Jana byla měsíc téměř bez dozoru svého poradce. On sám tuto situaci komentoval slovy:

„Cesta se musí ukázat, ale jít ji musí člověk sám.“

Jenže při rozhovoru se ukázalo, že "bezproduktový" měsíc nepodstoupila Jana proto, že by chtěli vyzkoušet, zda vydrží být disciplinovaná, ale proto, že Janě, která je stále bez práce, došly peníze. Prý teď ale s užíváním vitamínů a koktejlů zase začne.

J. Žabka: Produkty, které nabízím, jsou vynikající svým složením a komplexností, které tělu dodají všechny potřebné látky, jaké tělo vyžaduje a které nedostane z běžně podávané stravy, vitamíny, vlákninu, proteiny atd., nic méně zázrak to není – ZÁZRAKEM – je vždy naše tělo, které dokáže využít správné a vhodného stravování. A to znamená, že musím mít nejdříve snahu a zájem něco takového používat a sám sebe změnit. Mít disciplínu a vytrvalost něco změnit a dokázat…a v tom to je. Jana může používat určitě i zcela jiné výborné produkty, jako každý, kdo chce na sobě pracovat. Každé užívání produktů je však třeba vždy konzultovat se svým lékařem. Jany lékař produkty schválil. Sám je některým svým pacientům také doporučuje.

Sami sobě nepřítelem
J. Žabka: Když dnes vidím vše kolem sebe, počínaje těhotnými matkami a  následně výchovou jejich dětí v ohledu k jejich stravování a pohybu, tak si uvědomuji, že pravý problém zde ( ČR a vlastně všude) teprve nastane. Vím, co vše jaká strava v těle  dělá a co teprve používáním takové stravy přijde. Zatím jediné, co asi mohu udělat je to, že to můžu každému říci. Ale to je někdy velice těžké, na to každý musí přijít sám. V  tomto ohledu máte velkou zbraň v ruce vy! Víte sami, kolik zhrzených  lidí je negativních a vlastně nešťastných samo ze sebe, že se jim  nepodařilo nic na sobě změnit. Mají tendenci obvinit každého kolem, ale ten hlavní důvod jsou oni – každý sám. 

Dalo by se říci: ,,Setkali jsme se s nepřítelem a jsme to my sami“!

Problémy Janě rostou
Jana v současnosti není v lehké životní situaci. Zřejmě se bude muset vystěhovat, takže hledá bydlení.
Nemá práci. Nemůže sehnat nic, co by ji bavilo. Všechny nabídky jsou prý nakonec pojišťovací agenti nebo dealeři.
Má těžce nemocné své nejbližší. Pomáhá mamince doma. Pohled na strádající jí odebírá všechnu zbylou sílu.
Jana k tomu říká: „Musím být silná a postavit se k tomu čelem. Občas mi ale chybí pohlazení. Pochvala. Ani tady Jarda (poradce Jaroslav Žabka) mě už dlouho nepochválil.“

Měsíc bez produktů a bez poradce - jak to šlo?
Jana: "Těžko."

J.Žabka: "Nejhorší je ten počáteční elán udržet. Každého ovlivňuje tělo, mysl, okolí. Vždycky přijde období, kdy se to začne houpat. Někdo vydrží, někdo ne."
Jana: "Někdy mám pocit, že už nemám sílu. Nedávno jsem měla čtyřicítky horečky a bylo mi velmi zle. Teď mi zase bývá často špatně od žaludku. Nechutná mi."

Při pohledu do zrcadla má Jana dojem, že tloustne i po vzduchu. Nedostatek energie přisuzuje také vysazení produktů.

Jak se Jana stravuje?

Pitný režim:

Zelený čaj, arabský čaj (místo původního termočaje – produkty od poradce J. Žabky) v množství 2x půllitr čaje, pak už jen vodu. Denně tak vypije asi 4 litry tekutin.

Stravování 5x denně, příklad:

Snídaně: celozrnný chléb, sýr

Svačina: ovoce (jablko, pomeranč)

Oběd: dušené maso + zelenina

Svačina: zelenina

Večeře: jogurt

Vaří si většinou sama. Po jídle jí ale poslední dobou není dobře, takže jí málo. Je stále ve stresu a to se na trávení velmi podepisuje.
Měsíční rozpočet na jídlo: 2000,- Kč.
J.Žabka: "Od toho se všechno odvíjí. Je jasné, že čím je jídlo kvalitnější, tím je také dražší. Ne vždy si může koupit to, co by její tělo potřebovalo."


Denní program - pohyb:

Jana byla na masáži. Bolí ji totiž záda a kyčle. „Cítím se slabá, bez energie. Snažím se ale udržovat to, co jsme si předsevzala.“

Chodí plavat 3x týdně na hodinu do bazénu.

Denně ujde 4 kilometry.

Posledních 14 dní prý cvičí doma podle kazety aerobik - každý den hodinu (při cvičení vypije 2 litry čaje).

Jana: "Lidé mi říkají, že jsem zhubla, ale já to nevidím. Na oblečení trochu ano, ale to je málo. Dnes byl na mě například zase sprostý nějaký chlap na ulici. To je taková jejich úchylka. Ženský jako já je přitahují, tak provokují – chtěli by mít takovou v posteli. Ale přes den by rádi, aby měla 50 kilo."


Současné zdravotní problémy, které Janu trápí:

Zvětšená játra, potíže se slinivkou, žaludkem. Projevuje se to zejména tím, že se jí dělá špatně po jídle.
Po vysazení produktů trpěla zácpami.

Míry
krk 40
prsa 127
boky 138
pas 131
stehna 81
lýtko 53

Váha 139 Kg

Z výsledků měření vyplývá, že Janě se přeci jen daří trochu hubnout. Nevím, jak vy, ale já nejsem přesvědčena o tom, že bych zvládala při tolika problémech to, co ona. Držím jí palce a věřím, že si brzy najde zaměstnání, které by ji pomohlo nabrat optimismus a udrželo ji v rozhodnutí dát kila dolů. Vydržet se zdá být totiž stále těžší a těžší...

Reklama