Domácnost

JAK SE NEZBLÁZNIT Z ÚČTŮ ZA MOBIL

Věděla jste, že průměrná česká rodina utratí měsíčně 1 425 Kč jen za mobilní telefon? Za rok to dělá neuvěřitelných 17 100 korun, které tak nenávratně zmizí z rodinného rozpočtu. A to už je dost pěkná sumička, nemyslíte?

Když si ovšem vybavíte svůj běžný den s telefonem, nemůžete se vysokým účtům divit. Tak třeba děti - volají vám několikrát denně, ať je to důležité, nebo ne.Zrovna včera syn nemohl najít svůj fotbalový dres, a proto vám volal „jen“ dvakrát. S manželem své ratolesti dennodenně mobilem průběžně kontrolujete.  Kde a s kým jsou, kdy se vrátí, co dělají. A účty za telefon vaší rodiny rostou do závratných výšek. Jak je to u vás doma?

Jestliže však chcete za volání ušetřit, počítejte s námi! Když budete využívat novou Oskarovu službu Moje Rodina, v jejímž rámci si vy a členové rodiny budete navzájem volat jen za 1,58 Kč (včetně DPH) za minutu, ušetříte ročně 4 272 Kč. Tak jako může každá průměrná česká rodina.

Jednak se nemusíte vůbec uskromňovat ve volání, a ještě budete moci za ušetřené peníze např. bez výčitek svědomí brouzdat po serveru Žena-in.cz, pětkrát vyrazit s celou rodinou do kina Oskar IMAX, nebo pořídit nový fotoaparát. Co byste si nejraději pořídila vy?

Skupinu Moje Rodina můžete vytvořit jedním až dvěma tarify pro dospělé a dvěma tarify pro vaše děti.  A pozor!!! Do 30. 6. 2003 se neplatí žádné aktivační poplatky! Volejte OskarKontakt 800 77 77 77 nebo navštivte www.oskar.cz.

Jestli chcete získat více informací, zeptejte se v Oskarově on-line poradně

   
26.05.2003 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [7] wanolina [*]

    Uvazuju o tom, moje deti jsou mobilni podes, ktery vyhani z penezenky stovky a stovky korunek

    superkarma: 0 26.05.2003, 12:31:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme