Naše oblékání tady probíráme každou chvíli, tak co kdybychom se pro změnu podívaly na své mužské protějšky? Pojďme oblékání a vkusu vašeho partnera věnovat celodenní téma.

fashion

Všichni moji dosavadní chlapi byli „módemani“. Není divu, většinou se pohybovali v umělecké branži a oblečení bylo pro ně nejen důležité, ale i vizitkou.

Zvláště můj ex manžel se v oblékání opravdu vyznal. Byl z krejčovské rodiny a od útlého věku se oblékal úplně jinak než jeho vrstevníci. Zatímco oni chodili v šedé konfekci, on si klidně vzal sako a kravatu, což pochopitelně dráždilo soudruhy učitele. Jeho osobitý styl brali jako výstřelek a provokaci. Ale nemohli nic říct, byl přece za „slušňáka“.

Ale kdo chce psa bít, hůl se vždycky najde. A ta se našla při hodinách tělocviku, kdy byly červené trenýrky a bílé tílko povinným stejnokrojem chlapců.  Už nevím, jaké měl tílko, ale jeho červené trenýrky s kašmírovým vzorem a kapsičkou na zip dráždily soudruhy jak muleta býka. To by teda nešlo, napsali rodičům a pozvali je na koberec. Jenomže ti si z toho pranic nedělali a nehodlali na krásných, doma šitých trenclích nic měnit. Jestli nad jejich zarputilostí zlomili učitelé hůl, nebo se pomstili nějakou důtkou, už si nepamatuji.

V každém případě se s ním jeho vytříbený styl a smysl pro recesi táhl až do dospělosti. Vyučil se krejčím, jak jinak, oblékal se vždycky podle svého a nenechal si do toho „kecat“ ani ode mne. Občas se mě sice zeptal, jestli si má vzít tuhle nebo onu kravatu, když jsme vyráželi do společnosti, ale stejně si nakonec vybral opak.

Ovlivňujete šatník svého partnera? Má podle vás dobrý vkus, nebo ho musíte neustále usměrňovat? Změnil svůj šatník od doby, kdy jste se poznali? Styděla jste se někdy za jeho oblečení? Pamatujete si, co měl na sobě, když jste se potkali poprvé? Co se vám na jeho oblékání líbí a co byste mu vytkla? Nosí něco, co vás přímo irituje, a on se toho nechce vzdát? Chodil by nejraději v jednom oblečení celý rok, nebo je parádník?

Na vaše příspěvky se těšíme na redakce@zena-in.cz

Za svůj stylový příspěvek můžete pro svého partnera získat pěkný dárek. Balíček pánské kosmetiky!

Reklama