Rodina

Jak přesvědčit školáky k dodržování pitného režimu?

Správný pitný režim, to je jeden z hlavních ukazatelů zdravého životního stylu. Pokud nedodržujete pitný režim, zaděláváte si na migrény a další nepříjemnosti. Sami ale víte, že člověk dost často zapomene. A co teprve školáci...

Dodržování pitného režimu je alfou a omegou zdravého života. Dobře, možná trochu přeháníme, ale rozhodně správný pitný režim k zdravému životu napomáhá. Nedostatek tekutin během dne může způsobit bolesti hlavy, únavu, hlad, ale i natékání rukou či nohou! Sami se těmto nepříjemným projevům dovedeme bránit a opanovat se, co se pravidelného přísunu tekutin týče. Ale jak přesvědčit děti?

Čas bezstarostnosti

Dětství je jedno z nejkrásnějších období, které prožíváme. Je to čas radosti a her, při kterém to poslední, na co chceme myslet, je zdraví a nějaký pitný režim. Stačí přece, že občas musíme myslet na školu... jenže kdo za nás na pitný režim myslí? No ano, rodiče - tedy většinou maminky.

Ale ani maminky nemohou být všude a nemohou se o své ratolesti starat na každém kroku. Pomocnou ruku při dodržování pitného režimu jim podávají nápoje HELLO, které děti pijí rády pro jejich skvělou chuť!

Jaké řady výrobků HELLO dětem zachutnají?

helloDoma se jistě spokojíte se sirupy HELLO, které si děti mohou připravit snadno samy, kdykoli je přepadne žízeň (nebo kdykoli je starostlivá maminka pošle, aby se napily). 100% čerstvě vylisované ovocné šťávy a smoothies vynikají jedinečnou chutí a množstvím minerálů a vitamínů. Na cesty či ke školní svačině pak dokonale poslouží nápoje s brčkem HELLO!

Extra husté sirupy HELLO

helloPrémiové sirupy HELLO v nově vyvinuté PET láhvi o objemu 700 ml jsou extra husté a patří na špičku v prémiovém segmentu sirupů na trhu. Ovocný podíl je mezi sirupy vysoký od 10 % (pomeranč) do 37 % (jablko), a tím i chuť překonává vše, co jste doposud ochutnali. Špičkový sirup od tradičního výrobce neobsahuje žádné chemické konzervační látky ani barviva. Je prostě hustý!

Smoothies a 100% ovocné šťávy HELLO

helloČerstvé šťávy od HELLO obsahují 100% podíl ovoce. Svou barvou, vůní a chutí se takřka neliší od podomácky vymačkaných ovocných šťáv. Nápoj smoothie je naopak spojením čerstvé šťávy a 30% podílu ovocné dřeně, a proto nabízí hellovysoký obsah vitaminů, antioxidantů a vlákniny. V obou řadách jsou díky obalům Tetra Prisma Aseptic uchovány všechny blahodárné látky, které naše tělo potřebuje, až po dobu jednoho roku.

Nápoje s brčkem HELLO

helloMezi nápoje HELLO patří také řada „brček“ pro malé i velké. HELLO džusy v praktickém 250ml balení s brčkem lze zakoupit ve variantách 100% jablko, 100% pomeranč a multivitaminový nápoj. „Brčka“ neobsahují umělá barviva ani konzervanty.

O společnosti Linea Nivnice, a.s.

lineaAkciová společnost Linea Nivnice patří k největším výrobcům nealkoholických nápojů v České republice. Nosným programem firmy je od roku 1995 řada ovocných šťáv, nápojů a nektarů v obalech od firmy Tetra Pak a vlajkovou lodí mezi jejími produkty je řada nápojů značky HELLO. Více na www.lineanivnice.cz

 

   
21.09.2010 - Rodina - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Vivian [*]

  Jo, děti by tyhle sladké věci pily po litrech, ale ty zuby potomSml15... Ideální je, když si zvykne pít vodu. Kája sice miluje sladké, ale k pití vyžaduje čistou vodu, za což jsem vděčná. Pitná voda teče všude z kohoutku, takže bude moct i ve škole hasit žízeň bez omezení.

  superkarma: 0 21.09.2010, 22:12:54
 2. avatar
  [8] vodfon, kolie [*]

  kosík — #6 to je fakt

  superkarma: 0 21.09.2010, 20:05:37
 3. avatar
  [7] kobližka [*]

  Lendinka — #3 A z jakého důvodu nemůžeš synovi dávat víc pití?Velkou lahev by neunesl?Nemá možnost si něco koupit ve škole?To je přece dneska naprosto normální,všude jsou bufety...Já si myslím,že dnešní pijou docela dost,teda určitě oproti nám,kdy jsem si za den jen tak srkli z vodovodu,vidím u dětí pořád nějaké flaštičky,což je dobře a kdo nemá v ruce lahev s vodou,skoro není "in".....

  superkarma: 0 21.09.2010, 19:49:54
 4. avatar
  [6] kosík [*]

  Ve školách i ZŠ přibývají automaty na pití, na kterých si škola přivydělává, ale děti si tam nejvíce kupují colu, což jim zrovna moc neprospěje Sml68

  1. na komentář reaguje vodfon — #8
  superkarma: 0 21.09.2010, 17:51:43
 5. avatar
  [5] nadenica [*]

  dcera pije jako duhaSml22

  je ve sportovní třídě, tělocvik mají každý den, takže bere obří  pití z domu, dokoupí si popřípadě minerálku a ke svačinám dostávají také nějaký nápoj Sml77

  superkarma: 0 21.09.2010, 17:03:01
 6. avatar
  [4] Juana [*]

  Lendinka — #3 To je chyba vychovatelek - dcera začátkem roku donese do družiny flašku sirupu a pak si kdykoliv můžou udělat pití do lahviček, v kterých nosí pití z domova. Voda z kohoutku teče neomezeně.

  Měli byste si na ně ve škole došlápnout, fakt to není problém. Když zásoba sirupů ve škole dojde, tak zas děti donesou další.

  superkarma: 0 21.09.2010, 09:31:03
 7. avatar
  [3] Lendinka [*]

  Můj syn s tím má problémy. Ve škole je do 4 hodin odpoledne a tolik pití mu nemohu dávat. Škola (spíše paní vychovatelky )na to kašlou. A babo raď!!!

  1. na komentář reaguje Juana — #4
  2. na komentář reaguje kobližka — #7
  superkarma: 0 21.09.2010, 08:49:04
 8. [2] Klára Křížová [*]

  Pokud mé dítko školou povinné nezapomene doma pití, tak pitný režim dodržuje Sml67

  superkarma: 0 21.09.2010, 08:18:52
 9. avatar
  [1] vodfon, kolie [*]

  U nás nebyl nikdy probémSml59

  superkarma: 0 21.09.2010, 06:38:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme