bondNový film James Bond určitě zasáhl každého z nás. I když zrovna Bonda nemusíte a na film do kina nepůjdete, jistě se s ním setkáte na každém kroku. Prostě ho nelze nevidět. Plakáty, obří reklamy, upoutávky v rádiu, články v tisku. A taky písnička Skyfall od Adele, kterou hrajou několikrát za den v rádiu. I když budete chtít Bonda ignorovat, stejně se vám vetře do kůže.

Patřím mezi milovnici Bondovek, zejména těch posledních s Pierre Brosnanem a následně s Danielem Craigem. Těšila jsem na poslední Bondovku a nezklamala mne, naopak, jsem nadšená. I když Bond vypadá lehce opelichaně s „jetě“, trochu zhubnul a zmizely mu bicepsy, zestárl a jakoby směřuje do starého železa, je to ale stále ten starý známý drsňák co neutíká z boje a může se na něj M spolehnout. Ta temnota, beznaděj nové doby, návrat ke kořenům – to je cítit už z úvodní upoutávky, když začíná film. Jako by se prolínalo to bondovské kouzlo všemi díly a dorazilo i do toho posledního. Výběr lokalit, typů postav, prostě nádhera. Myslím, že na něj půjdu ještě jednou.

Ve snímku SKYFALL™ se vrací Daniel Craig jako James Bond, agent 007 z románů Iana Fleminga.  V tomto díle projde zatěžkávací zkouškou především Bondova loajalita k ředitelce britské tajné služby M, kterou dohoní stíny minulosti. MI6 čelí útoku a agent 007 musí hrozbu najít a zničit bez ohledu na to, jaké osobní oběti bude muset přinést.  Snímek zrežíroval zkušený Sam Mendes, produkce se ujala firma Alberta R. Broccoliho EON Productions, Metro-Goldwyn-Mayer Studios a Sony Pictures Entertainment. 

Podívejte se na oficiální český trailer:

A tady oficiální anglický trailer:

Coca-Cola Zero novým partnerstvím s filmem SKYFALL™,  navazuje na úspěšnou spolupráci z roku 2008, kdy se objevila v bondovském snímku Quantum of Solace. Je od podzimu k dostání v novém, stylově černém designu ozdobeném siluetou Jamese Bonda

Chci zeptat: Jaký máte vztah k Bondovi a jak se vám líbí poslední díl? Chystáte se na něj, už jste ho viděli nebo vám to přijde jako pokleslý žánr, který je pro vás ztrátou času? Napište nám o tom!

Čtěte také:

Reklama