Kočka Micka se ztratila - co teď! Přečtěte si dramatické vyprávění čtenářky s nickem Ivík o tříleté mourovaté nezbednici, která všude vleze a všechno očuchá...

Další příspěvek je o ztracené kočičce Micce...


kJak se Micka ztratila.
Micka je tříletá mourovatá kočka. Jako všechny kočky, i ona je velmi zvědavá, všude vleze, vše chce prozkoumat, nezapře v sobě lovce a protože bydlíme v paneláku, její lov je velmi omezen. Může lovit pouze na balkoně a že je tam věcí k lovu!Motýli, mouchy, pavouci, mravenci a občas přiletí i nějaký ptáček. A ten se jí pravděpodobně stal osudným. Jednoho dne Micka prostě nebyla, nikdo oní nevěděl, kde je, hledali jsme ji všude, ale Micka nikde. Proběhli jsme několikrát celý panelák od zhora až dolů a Micka nikde. Bydlíme v 1. patře, tak jsme nakonec usoudili, že pravděpodobně skočila /nebo spadla/ dolů za nějakou kořistí. Nezbývalo nám nic jiného než ji jít hledat ven. Prochhlédli jsme okolí domu, všechna křoví , ale Micka nikde. Volali jsme ji, ale nic. Každou chvíli někdo z nás vyběhl ven , Micku hledal, volal, už jsme ji téměř oplakali. Tak to trvalo 2 dny. Manžel spal v obýváku při otevřeném okně, aby ji kdyžtak v noci slyšel mňoukat, já zase v ložnici při otevřeném okně.Třetí den v noci, spíše ráno okolo 2. hodiny, jsem se probudila , šla na balkon a volala jsem Micko, Micinko a hurá uslyšela jsem mňoukání. Okamžitě manžel se synem vyběhli ven, vyzbrojeni baterkou a oblíbenou kočičí kapsičkou a šli pro Micku. Micka ale byla příliš vystrašená a stále utíkala dál a dál do zahrad, které jsou za naším domem. Vůně kaspičky ji nakonec přilákala , ale stále byla v zahradě za plotem, manželovi nezbylo nic jiného než dojít do auta pro nůžky na plech a vystříhnout do plotu díru, kterou pak protáhl ruku a nešťastnou Micku , vytáhl. Všichni jsme si oddychli a byli jsme rádi, že máme Micku opět doma. Micka chvíli dala pokoj, ale viz foto, po zábradlí vesele cestuje dál, asi se jí její výlet líbil.

Ivík

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 28. srpna 2012: Vaše kočka

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Později odpoledne se dozvíte, která z přispěvatelek získala slíbený dárek: super prémiové krmivo pro kočky Perfect Fit™ In-Form v množství na 62 dní a hodnotě 605 Kč!

krmivo

Reklama