Šestice krásných žen -  moderátorek a hereček, mezi nimiž nechyběla Ivana Jirešová, Markéta Plánková,  Zora Kepková, Iveta Kořínková, Dana Morávková a Sandra Nováková, neváhala a ve své přirozené kráse zahájily  bez jakéhokoli make upu  finálové kolo soutěže Make up Master, kterou již třetím rokem pořádá parfumerie Sephora.

Dlouho ovšem nenalíčené nezůstaly. Finalistky, které prošly mnohými školeními a semifálovými koly jim na tvářích vytvořily doslova umělecká díla. Letošním tématem byl slogan „staň se ikonou“ neboli „Be Iconic“ a to ve třech variantách: romatická, rocková či glamour. Nutno říci, že make up artistky se svorně rozhodly pro rockový či glamour look.

Morávková

Dana Morávková se netváří zrovna nadšeně

Mráčková

Karla Mráčková si „výtvor“ umělecké maskérky raději poupraví vlastní rtěnkou

Plánková

Velice spokojená s uměním make up artistky Nikoly Kratochvílové byla Markéta Plánková, která velice ráda experimentuje a její líčení, které bylo sice velice jemné, ale zcela jistě nepřehlédnutelné, bude pro Markétu inspirací pro líčení i v běžném životě. S tím, že toto líčení si zaslouží ocenění, souhlasila i speciální porota, která se skládala z kosmetických redaktorech lifestylových časopisů, tedy odbornic na slovo vzatých.

Nováková

Skutečně  výrazný a nepřehlédnutelný look nakonec měla Sandra Nováková

Jirešová

Ivana Jirešová se na několik hodin stala Kleopatrou a tento výtvor porotu zaujal nakonec natolik, že její vizážistka Lilit Tadevosyan se stala vítězkou finálového kola a své umění brzy předvede na mezinárodním superfinále v Paříži.

Zdroj a foto: Sephora

Jak se s vám líbí umělecké líčení?

Reklama