Na pět krátkých otázek nám odpověděla osmadvacetiletá Marie.

Pravděpodobně každá z nás už slyšela o programu 60 sekund, 30 dní, 1 výzva, díky kterému můžeme každý den vstávat s radostí a udělat hned po ránu něco prospěšného pro své tělo. Ovšem, milé dámy, ruku na srdce, která jste se už k BeBe výzvě připojila?

Možná ještě stále váháte. Možná ještě stále hledáte nejrůznější výmluvy. Možná si myslíte, že se vám během ranního shonu přece nemůže podařit najít si pro sebe pár minut čas na malé cvičení…

My vás však rádi vyvedeme z omylu! Díky BeBe výzvě můžete každé ráno své tělo doslova nastartovat a nabít energií, díky které se pak budete cítit daleko lépe po celý den. Malá motivace však nikdy neuškodí, a proto vám přinášíme další ze série rozhovorů se zaměstnankyněmi společnosti Kraft Foods, které se s námi podělily o své zážitky s BeBe výzvou.

Marie

Druhá dáma, kterou jsme se rozhodli vyzpovídat, je osmadvacetiletá Marie Rychtárechová. Marie si díky BeBe výzvě zvykla ráno vstávat o chvilku dříve, takže pak během dne stihne také udělat více věcí. Jak sama říká: „Hlavně díky za BeBe výzvu!“.

Marie, jak se po ranním cvičení cítíte? Pozorujete na sobě hned po cvičení, že by se vám nastartoval metabolismus?
Po cvičení se vždycky cítím daleko čilejší, jako nabitá novou energií. Řekla bych, že ranní cvičení má určitě vliv na můj metabolismus, protože hned po cvičení dostanu vždycky obrovský hlad.

Zvykla jste si na ranní cvičení jako na běžný rituál nebo se pokaždé musíte znovu přemlouvat?
Na cvičení jsem si zvykla velice rychle a vždycky se na něj moc těším.

A co pravidelná snídaně? Snídala jste pravidelně už dříve nebo jste začala až s BeBe výzvou?
Dříve jsem právě nesnídala skoro vůbec, a když, tak až v práci. Nyní mám hned po cvičení hlad, takže snídám častěji.

Jak vypadá vaše oblíbená snídaně?
Úplně nejoblíbenější jsou BeBe mini kakaové a k tomu bílý jogurt. Chybět nesmí samozřejmě ani nějaké ovoce. Občas si ale ráda dám i obilninovou kaši.

Jak často s BeBe výzvou cvičíte?
Na to je jednoduchá odpověď. Cvičím tak často, jak to jen jde, protože mě to moc baví.

Tip Radky Vandasové, renomované cvičitelky a instruktorky v BeBe výzvě: Kardio cviky mají aktivační účinky na organismus a neškodí tělu, pokud cvičíme ráno na lačno. Použitím intervalového způsobu cvičení a cviků s vlastní vahou dokážeme aktivovat metabolismus, aniž bychom narušovali svalovou strukturu.  

K BeBe výzvě se může přihlásit opravdu každý. Každý může udělat během jedné jediné minuty něco pro své zdraví. Připojte se proto k projektu BeBe výzva i vy a zaregistrujte se na stránkách www.bebevyzva.cz. Pokud vás ohledně ranního cvičení zajímají jakékoli informace, naleznete je na těchto stránkách včetně kontaktního formuláře. Cvičitelka Radka jakékoli vaše dotazy ráda zodpoví. Není nač čekat – udělejte něco pro sebe!
Reklama