Značka NORDBLANC nabízí sportovní a outdoorové zboží, u kterého je kladen důraz především na kvalitní mikinamateriál, aktuální technologie, funkčnost a praktičnost výrobků, moderní design a vyváženou cenu. Výrobky svým zpracováním nabízejí uživateli vysoký komfort a do velké míry tak zkvalitní sportovní a volnočasové aktivity. Na trhu působí od roku 2003 a svůj největší rozvoj zaznamenala v posledních třech letech.

Kolekce jsou navrhovány speciálně pro každé roční období a zahrnují široké spektrum výrobků pro dospělé a děti. Dle využití lze kolekci rozdělit na sekce Ski & Snowboard, Outdoor performance a Active.

S každou novou sezónou NORDBLANC postupuje kupředu v oblasti technologie a nabízí stále zajímavější a profesionálněji pojaté odívání pro zákazníky všech věkových kategorií. Kromě pánských a dámských oděvů se nově věnuje také dětským outdoorovým výrobkům, proto se i ti nejmladší mohou obléci do stejně kvalitního a funkčního oblečení jako jejich rodiče.

Nová zimní kolekce podzim/zima 2010-11 byla navržena v souladu s aktuálními trendy v pestrých barvách. Nabízí kvalitní lyžařské a snowboardové oblečení, propracované bundy a kalhoty z materiálů, zajišťujících ochranu proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Z této kolekce je i mikina, kterou vidíte na fotografii. Zítra, na sportovně relaxační akci pro čtenářky Žena-in v pražském klubu Holmes Place na Smíchově, ji získají tři šťastné čtenářky v tombole!

Více o nabídce NORDBLANC na www.nordblanc.cz

Reklama