Styl

Jak se budí princezny

Milé dámy, na tu bledou tvář, zplihlými rousy orámovanou a s cizí postavou, kterou jste právě zahlédly ve výkladní skříni nebo v zrcadle ve zkušební kabince, okamžitě zapomeňte. Prozradím vám pár zaručených triků, jak probudit princeznu, která dřímá v každé z nás.

Co k tomu buzení do něžné, svěží krásy budete potřebovat, zjistíte cestou. Složité přípravy předem vám zbytečně berou odhodlání skutečně začít. Stále srovnáváte a párujete ingredience, píšete podrobné plány a skutek je pak až za devatero stříbřitých skal a černých řek, a kdo z nás by se tam hnal, když můžeme být za princeznu tady a hned

.water

Tím prvním malým zázrakem, studnicí zdraví, která má přímo pohádkové účinky, je voda. Do skleněného džbánku přidáme oblíbené ovoce nakrájené na kousky – mohou to být jahody, pomeranče, mandarinky, jablka, skvělým zástupcem zeleniny je meloun (pozor – citrusy oloupeme, jejich kůra bývá chemicky ošetřena), pro efekt dokonalé svěžesti nesmí chybět čerstvě vymačkaná šťáva z citronu a dvě tři snítky máty, zalijeme nejlépe filtrovanou vodu a popíjíme, dokud není džbánek prázdný. Poté doplníme opět vodou, můžeme přidat meduňku nebo trošku domácí ovocné šťávy.

Chutná je i varianta s čajem (dva tři čajové sáčky) zalijeme vroucí vodou, ochutíme medem. Na dodržování pitného režimu během dne zapomínáme a často až večer zjistíme, že jsme do sebe za celý den dostaly jen dvě kávy. Již během dvou týdnů, kdy se budeme soustředit (než se nám voda dostane pod kůži a stane se samozřejmostí, bez které nemůžeme být) na to, abychom vypily dostatečné množství vody, nejen že budeme cítit svěží, ale i naše pleť nám bude velmi vděčná. Zabráníme jejímu ochabování, bude napjatá a zářivá.

Přejít na stranu:

 
   
06.06.2014 - Krása - autor: Hana Novotná

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  Vodu s citronem si dělám denně Sml67

  superkarma: 0 06.06.2014, 14:03:33
 2. [1] baška [*]

  Pěkně se to čte ,ale hůř provádí.Ale určitě je to v nás,jaké si to uděláme takové to máme.

  superkarma: 0 06.06.2014, 08:03:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme