Bulvár

Jak se konečně naučit cizí jazyk

Ať už patříte mezi věčné začátečníky nebo chcete cizí jazyk konečně zvládat profesionálně, máme pro vás dobrou zprávu. Skřivánek vyvinul metodu Effecto, s jejíž pomocí svých cílů konečně dosáhnete a nudit se u toho rozhodně nebudete.

Minimálně jeden cizí jazyk je nutností

Alespoň jeden cizí jazyk by pro nás měl být samozřejmostí, to ví každý. Vyžaduje ho drtivá většina zaměstnavatelů i současný styl života, kdy často cestujeme, studujeme v zahraničí a přátelíme se a pracujeme s lidmi z celého světa. Realita je však odlišná a problémy s nejpoužívanějším cizím jazykem angličtinou má skoro třetina obyvatel. Proč tomu tak je? Nemalý díl viny nese typická výuka angličtiny plná memorování, postrádající interakci a praktické užívání jazyka. A přesně toho se u Skřivánka nedočkáte.

effecto

Podstatou je mluvení

Unikátní registrovaná metoda Effecto obsahuje 5 základních ingrediencí, jejichž správný poměr přináší lepší výsledky jazykového vzdělávání. Jsou to pestré aktivity, osobní přístup, zábava, inspirace a orientace na výsledek. Podstatou kurzů je tak kromě kvalifikovaného lektora mluvení, mluvení a mluvení, protože jak dodává metodička jazykových škol Skřivánek Jana Kadlíková „věnovat se v kurzu vyplňování gramatických cvičení vás v žádném případě nepřipraví na reálné situace, ty je potřeba simulovat už v hodinách. Je nutné ukázat studentům, v jakých konkrétních situacích daný gramatický jev využijí – a využít k tomu také autentické materiály, se kterými se v praxi setkají - a umožnit jim si tyto situace nacvičit. To přispěje k větší sebedůvěře studentů a odstranění obav z užívání jazyka mimo třídu.“

Vyzkoušejte to

O tom, že metoda Effecto funguje, toho můžeme napsat hodně. Nad osobní zkušenost ale v tomto případě není. Na kurzy se můžete přihlásit v 19 městech, ve kterých se v průběhu září konají ukázkové hodiny zdarma v rámci dnů otevřených dveří. Tak neváhejte a mrkněte na termíny.

effecto

   
08.09.2014 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] mospika [*]

  budu muset zkusit, potřebuju si vylepšit jazykSml16

  superkarma: 0 14.09.2014, 09:57:29
 2. [2] Paulina81 [*]

  Já jsem u Skřivánka studovala angličtinu a Effecto mi přišlo fajn. Škola hrou je přeci právě pro všechny, ne? Sml67

  superkarma: 0 10.09.2014, 13:16:46
 3. [1] manislava [*]

  bohužel já na to nemám mozek....jsem 100 let za opicemaSml68Sml79Sml15

  superkarma: 0 08.09.2014, 08:51:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme