Na našich stránkách vás pravidelně informujeme o projektu www.bebevyzva.cz a krásné soutěži, která je připravena pro všechny, kdo se do projektu zapojí. Všechny články, které vyšly, najdete v naší podrubrice Příjemné vstávání: http://zena-in.cz/kategorie/prijemne-vstavani

bebe

Řekly jsme si v redakci, že se do toho musíme také zapojit, abychom věděly, co vám doporučujeme a také, abychom udělaly něco pro své zdraví. Jak to dopadlo? Pravidelně cvičí Klára Křížová a Věra Forejtová, za nimi se drží Klára Wimmerová. Zuzana Sommerová každý den slibuje, že se také zapojí, i když se jí nechce. Zatím je ale ostuda a nic nedělá.

Redaktorky Saša Stušková a Dana Haklová se zaregistrovaly minulý týden a domlouvají se, že budou cvičit v práci ráno spolu, a že si dokonce přinesou nějaký dres, aby se po ránu i při cvičení zasmály. Tak to je hezké předsevzetí, domluvily jsme se, že se při cvičení i vyfotíme, fotky a další článek vám přineseme velmi brzy!

Naše heslo je: Můžeme každý den vstávat s radostí a udělat hned po ránu něco prospěšného pro své tělo.

Jak to ale stíhat, když ranní režim obsahuje brzké vstávání a odchod s dětmi do jejich školních či předškolních zařízení? Prostě musíme vstát o 10 minut dřív, jinak to nejde. Někdy se nám podaří odcvičit si svůj denní úkol až v práci, protože máme „hektické“ ráno - což asi znáte samy dobře. Pěkně se cvičí o víkendech, kdy je na všechno čas a klid. Protože se dá cvičit dle limitu až do 11.30, je cvičení i pro víkendové spáče.

Ještě jste se nezapojily? Možná ještě váháte nebo hledáte nejrůznější výmluvy. Možná si myslíte, že se vám během ranního shonu přece nemůže podařit najít si pro sebe pár minut čas na malé cvičení... my jsme to taky zvládly a baví nás to!

Podívejte se na www.bebevyzva.cz

Reklama