V pondělí nemine nástup do školy nikoho, ani děti známých osobností. Tří slavných maminek jsme se zeptali, jak se těší do školy jejich ratolesti.

Klára Pollertová–Trojanová / herečka

Maminka čtyř synů, z nichž dva, František (13) a Josífek (12), jsou školáci, nám na otázku, jak se těší její synkové do školy a zda jsou náležitě připraveni, odpověděla jasně a stručně:
Vůbec nejsou připraveni a vůbec se do školy netěší. Byli by nejradši, kdyby prázdniny trvaly celý rok. A já se taky netěším. :)

klarka

rodina

Přečtěte si také: Klára Trojanová: Na Vánoce musí být všechno tak, jak má být

Sabina Laurinová / herečka

To maminka čtyřleté Maye a desetileté Valentýnky, herečka Sabina Laurinová, už byla naladěna pozitivněji.  
Vája jde letos už do páté třídy a až na pár drobností máme připravené skoro všechno. Novou školní tašku jsme koupili dokonce už na začátku prázdnin. Také jsem překvapena, jak se těší, i když myslím, že víc než na učení spíš na kamarádky.
No a já se těším také, protože jak jsem teď byla s oběma dětmi celé prázdniny, tak mi ten zaběhnutý řád už celkem chybí.

sabi

holcicky

Přečtěte si také: Sabina Laurinová: Obstát jako slušný člověk je dneska opravdu těžké

Michaela Dolinová / herečka a moderátorka

A jak jsou na tom slečny herečky a moderátorky Míši Dolinové? Mladší Julinka půjde do osmé třídy a starší Terezka už je na gymnáziu.
Obě se svorně netěší a školu ještě vůbec neřeší. Užívají si prázdnin až do posledního dne. Léta jim opakuji, že trochu by se už připravovat měly, protože z vlastní zkušenosti vím, že známky, které nenachytají hned zkraje, v měsíci září, tak ty už pak nenachytají nikdy. Ale stejně mě neposlouchají.

misa

sdetmi...

Přečtěte si také: Michaela Dolinová: Přiznám se, že mám jistou dávku exhibicionismu

zdroj fotografií: archiv Žena-in

Reklama