Styl

Jak se v létě nespálit? Pomůžeme vám s výběrem správného přípravku

Hřejivé sluneční paprsky jsou tu. Nenechte se jimi ale obalamutit. Sluníčko dokáže být velice zrádné. Daylong nabízí spolehlivou a účinnou ochranu pro celou rodinu.

sun

Je skvělé být v létě venku na slunci, relaxovat, užívat si sluneční paprsky a získávat vitamin D. Nelze ale zapomínat na rizika. Kůže se může spálit, poškodit a v dlouhodobém horizontu může dojít k jejímu předčasnému stárnutí, v horším případě ke vzniku nádorů. Slunce je mnohem agresivnější než dříve. Zvyšuje se totiž jeho aktivita a výrazně oslabuje ozonová vrstva. Týká se to i našich končin. Měli bychom se proto chránit nejen při cestách do exotických a přímořských krajů, ale i cestou do práce nebo při pobytu na oblíbené letní zahrádce.

Sluneční alergie?

www.daylong.czSpousta lidí se nově setkává na vlastní kůži se sluneční alergií. Objeví se například svědivé zarudnutí, tzv. krupička či kopřivka, nebo dokonce mokvající puchýřky, a to na místech, která nebyla kryta oděvem. Tyto reakce jsou způsobeny zvýšenou citlivostí kůže vůči UV záření. Často vznikají i v kombinaci s užíváním některých léků. Vyvolavateli jsou například i místně používané protizánětlivé gely a krémy, ale mohou to být také rostlinné šťávy, či dokonce parfémy. „Pokud víte, že trpíte sluneční alergií, je potřeba citlivou pokožku na slunce zvykat. Alergická reakce totiž bývá nejvýraznější právě na začátku léta. Na začátku léta faktor zvyšte - na oblast dekoltu přes kosmetický krém aplikujte ještě krém s UV faktorem a noste například šálu či šátek,“ radí MUDr. Alena Machovcová, primářka oddělení dermatovenerologie FN Motol.

Mastná pleť, nebo alergie na slunce?

www.daylong.czPro kůži citlivou na sluneční záření se sklonem k sluneční alergii je tu NOVINKA v podobě speciální gelové řady Daylong™ sensitive. V nabídce je Daylong sensitive SPF 50+ a Daylong sensitive SPF 30 ve spreji se snadnou aplikací ideální na sport.

Spolehlivá ochrana pro celou rodinu

www.daylong.czProdukty Daylong spolehlivě ochrání před nežádoucími vlivy sluníčka celou rodinu. Produkty nově najdete ve čtyřech barevných řadách, které jsou určeny pro dospělé, na citlivou kůži, pro děti a péče o pokožku po pobytu na slunci.

Nevíte, jaký jste fototyp a jak vysoký ochranný faktor použít? Jděte na www.daylong.cz

   
12.06.2015 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Lucija0 [*]

  Tak to ti můžu potvrdit hned ;-) Já jsem se sun protect moc spokojená a jak ses ptala na voděodolnost, tak ta je taky na pravém místě! Manžel měl vždycky spálené hlavně ramena a letos mě pochválil, že umím dobře nakupovat :)

  superkarma: 0 20.07.2015, 14:25:50
 2. [4] Katik88 [*]

  Děkuji moc za radu, zrovna se dívám na složení a na voděodolnost k v ůli dětem. Sun protect od swissu mě nadchl a pevně věřím, že příští týden na naši dovolneé n ás všechny ochrání :)

  superkarma: 0 07.07.2015, 15:57:44
 3. [3] Hanik78 [*]

  Tak já se na léto těším vždycky - už k vůli toho sluníčka! Chráním se krémem ze Swissu - SunProtect a jsem moc spokojená. Pokožku hydratuje, krásně se opálím a nejsem spálená.

  superkarma: 0 29.06.2015, 11:19:18
 4. [2] bobani [*]

  Také slunce nemusím .

  superkarma: 0 15.06.2015, 21:52:22
 5. avatar
  [1] cibulicka [*]

  Radši na sluníčko nechodit,stačí ,co nás opálí během dne

  superkarma: 0 14.06.2015, 14:33:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme