.

Jak se mi jezdilo ve Fordu Streetka?

Cestování

Jak se mi jezdilo ve Fordu Streetka?

Měli jsme v redakci vypůjčený nový vůz ze stáje Ford, a to jejich žhavou novinku – Ford Streetka. Auto bylo jak dělané pro tyto horké letní dny, je to kabriolet. Je pravda, že když jsem s ním vyjela, a to si myslím, že jsem docela dobrá řidička, překvapilo mě jak je silné a jaký má tah. Prostě jsem sešlápla pedál a byla jsem vmáčknuta do sedadla. Jen tak tak, že jsem nenabourala do zdi. 

Streetka sice vypadá jako sportovní auto, které má jen dvě sedačky, takže v něm rodinku nesvezete, ale za to si s ním užijete hned, jak vyjedete na ulici. Každý se po něm otočí,  zaujme pozornost na první pohled. Je hezké, elegantní a nevšední.

Když jsem v něm vyrazila a stála jsem v pražské zácpě, tak během 45 minut jsem měla 3 pozvání na kafe. Ne, prostě ti chlapi jsou děsní. Kdybych jela ve Fabii, nekoukl by na mě ani jeden z nich :-)))))))). I když, pokud to vezmu z druhé strany, je také spousta žen, která kouká jenom na auto a řidiče by brala, i kdyby měl lepru :-).

No, nicméně jsme měla pocit, že si jízdu užívám nejen díky kvalitě auta, ale také díky obdivnému zájmu kolem jedoucích a kolem jdoucích :-). Díky nápadnosti auta jsem měla strach, aby se o něj někdo nezajímal v noci…ale naštěstí ne, nebo možná proto, že už v základní výbavě je bezpečnostní systém. 

Co se mi na autě líbilo a co jsem ocenila: Elegantní tvar a interiér auta – byl v kůži barvy slonová kost, na palubce byly velmi vkusné moderní hodiny.

Auto mělo správný „odpich“ a velmi rychlý rozjezd a hlavně výborné  brzdy. Možnost otevřít si střechu a nechat vlát vlasy ve větru….. Také zájem mužů, kteří se po mě (a po autě) otáčeli…..

Co jsem moc neocenila: Uvnitř auta je velmi malý prostor, nedá se v něm pomalu ani odložit kabelka, aby někde nepřekážela.Ve vyšších rychlostech jsem měla pocit, že nesedí příliš dobře a raději jsem přibrzdila.
Ale na rovinu, tohle auto, ač vypadá jako sportovní, je zároveň určeno spíše k příjemnému projíždění se staženou střechou. Pokud se chcete o Fordu Streetka dozvědět víc, navštivte www.ford.cz  

 

Můžeme doporučit nejen jeho vyzkoušení.

Klára, Krize, Marty

      
   
14.08.2003 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Simba [*]

  Matiee: Citoën C3 Pluriel ... jeden čas jsem jezdila Citroenem Xsara, tak mám k citroušům takový blízký vztah a C3 je fakt krásné

  superkarma: 0 25.11.2003, 12:20:49
 2. avatar
  [1] Wiki [*]

  moooc pekne auticko, ale kapku neprakticke, vlastne jen pro paradu

  superkarma: 0 14.08.2003, 09:32:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme