Jak je spokojená s nábytkem a kdo s ní sdílí obývák, to vše se dočtete v jejím příspěvku, který nám na dnešní téma poslala. A dokonce nás nechá nahlédnout i do svého soukromí, čehož si velice vážíme.

Obyvák jsme si zařizovali před 22ti lety, v prosinci 1989. Mělo to dvě výhody - ceny byly socialistické a obchody byly prázdné, protože všichni byli na náměsti cinkat  klíčema. Nevýhodou bylo, že nebylo moc z čeho vybírat. Chtěla jsem prostě něco světlého. Narazili jsme na stěnu o rozměrech cca 2,20 3,00 - takový monolit.  Ale co už, náš obývák má  6 m na délku, tak jsme z toho udělali polostěnu 6,0 x 1,40 m.

dana

dana

dana

dana

dana

Přikoupili jsme jen knihovnu a pár polic. Po čase, když se k nám nastěhovaly kočky, dokoupili jsme jim ještě škrabadlo. V našem obýváčku se cítím dobře a evidentně jsou tam spokojené i naše kocky.

DanaD

Milá DanoD, díky za exkurzi po vašem útulném obýváku. Jen by mě zajímalo, jak to děláte, že nemáte poškrábanou sedací soupravu? To si tolik koček vystačí se škrabadlem?

Pozvete nás také do svého obýváku, milé ženy-in? Pokud ne přímo obrazem, tak alespoň slovem. Jak se vám bydlí? Máte zařízený byt podle svého gusta, nebo byste chtěla změnu? Jaký styl máte ráda? Líbí se vám moderní minimalistické interiéry, nebo spíš romantické útulno?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama