Děkujeme čtenářce s nickem maje za první předvánoční příspěvek. Pojďte nahlédnout do jejího soukromí.

Milá redakce, pokud zveřejníte tento e-mail, pak vězte, že jsem již doma a s dcerou se těšíme na ten magický večer. Dcerka se bojí snad jen toho, aby Ježíška nevyrušila a on jí nezapomněl dát nějaký dárek. A čím si to čekání chceme zpříjemnit?

Nejdřív to bude trochu nevánoční - musím ji opět odvšivit. Ale vzhledem k tomu, že tuto proceduru provádíme už přes 2 měsíce každý víkend, tak to máme docela vychytané a moje oko je vytrénované na sebemenší pohyb. Pak si nejspíš uvaříme její nejoblíbenější jídlo - špagety s kečupem. Sice tento pokrm není sváteční ani náhodou, nicméně časově je nenáročný a aspoň nám zbude více času na pohádky.

Večer mi pomůže všechno připravit na Štědrý den a pak už se jen budeme těšit na zítřek. Během dopoledne válení a dívání se na pohádky, ochutnávání cukroví. Odpoledne se chystáme na bruslení, aby jí to čekání rychleji uběhlo. A až přijdeme, večeře a ono nádherné a netrpělivé čekání. Ona na dárky, já na ty její rozzářené oči. Někdy je mi líto, že my dospělí se nedokážeme radovat i z maličkostí stejně, jako právě naši nejmenší.

A já tímto ze srdce přeji všem čtenářkám ženy-in a i celé redakci, krásné svátky, hodně pohody, klidu, štěstí a porozumění a do celého roku 2010, aby se vám splnilo všechno, co jste si vysnili a přáli. A aby všechny začátky, které nás budou provázet, byly nejen příslibem toho lepšího, co nás všechny čeká.

maje

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá maje, také vám a celé vaší rodině přejeme nejen krásné Vánoce, ale i celý rok 2010.

A vy ostatní, milé čtenářky, připojte se k dnešnímu vánočnímu tématu. Redakční e-mail je vám k dispozici.

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama