V minulosti jsem se mnohokrát zamýšlela nad tím, proč je někdo chudý a proč zas naopak někdo extrémně bohatý. Asi před sedmi lety jsem se seznámila s mladou slečnou, které bylo devatenáct. 

Už v tomto věku byla majitelkou několika nemovitostí po celém světě, vedla velkou firmu a jezdila v nejnovějším modelu Mercedesu…

 

Ke svému bohatství a postavení přišla „osudem“. Narodila se v milionářské rodině. Mnoho lidí jí závidělo. Ona sama však nebyla šťastná, i když tak působila. Nebyla si jistá žádným vztahem ani přátelstvím. Věděla, že ji vyhledávají kvůli penězům a značnému vlivu její rodiny. Taky měla pocit, že si to všechno nezaslouží, protože vše co měla, získala šikovností rodičů a ne vlastní prací.

“Být v balíku“ je velká zodpovědnost. Mnoho lidí touží po spoustě peněz. Většinou však nic nemají.  Proč? Protože svým „násilním chtěním“ peníze od sebe odpuzují. Všimněte si, že úspěšní a bohatí šťastlivci ke svému bohatství přišli neplánovaně, přirozenou cestou.
 

Každý má, co si zaslouží. A to se týče i peněz!

 

Penězům se však v žádném případě nebraňte! Mají zvláštní poselství a odrážejí vaši energii. Když si myslíte, že si zasloužíte víc, než máte, zkuste si je k sebe přitáhnout:

 

1.        Zákon lásky
jednejte podle svých nejlepších sil. Snažte se chovat konstruktivně a tak, aby byla každá zúčastněná strana spokojena.  

2.        Zákon bezpředsudkového akceptování
přijímejte to, co je vám dáno. Nesnažte se za každou cenu prosadit svou vůli.

3.        Zákon cesty a cíle
kráčejte životem uvědoměle a hravě. Učte se a šiřte dobro a lásku. Neupínejte se trvale na určitý cíl. Nebudete vnímat proces postupu po své cestě a zůstanete chudý, protože u cíle života dostanete jen to, co jste nasbírali na své životní cestě!A ještě jedna důležitá věc. Učte se trpělivosti. Všechno má svůj čas.

“Neočekávej nic, buď připraven a dostaneš všechno!“ (Walter Lubeck)

 

 

 

Zdroj: Walter Lubeck Tao peněz   

Reklama