Milé ženy-in,
rozhodla jsem se, že dnešní koupališťové téma zpestřím ministylově a zmíním se o módě pánských plavek. Zajímal by mě totiž váš názor.

Abych se přiznala, současné pánské trenkoplavky, či jak to vlastně nazvat, se mi docela líbí. A to z prostého důvodu. Připadají mi cudné a neukazují zbytečně to, co nechceme vidět.
Tedy, mluvím jen za sebe, ale proč mám uhýbat očima nebo (když není zbytí), nechtěně identifikovat to, co skrývají nebo spíš ukazují v těch elastických a ještě k tomu mokrých plavečkách. Lhostejno, zda s nohavičkou nebo bez.

Pro pamětnice bych připomněla ještě jednu plavkovou hrůzu, zvanou "adamky", která se už naštěstí na plážích a koupalištích nevyskytuje, ale zanechala v mé nevinné dívčí duši nepěkné vzpomínky, když jsem se nechtěně stala svědkem oblékání a svlékání tohoto asexuálního kousku mužského oděvu.

Ano, pro nezasvěcené připomínám, že tyto plavky ušité z plátna neurčitých barev se daly díky šňůrce na jedné straně takto neskrývaně převlékat pod trenýrkami. Uf. V nechutnosti se jim nic nevyrovná. Snad jen pánská tanga, nad kterými se zcela jasně vyjádřila jedna čtenářka, když jsem obrázkem muže v tangoplavkách doprovodila svůj článek o vynálezci monokin.
Reakce zněla asi takto. "Chlap v tangách - fuuuuuj". Jestli jsem autorku necitovala přesně, tak se omlouvám, i tak je to dost výmluvné.
 
Ale jak se říká: "Proti gustu..."
Napište mi svůj názor na pánské plavky. Jaké jsou pro vás sexy, jaké přijatelné a nad kterými se jen shovívavě usmíváte nebo  dokonce otřesete.

Já vám za to přiložím další přesmyčku: slepý kat (školní potřeba)

Reklama