Novinky

Jak se staví sen: Stará roubenka s velkým pozemkem

Přijměte pozvání do rodinného domku v Bystřici. Martina si spolu s manželem vysnila krásný venkovský dům. Stěhovali se v době, kdy každým dnem čekali přírůstek do rodiny. Oba dva se na rekonstrukci podíleli velmi intenzivně, ale… Hodně práce, rekonstrukce a k tomu malé dítě a další věci se staly příčinou toho, že vztah je v troskách.

pred

Martina s manželem si koupili starou roubenku s velkým pozemkem v malé vesnici. Vrhli se do rekonstrukce, hnáni vidinou venkovského sídla jako vystřiženého z obrazu francouzského venkova v oblasti Provence. A přitom kuli plány, jak budou na velkém pozemku chovat ovce a kozy a dělat sýry. Jenže během velmi krátké doby nastal obrat. Dům stále nebyl hotový a bylo potřeba udělat spoustu věcí. Manžel situaci nijak překotně neřešil. A tak ho Martina donutila, aby se odstěhoval. Nyní tedy bydlí u kamaráda a hledá si bydlení blízko vesnice, aby mohl být půlroční dceři nablízku.

rodina

Martina dům a jeho okolí miluje. Říká, že tam našla její duše rozlet. A proto chce dům zvelebovat stůj co stůj. Martina ví, že velký pozemek pro ovce a koně i dům byl spíš její sen. Neodhadli však rozsah prací na domě a kolik to všechno bude stát. Nedokončený dům a manželovo vyčerpání dohnalo Martinu k rozhodnutí, aby se na čas odloučili, s tím, že se uvidí, jestli krize přejde. Martina návrat k manželovi zcela nezavrhuje. S manželem se poměrně často vídají. Proměnit by chtěla především koupelnu a WC. Také ji trápí chodba a celkově vstup do domu. Co všechno designéři pořadu zvládnou?

po

Premiéru dalšího dílu nové série „Jak se staví sen“ uvidíte v sobotu 9. května v 17.35 na Primě.

Zdroj: tisková zpráva

   
06.05.2015 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] vladka321 [*]

    To může být zajímavé. Pokusím si najít čas a kouknout Sml16

    superkarma: 0 06.05.2015, 15:26:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme