Zdraví

Jak posílit účinně imunitu? Přes střeva.

lactocareVe střevech sídlí 70 % imunitního systému člověka. Proto má složení bakteriální flóry a s ním spojená kvalita střevní sliznice zásadní význam nejen pro místní imunitu, ale i pro celkovou imunitu organismu.

Trápí vás na podzim a v zimě častá nachlazení, chřipky či opakující se záněty horních cest dýchacích? Nakazíte se od každého nemocného člověka, který okolo vás projde? Věřte nebo ne, může k tomu přispívat nevhodné složení vaší střevní mikroflóry. Rovnováha může být narušena např. vlivem stresu, nevhodné stravy, užíváním antibiotik a z mnoha dalších příčin.

Pomohou vám probiotika!

lactocareK nápravě mohou pomoci probiotika. Musíte si ovšem být jisti, že v nich bude dostatečné množství živých bakterií, které budou schopny ve střevě zjednat nápravu. Pokud tomu tak není, probiotický přípravek prostě nemůže fungovat.

Z přípravku Lactocare™, který obsahuje 7 miliard živých bakterií kmene L. sporogenes, se jich do střeva dostane dostatečné množství, protože jsou chráněny před nepříznivými podmínkami při skladování i při průchodu žaludkem přirozeným ochranným obalem - sporou. Do střeva se dostávají živé a vitální, takže začnou už během čtyř hodin „pracovat" na potlačení škodlivých bakterií a současně na vytvoření vhodného prostředí pro bakterie prospěšné.

 

Těm navíc poskytuje Lactocare™ i potravu v podobě vlákniny arabinogalaktan, takže množení prospěšných bakterií je dosaženo dvěma synergickými pochody.

Více na www.lactocare.cz

Dávkování - 1 žvýkací tableta denně nalačno.
Lactocare™ neobsahuje lepek ani laktózu.

   
30.11.2009 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Terulaa [*]

  To je určitě možné, na imunitu je totiž nejlepší dostatek vitamínů z ovoce a zeleniny, pak taky pohyb a já k tomu beru pravidelně ještě 2 tabletky hlívy ústřičné 800mg, ta je super, nedám na ni dopustit, nemocná jsem nebyla ani nepamatuju.

  superkarma: 0 16.10.2014, 08:38:57
 2. [2] JaneM.K [*]

  užívám - jen jinou značkuSml22

  superkarma: 0 08.12.2009, 17:10:47
 3. [1] helena don [*]

  Já již delší dobu jím směs slunečnicových a dýňových semen, ale nesmí se to moc přehánět a myslím si, že mě to pomáhá. Zjistila jsem, že tyto semena jsou pro organismus velmi výhodná a účinná. Zatím jsem velmi spokojená.

  superkarma: 0 07.12.2009, 22:05:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme