Ať už patříte mezi věčné začátečníky nebo chcete cizí jazyk konečně zvládat profesionálně, máme pro vás dobrou zprávu. Skřivánek vyvinul metodu Effecto, s jejíž pomocí svých cílů konečně dosáhnete a nudit se u toho rozhodně nebudete.

Minimálně jeden cizí jazyk je nutností

Alespoň jeden cizí jazyk by pro nás měl být samozřejmostí, to ví každý. Vyžaduje ho drtivá většina zaměstnavatelů i současný styl života, kdy často cestujeme, studujeme v zahraničí a přátelíme se a pracujeme s lidmi z celého světa. Realita je však odlišná a problémy s nejpoužívanějším cizím jazykem angličtinou má skoro třetina obyvatel. Proč tomu tak je? Nemalý díl viny nese typická výuka angličtiny plná memorování, postrádající interakci a praktické užívání jazyka. A přesně toho se u Skřivánka nedočkáte.

effecto

Podstatou je mluvení

Unikátní registrovaná metoda Effecto obsahuje 5 základních ingrediencí, jejichž správný poměr přináší lepší výsledky jazykového vzdělávání. Jsou to pestré aktivity, osobní přístup, zábava, inspirace a orientace na výsledek. Podstatou kurzů je tak kromě kvalifikovaného lektora mluvení, mluvení a mluvení, protože jak dodává metodička jazykových škol Skřivánek Jana Kadlíková „věnovat se v kurzu vyplňování gramatických cvičení vás v žádném případě nepřipraví na reálné situace, ty je potřeba simulovat už v hodinách. Je nutné ukázat studentům, v jakých konkrétních situacích daný gramatický jev využijí – a využít k tomu také autentické materiály, se kterými se v praxi setkají - a umožnit jim si tyto situace nacvičit. To přispěje k větší sebedůvěře studentů a odstranění obav z užívání jazyka mimo třídu.“

Vyzkoušejte to

O tom, že metoda Effecto funguje, toho můžeme napsat hodně. Nad osobní zkušenost ale v tomto případě není. Na kurzy se můžete přihlásit v 19 městech, ve kterých se v průběhu září konají ukázkové hodiny zdarma v rámci dnů otevřených dveří. Tak neváhejte a mrkněte na termíny.

effecto

Reklama