Na pět krátkých otázek nám odpověděla šestatřicetiletá Lenka

Pravděpodobně neexistuje dívka nebo žena, která by ještě neslyšela o programu BeBe výzva, díky němuž se můžete hned po ránu krásně protáhnout a začít nový den s úsměvem na rtech. Jenže slyšet je jedna věc, ale přinutit se ráno k nějaké fyzické aktivitě je věc druhá a přiznejme si, že daleko těžší. I pro velká ranní ptáčata je jistě lákavější představa, zůstat ještě alespoň malou chvilku ležet ve vyhřátém pelíšku, než vyrazí do práce nebo začnou vypravovat své ratolesti do školy. Když se ovšem odhodláte vstát ráno jen o jednu jedinou minutu dříve a připojit se ke cvičení s BeBe výzvou, můžete si být jistí, že jste během malého okamžiku udělali něco velmi prospěšného pro své tělo. Cvičení s BeBe výzvou je zkrátka chvilka, která se vám vyplatí! To může potvrdit i šestatřicetiletá Lenka ze společnosti Kraft Foods, která se s vámi podělí o své zkušenosti s BeBe Výzvou.

Bebe

Lenka Jak sama přiznává, BeBe Výzvu uvítala především proto, že si luxus ranního cvičení dříve nemohla dopřávat každý den. S krátkými kardio cviky, které trvají jen jednu jedinou minutu, to už ale pro Lenku není žádný problém.

Proč jste se rozhodla připojit k projektu BeBe výzva?
Líbil se mi ten nápad. Také jsem si chtěla vyzkoušet, jestli minuta cvičení ráno opravdu bude mít nějaký výsledek.

Bylo na začátku těžké si na cvičení udělat ráno čas?
Ze začátku jsem se trochu potýkala s technickými problémy. Ale vydržela jsem a dnes mohu říci, že najít si ráno 60 sekund na cvičení, není vůbec žádný problém.

Cvičila jste ráno už dříve? Pokud ne, tak z jakého důvodu se to nyní změnilo?
Chodím pravidelně jednou týdně ráno cvičit, ale bohužel si luxus ranního cvičení nemohu dovolit každý den. Právě proto jsem přivítala BeBe Výzvu a jejích šedesát sekund.

Změnilo se u vás díky cvičení něco?
Každé ráno mám dobrý pocit, že začínám nový den pohybem.

Co Vás na projektu BeBe Výzva nadchlo?
Nadchnul mě týmový duch. Šla jsem do toho s kolegyněmi a každý den ráno teď sdílíme společné zážitky ze cvičení. Baví mne také sledovat přibývající počet cvičení. Mám z toho moc dobrý pocit.

Tip Radky Vandasové, renomované cvičitelky a instruktorky v BeBe výzvě:

Pokud začnu cvičit každé ráno kardio cviky, jaký to bude mít vliv na můj organismus?
Během krátké ranní rozcvičky se zvýší tělesná teplota a průtok krve v těle, prohřejí se vám svaly, klouby i kloubní spojení. A nastartuje se činnost vnitřních orgánů.

K BeBe výzvě se může přihlásit opravdu každý. Každý může udělat během jedné jediné minuty něco pro sebe. Připojte se proto k projektu BeBe výzva i vy a zaregistrujte se na stránkách www.bebevyzva.cz. Pokud vás ohledně ranního cvičení zajímají jakékoli informace, naleznete je na těchto stránkách včetně kontaktního formuláře. Cvičitelka Radka jakékoli vaše dotazy ráda zodpoví. Není nač čekat – udělejte něco pro sebe!

 

Reklama