Na pět krátkých otázek nám odpověděla pětadvacetiletá Martina

Známe to všechny. Celý den sedíme v kanceláři u počítače a chybí nám téměř jakákoli fyzická aktivita, při které bychom mohli svá unavená těla trochu protáhnout, rozproudit si krev v žilách a zažít trochu pozitivní energie, která je s fyzickou aktivitou spojena. Program BeBe výzva se vám už dlouhou dobu snaží dokázat, že s naším cvičením nepotřebujete k pohybu nic víc, než jen jednu jedinou minutu vašeho času po ránu. A to určitě stojí za úvahu! Ranní cvičení s BeBe výzvou zkrátka nabízí skvělý způsob, jak spojit příjemné s užitečným. Nevěříte? Ráda vás o tom přesvědčí pětadvacetiletá Martina.

Martina

Martina pracuje ve společnosti Kraft Foods. Upřímně se přiznala, že sama od sebe by se cvičením asi nezačala, ale díky motivaci ze strany kolegyň v práci teď cvičí každé ráno pravidelně.

Proč jste se rozhodla připojit k projektu BeBe výzva?
Přiznám se, že sama od sebe bych se do projektu BeBe výzva asi nepřipojila, ale motivovaly mě moje kolegyně. Začala jsem tedy cvičit a v tuhle chvíli už mohu říci, že mě to i baví.

Jste ranní ptáče? Pokud ne, nedělá vám ranní cvičení problém?
Já ranní ptáče určitě nejsem. Vstávání mi dělalo problém vždycky, ale teď, když už jsem se naučila cvičit, odcházím do práce plná energie, a jak se říká, nabuzená.

Jaké cíle jste si pro cvičení s BeBe výzvou určila?
Mým cílem bylo zúčastnit se celé třicetidenní výzvy a vydržet až do konce.

Splnil vám program BeBe výzva to, co jste od něj očekávala? Co to bylo?
Ano, splnil. Hlavně jsem si navykla na ranní pohyb, který mne vždycky dokonale probudí a probere, takže do práce odcházím nabitá energií.

Proč byste ostatním doporučila se do projektu BeBe výzva zapojit?
Určitě bych BeBe výzvu doporučila lidem, kteří mají se vstáváním stejný problém, jako já. Aby měli hezké ráno a hezké buzení J.

 

Tip Radky Vandasové, renomované cvičitelky a instruktorky v BeBe výzvě:

Jaký vliv má krátké ranní cvičení na metabolismus?

Během krátké ranní rozcvičky se zvýší tělesná teplota a průtok krve v těle. Prohřejí se svaly v těle, klouby a kloubní spojení a nastartuje se činnost vnitřních orgánů. Tělo se tak připraví na denní režim, povzbudíme tím i mysl a probudíme v sobě energii a chuť na snídani. Spojením motivačního cvičení s vyváženou snídaní dokážeme správně nastartovat náš metabolismus.

K BeBe výzvě se může přihlásit opravdu každý. Každý může udělat během jedné jediné minuty něco pro sebe. Připojte se proto k projektu BeBe výzva i vy a zaregistrujte se na stránkách www.bebevyzva.cz. Pokud vás ohledně ranního cvičení zajímají jakékoli informace, naleznete je na těchto stránkách včetně kontaktního formuláře. Cvičitelka Radka jakékoli vaše dotazy ráda zodpoví. Není nač čekat – udělejte něco pro sebe!

 

Reklama