rány, přímá, rázná, nikdy si nebrala servítky. Ale byla to zlatá ženská s velkým a upřímným srdcem. Bylo mi asi 14 let, když jsem byla u ní na prázdninách.
„Měsíčky už máš?“
„Kluka nějakého máš?“
„Už víš, jak se rodí děti?“
„Už víš, jak se dva lidi milují?“
To byly první otázky, kterýma mě teta při mém příjezdu zasypala. Já rudá jak rak, zpocená a chtělo se mi brečet nad tím, jak jsem zaostalá. Teta mě objala, přitiskla na svou bujnou hruď a pohladila se slovy: „Neboj, já ti všechno povím, ať víš, co a jak a ať nenaletíš prvnímu debilovi a planým slibům, jako já.“A opravdu, teta mi všechno vysvětlila, byla u toho vtipná, povznesená, byla i legrace. Ze mě opadl veškerý stud, tety jsem se na všechno vyptávala a ta s radostí a velkým potěšením vysvětlovala a předváděla a ukazovala. Byla jsem jí za to moc a moc vděčná, protože s mými rodiči bych si o tom všem nedokázala tak otevřeně povídat. Od tety jsem odjížděla vybavená radami a poučením do života. Před holkama jsem potom byla velká frajerka, že to všechno vím a znám a důležitě jsem rozdávala rozumy mé milé a zlaté tety. Tetu jsem měla moc ráda a jsem jí vděčná za více věcí, než je ponaučení o sexu.
Krásný den,
Vaše Boženečka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. prosince 2011: Jak jste se dozvěděla, že děti nenosí čáp?

  • Jak jste se dozvěděla o sexu?

Každý člověk se o sexování mezi mužem a ženou dozvěděl asi trochu jinak. Myslím, že jsou to skutečně zajímavé, poučné i zábavné historky, proto jsem se rozhodl, že si právě tyhle příhody zaslouží místo mezi našimi denními tématy. Řekli vám to rodiče? Kamarádky? Učitelé? Nebo jste se o sexu dozvěděla až od svého prvního chlapce? Napište mi svůj příběh jako příspěvek k dnešnímu tématu a můžete získat zajímavou odměnu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravenou hru Laškování (vydalo Albi), pro další leporelo Bobr ve školce (vydal Fragment) a ještě pro jednu 555 bodů do Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun!

Chcete-li mít šanci na uveřejnění, ať jsou vaše příspěvky dlouhé nejméně jako předchozí odstavec textu a v naší internetové poště ať přistanou nejpozději 16. 12. 2011 v 15.00 hodin.

laskovani bobr

Reklama