Samozřejmě, že nejen módně, ale i pohodlně a funkčně zároveň. Pokud se chystáte na hory, lyžovačku či jinou sportovní aktivitu, nezapomeňte na funkční prádlo a nezbytnou zimní výbavu (čepice, rukavice, nákrčník...)!

Craft

CraftPár tipů do sportovního šatníku nabízíme z letošní kolekce značky CRAFT, která je od nepaměti synonymem správného funkčního oblékání. Již více než 30 let se snaží vyvíjet funkční oblečení a vytvářet tak pro organismus optimální podmínky pro sportovní výkon i aktivní rekreaci.

CRAFT je také prvním iniciátorem oblékání ve vrstvách 1 – 2 – 3.

Nová kolekce CRAFT podzim/zima 2011/12 přináší spoustu novinek, a to nejen v oblasti funkčního prádla, kde se stal fenoménem mezi všemi sportovci na celém světě, ale hlavně v oblasti druhé (termoregulační) vrstvy a doplňkách.

Jak se správně na zimní radovánky obléknout?

 Určitě Vám nesmí chybět první vrstva. Funkční prádlo je základem pro funkční oblékání. Toto oblečení je již neodmyslitelnou součástí sportu a používá se jako první vrstva oblečení přímo na tělo. Jeho úkolem je odvádět pot od pokožky a udržovat u těla optimální množství tepla – v zimě hřát a v létě chladit. Proto CRAFT vyvinul 3 základní řady funkčního prádla první vrstvy s odlišnými vlastnostmi pro všechny druhy klimatických podmínek - COOL, ZERO a WARM. Výběr nejvhodnějšího prádla pak vždy závisí na vzájemném poměru venkovní teploty a předpokládané intenzitě pohybu.

Fenoménem letošní zimní kolekce prádla CRAFT jsou potisky v retro stylu severských zemí. Populární norské vzory se vrací zpět a Craft ji zařadil do legendární kolekce CRAFT ZERO a CRAFT WARM WOOL.

Několik tipů z letošní kolekce:

CraftCraft Zero s módními potisky norských vzorů a Craft Warm dlouhý rukáv

Druhá (termoregulační) vrstva zaznamenala v letošní kolekci CRAFT doslova barevnou explozi. Kolekce nabízí širokou škálu barev v modelu Lightweight Stretch a Shift.

Z nabídky vybíráme vysoce funkční polorolák s výraznými bodymapping zónami, které perfektně navazují na podobné zóny u prádla a ideálně podporují odvod vlhkosti napříč všemi vrstvami. Tento typ oblečení je vhodný především pro sportovní výkon v chladnějším počasí.

Několik tipů z letošní kolekce:

CraftCraft Bodymapped Half Zip Pullover

Craft Lightweight Stretch Pullover

Sportovní výkon závisí na teplotě lidského těla, kterou můžeme optimálně regulovat pomocí bodymapping zón (místa s různou mírou pocení) a použití vhodného funkčního materiálu s různou mírou zateplení.

 Nezbytnou součástí zimního oblečení jsou samozřejmě doplňky (čepice, čelenky, rukavice, nákrčníky...), které zajistí komfort a kompletnost celého systému funkčního oblékání.

Craft

Reklama