Diana, princezna z Walesu, rodným jménem Diana Frances Spencerová, byla doslova klenotem. Po tragédii, která Anglii potkala, kdy Lady Di, jak se jí přezdívalo, při autonehodě zemřela, lid ani nedoufal, že by se jí někdy někdo mohl vyrovnat, ale stalo se. Kate Middleton si získala srdce nejen Anglie, ale i těch ostatních po celém světě.

Když princ William představil široké veřejnosti svou přítelkyní Kate, zrodily se spekulace, jestli neurozená dívka může vůbec stát v čele Anglie, a stalo se. Nyní princ William a Kate jsou pyšnými rodiči dvou dětí a těší se velké přízně, především pak sympatická brunetka s milým úsměvem. Otázkou však zůstává proč? Čím je Kate natolik okouzlující? My to tušíme, tak se s námi pojďte podívat na fotky nádherné Catherine, vévodkyně z Cambridge.

sdsd
Zdá se být prototypem dokonalé ženy. Je dámou ve společnosti, ale umí být i obyčejnou ženou, která si oblékne obyčejné tričko či svetr, natáhne džíny, obuje tenisky a klidně si sedne jen tak na zem. Ano, někdo by mohl namítnout, že to dobře hraje, ale (nejen) my jí to věříme.

sd

sd
Na většině fotek se usmívá od ucha k uchu. Působí tak velmi sympaticky, přirozeně a přátelsky, což je velké plus.

sd
Spousta žen opěvuje její vlasy, ať už se jedná o barvu či účes. Stala se inspirací a nejedna kadeřnice již barvila a stříhala „na“ Kate.

ds
Má styl, vždy okouzlí v nějakém zajímavém modelu. Umí nosit jak drahé značky, tak i obyčejnou módu. Navíc se proslýchá, že nakupuje i klasické konfekční oděvy, což je velmi sympatické.

ds
Hlavně, což je nejdůležitější, působí normálně, lidsky, stejně jako kdysi Lady Diana. Právě to na ní lidé milovali.

Čtěte také:

Reklama