Bulvár

Jak se jezdí z prasečáku na víkend

Ahoj,

taky vám musím popsat jednu zkušenost se smrádkem. A to z dob, kdy jsem studovala zemědělku. Přes to, že jsem byla v pěstitelském ročníku, nevyhnula jsem se praxi i u dobytka. Krávy mi nikdy moc nevadily, pokud mě tedy zasr... ocasem zrovna nějaká nešlahla přes brejle:), ale co jsem fakt nemusela byl prasečák!

Když jsem tam poprvé vstoupila, smrad mě doslova porazil a nemůžu říct, že bych si časem zvykla. Pech byl, že tahle šichta mi vyšla zákonitě na pátek a to jsem zrovna jezdila vlakem z intru domů. Na intru jsem byla ve sprše snad hodinu, přesto, ikdyž byl v pátek vlak narvanej, já jela vždycky sama v chodbičce:) Koupala jsem se ještě znovu doma a v sobotu ráno mamka musela po mně prát povlečení, prase se mě prostě nepustilo.

Jednou jsem takhle jela dom a do té chodbičky přistoupili kluci, které jsem už od vidění znala a jeden se mi hrozně líbil. Dost často jsme po sobě pokukovali. Jeli jsme asi tři zastávky a v tom můj idol mezi řečí, povídá: Hoši, dem pryč, tady to smrdí jak v prdeli! A znechuceně se na mě při tom díval. Odešli a já jsem se cítila opravdu jak v prdeli. Už nikdy jsme po sobě nepokukovali a já dál jezdila se svým prasetem dom :).

P. S.: Nebylo to tak vždycky, někdy jsem jela s krávou a nejlíp bylo, když jsem měla pěstíky.

Věra


Tak já mám asi jasno, nejzábavnější příspěvek mi přišel nakonec. Za to utrpení si Věrka zaslouží odměnu za článek. Zatím to vidím na pořádnou porci mentolových žvýkaček, aby mohla přebít i po letech tu prasečí pachuť.:)

   
26.07.2006 - Společnost - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. [7] jatunka [*]

  jezdívali jsme na škole na brigádu do lesa stříkat stromky... to tak páchlo, že když jsme se cestou domů stavily v cukrárně na pohár, styděly jsme se i zaplatit... nechaly jsme peníza nas tolku a utekly

  superkarma: 0 05.08.2006, 19:45:12
 2. [6] altamina [*]

  fuj

  superkarma: 0 01.08.2006, 15:26:45
 3. avatar
  [5] tomáš [*]

  já jsem z letní brigády ve špitále jezdívala domů "navoněná" desinfekcí - ale to bylo celkem milý...prasečák - to musela být teda síla! Ono stačí jedinej pašík v chlívku...

  superkarma: 0 26.07.2006, 22:20:46
 4. avatar
  [4] Odemětobě [*]

  sotik: taky se ještě koupu u PC ve svém vlastním potu.Ještě tak 1/2 hodinky budu,pak se půjdu uvařit do obchodu a dorazím to grilováním u žehličky.Tak to odsouvám,že už si nemáme do práce co obléknout.

  superkarma: 0 26.07.2006, 17:06:50
 5. avatar
  [2] Florencie [*]

  to muselo být hrozné

  superkarma: 0 26.07.2006, 15:55:45
 6. [1] EvaH [*]

  blahopřeji

  superkarma: 0 26.07.2006, 15:23:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme