man

Pustila vás vaše manželka k vodě? Tak jí to pěkně oslaďte. Všechny ty křivdy, kterých se na vás ta semetrika dopustila. No jen si vzpomeňte, jak jste trapně škemrali, ať vám dá ještě šanci, že už budete hodnej, že nebudete skrblit a dávat jí víc peněz na domácnost, že s ní pojedete někam na dovolenou, že ji budete pouštět za kamarádkama (přesto, že vás s těma slepicema vždycky rozebírala na šroubečky), nebudete jí závidět kariéru, chtít denně teplý večeře a že už jí opravdu, ale opravdu ani jednou jednu nevrazíte?

Přesto si ta husa stála za svým a dupala nožičkou, že se chce rozvést.

Tak ať si táhne, ta nevděčná rybářova žena, která nevěděla, co ve mně měla, a myslí si, že samotný s dětma jí bude líp. To se pěkně přepočítala.

V první řadě jsem si našel jinou ženskou

Mám dokonce doktorku. Co si budeme povídat, samotných ženskejch je jako máku. Stouplo mi sebevědomí, který jsem v manželství totálně ztratil, mám kde bydlet, když už jsem byl tak blbě velkorysej a nechal jim byt.

Tý nový jsem pěkně s citem vyložil, jaká byla moje manželka a veškerá její povedená famílie děsná a já totálně nedoceněnej.

A začal jsem si konečně užívat, ať si nemyslí, že jsem nějakej chudáček, kterej bez ní uschne na placičku. Několikrát ročně jezdíme na dovolený k moři, ať má vztek, když s ní a s dětma jsem nebyl ani jednou. Firma přece potřebovala prachy, ne? Pěkně si papáme v restauracích taky jsem přibral), ať vidí, jak špatně vařila. Choďím pěkně oblíkanej, s ní jsem si musel utrhovat od huby a stačily mi jedny boty na rok.

Že to všechno něco stojí?

Kašlu na to, vymluvil jsem se na krizi, že firma nejde, a přestal jí platit alimenty. Stejně si ty prachy nechávala pro sebe a dětem určitě nedávala nic.

Ať teď pozná, zač je toho loket bejt beze mě. Ať si všechno táhne sama. Byt, jídlo, oblečení, nějaký ty trapný koníčky a školu, kterou si vymyslely, když jedna z dcer si umanula, že nechce studovat gymnázium. Druhá se nedostala na vejšku a dělá nějakej nultej ročník. No co to je? To přece není řádný studium, když při tom stihne brigády.

To si vlastně vydělává, tak nepotřebuje už vůbec nic.

Já jsem vysmátej.

Exmanželka sice hrozí nějakou žalobou, ale na to nemá odvahu, chudinka.

Chlapi, seberte se! Já vám říkám: Ženský, hlavně ty bývalý, se musí držet na krátkým řetězu!

Reklama