Chtěla jsem vám zde napsat reportáž z povedené akce, kterou jsme pro 15 vylosovaných čtenářek uskutečnili s firmou Profimed k jejich oslavě 10. výročí firmy na českém trhu. Ale nic Vám psát nebudu. :) 
A to jenom proto, že čtenářka Zdenka, která se akce účastnila, napsala tak pěkné shrnutí celého odpoledne, že by to bylo ode mne nošení dříví do lesa.

Napíšu jenom to, že jsme v prodejně Profimed na Chodově strávili 24. 10. moc příjemné a hlavně poučné 2 hodiny odpoledne, kdy nám marketingový ředitel David Ševčík a jeho kolegyně představili jedinečné výrobky z celého světa, které nenajdete nikde jinde než právě u firmy Profimed a které nám mohou pomoci mít krásné zuby, nehty, vlasy a pleť a nejen to. 
 

Výklad Davida Ševčíka byl tak poutavý a poučný, že se nám nechtělo domů, a domácí dortíčky byly tak lahodné, že jsme nehleděli na kalorie.


     

A teď už zbývají tedy jenom reakce Vás, čtenářek, a na úvod již zmiňovaná reportáž od Zdenky alias tomáš:

Měla jsem možnost být na propagační akci Ženy-in a Profimed. Byl to takový milý dárek k mým kulatým narozeninám. Právě jsem po skoro 11 letech skončila jednu  životní etapu, dala jsem v práci výpověď. Moje zklamaná dušička potřebovala vzpruhu. Prohlídnout a doslova „očuchat" si kosmetiku, to je pro ženskou duši hojivý balzám.
 

V Centru Chodov má Profimed jednu ze svých prodejen. Hned jak vstoupíš, ovane tě intenzivní směs vůní. To mě zaujalo nejdříve - ručně dělaná glycerinová mýdla, veselé barvy a zajímavé vůně. Dokola vše, co zpříjemní koupel, co potřebuješ k manikúře, úpravě zevnějšku, pěstění i léčení. Nejsem žádný znalec kosmetiky, můj arzenál zbraní pro péči o tělo je hodně chudý. Kdo si přeje prostředky na vlasy, pokožku s bylinnými extrakty, ten si může od milých a trpělivých prodavaček nechat zasvěceně poradit. Já jsem se nejvíc soustředila na zuby. Krásu pleti už asi nedoženu, zubům se věnuji určitě víc.

Vtipný a přitom velmi poučný výklad nám dával pan Ševčík, reprezentant firmy. V ruce držel velký chrup, předváděl správné metody péče a čištění. Vysvětlil, kde se dělají nejvíc chyby, jak výsledek ovlivňují pasty, ústní vody, kartáčky různých tvarů. Probral plusy i mínusy domácího bělení chrupu. Hned jsem si dala závazek, že se o zuby budu starat pečlivěji! Kdo ušetří" za hygienu, toho nejspíš čeká  útrata za ošetření kazů u zubaře, o bolesti ani nemluvě! Určitě bychom prodejnu rády okupovaly nejen ty dvě hodinky, co utekly jako nic. Smlsly jsme si na dortíčkách, mohly se vyptat na cokoliv, a ještě jsme si domů nesly milé drobnosti. Nově nabyté informace se pokusím předat i dalším členům rodiny. Ženo-in, dík za fajn odpoledne! 

A protože vašich reakcí bylo opravdu hodně, tak vybírám jen některé, tak snad se na mě ostatní čtenářky nebudou zlobit:

Včera jsem se zúčastnila akce firmy Profimed... moc se mi to líbilo... povídání bylo velice zajímavé, jedinou nevýhodou bylo, že čas vymezený na tuto akci utekl strašně rychle.
Moc děkuji, že jsem se této akce mohla zúčastnit.
S přáním hezkého dne
Jana Kmošková

Dobrý den, chtěla bych ještě jednou poděkovat za včerejší akci v Profimedu.
Jsem velice spokojená, dozvěděla jsem se nové fígly" a taky hodně o zubech, to povídání bylo velice zajímavé. Navíc zpestřeno domácími kulinářskými zákusky, takže super. Velice mne těšilo a budu se těšit třeba na další setkání.
S přáním hezkého dne,
Eva Kabeláčová
 

Mile mě překvapilo, že Profimed rozšířil svůj rádius" i na jiný sortiment než jsou zubní pomůcky. Mne osobně zaujala kosmetika na aromamasáž, krémy na odstranění váčků a kruhů pod očima. Netušila jsem, firma nabízí i nůžky - zastřihávací kleštičky na nehty a vše kolem pedikúry. Letos jsem oslavila 45. narozeniny a rozhodla jsem se něco na sobě změnit. Jednou ze změn bylo, že bych se ráda naučila aromamasáž a vlastně vše, co souvisí s  masážemi, dále bych se chtěla naučit provádět pedikúru, takže jsem uvítala i nabídku na tuto proceduru. Abych se nesoustředila pouze na tyto dva obory, nahlédla jsem se zájmem do oddělení s péčí o zuby. Výklad pana Davida mne zaujal natolik, že jsem zakoupila předváděný zubní kartáček pro sebe a manžela.


Byly nám paní asistentkou doporučeny i zubní pasty s bělicími účinky, které jsem taktéž zakoupili. Jako bonus jsme obdrželi mezizubní kartáčky, nebo-li chlupatá párátka. Doma jsme je ihned vyzkoušeli a byli potěšeni. Cestou z OC Chodov - Profimed jsme s manželem prohlíželi dárkový balíček a jako první ochutnali pastilky. Manžel byl velmi nadšený a prohlásil, že je bude cucat a doufat, že tyto pastilky budou jeho posledním krokem v boji proti kouření. Když jsem doma rekapitulovala, že akce byla velmi fajn, dcery zalitovaly, že se nemohly z pracovních důvodů účastnit. Zkonstatovali jsme, že takové akce by se měly provádět nejen za účelem oslavy výročí firmy, ale i jako předváděcí akce pro zákazníky. Měla jsem zafixováno, že Profimed se soustředí pouze na péči o zuby a svojí návštěvou se mi otevřely nové obzory a vědomosti. Tlumočila jsem svůj názor kamarádkám a ty taktéž zalitovaly, že podobných akcí není více.

Děkuji za pozvání, sice jsem nemohla zůstat až do konce, ale přeji si, aby se stejná či podobná akce opakovala, a nemusí to být jen tato firma. Chodíme všichni kolem spousty zboží, a protože je neznáme, nemáme odvahu experimentovat, nevšímáme si jich. Nemám ráda reklamu, raději přímou propagaci, možnost vyzkoušení, vzorky, testry, zkrátka osobní, přímý kontakt.
S přátelským pozdravem Lenka Mazurová

Všem čtenářkám moc děkuji za reakce, a pokud byste se chtěli podívat na více fotek z celé akce, tak nakoukněte do fotogalerie SEM.

Reklama