Včera večer od osmi startoval první díl seriálu, který od září letošního roku vysílá televize Prima. Filmový štáb se nadchl pro jedinečné scenérie vinohradů v okolí Čejkovic. Reklama na tento seriál šla dost masivně na Primě celý srpen, o propagaci se pěkně starali partneři, kteří se s natáčením propojili.

Přiznám se, že jsem se na první díl dívala, prostředí vinařů mám ráda, stejně tak jako moravské dobré víno. Podle čísel – dívalo se na něj skoro 2 miliony lidí, byl první díl velmi úspěšný.

narozky

Pokud jste se dívali, jak se vám líbil? Mě trochu mrzí, že zde hrají zase herci Postránecký a Kostková, když je vidím na obrazovce, nevím, jaký seriál v TV zrovna jde… i když Postráneckého si ráda propojím s dobrým vinařem z filmu Bobule, který mám moc ráda (ten první díl). Taky mám ráda Hynka Čermáka, který poslední dobou pěkně „vykvetl“ a je vidět čím dál tím víc (nejvíc se mi zatím líbil v seriálu Cirkus Bukowsky). Jsou zde obsazení další dobří herci, jako je například Liška, Matonoha, Táborský, Nečas nebo Benešová, ale i řada neokoukaných nových tváří zejména mezi mladými herci.

vinari

O čem je první díl s názvem Narozeniny, si detailně přečtete tady: www.iprima.cz/vinari/epizody/1-epizoda-narozeniny

Při prvním dílu jsem se docela dobře bavila, některé hlášky byly trochu kostrbaté (dialogy mezi policisty) a jiné zdařilé, všeobecné a stálé degustování a připíjení myslím odráží pravdivý obraz přístupu k životu, který mezi vinaři panuje.  

dkdk

Jaký jsem měla pocit po skončení prvního dílu? Na konci jsem byla trochu v rozpacích, které nejspíš způsobilo větší očekávání. Ale asi se podívám i na další díly, abych to teprve vyhodnotila.

vino

Jak jste na tom vy? Jak se vám první díl líbil? Budete se na dívat na další díly?

Více na http://www.iprima.cz/vinari

Foto zdroj: www.iprima.cz

Reklama