Dobrý večer, Radime !

Ráda bych se podělila o příběh jedné mé dobré kamarádky, říkejme jí třeba Pavla.

Pavla není typ oslnivé krásky, ba naopak. Je to žena s obrovskou nadváhou, neslušivými brýlemi a aknózní pletí. Co jí Bůh ovšem nenadělil na kráse, přidal jí na duši a intelektu. Bohužel její vzhled zřejmě muže odpuzuje, takže věřte nebo ne, ještě do loňského jara byla pannou nedotčenou. Podotýkám, že jí letos je už 37 let.

Pavla se velmi dlouho snažila nějakého muže ulovit. Marně. Neměla šanci. Vyzkoušela snad všechny ženské fígle, všechny seznamky, rande naslepo, jenže nic. Žádný úlovek. Byla z toho nešťastná a pomalu se začala smiřovat s tím, že panna bude zřejmě do smrti. Průlom přišel loňské jaro. To se totiž rozhodla vyzkoušet feromony. A ty fungovaly. Dokonce tak dokonale, že se za ní na ulici otáčeli docela sympatičtí chlapíci, byla jsem svědkem, jak se na ní vyloženě lepí i ve frontě u pokladny. Nikdy bych tomu nevěřila, ale Pavla je nadmíru spokojená. Chlapi haraší, ona si užívá. Sice za to může chemie, ale to vem ďas.

Eva


Milá Evo,
to je strašné!:-) Jako muž jsem zděšen! Tohle že se děje? Tohle že je možné? Ne že bych vaší přítelkyni nic nepřál, ale tohle sám osobně vnímám jako ohrožení!:-) Jsme otroky hormonů, a když se ještě přidají feromony, jsme zřejmě zcela bezbranní! Strašidelné.

I jiné strašidelné sexuální příběhy můžete posílat na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama