lactocareVe střevech sídlí 70 % imunitního systému člověka. Proto má složení bakteriální flóry a s ním spojená kvalita střevní sliznice zásadní význam nejen pro místní imunitu, ale i pro celkovou imunitu organismu.

Trápí vás na podzim a v zimě častá nachlazení, chřipky či opakující se záněty horních cest dýchacích? Nakazíte se od každého nemocného člověka, který okolo vás projde? Věřte nebo ne, může k tomu přispívat nevhodné složení vaší střevní mikroflóry. Rovnováha může být narušena např. vlivem stresu, nevhodné stravy, užíváním antibiotik a z mnoha dalších příčin.

Pomohou vám probiotika!

lactocareK nápravě mohou pomoci probiotika. Musíte si ovšem být jisti, že v nich bude dostatečné množství živých bakterií, které budou schopny ve střevě zjednat nápravu. Pokud tomu tak není, probiotický přípravek prostě nemůže fungovat.

Z přípravku Lactocare™, který obsahuje 7 miliard živých bakterií kmene L. sporogenes, se jich do střeva dostane dostatečné množství, protože jsou chráněny před nepříznivými podmínkami při skladování i při průchodu žaludkem přirozeným ochranným obalem - sporou. Do střeva se dostávají živé a vitální, takže začnou už během čtyř hodin „pracovat" na potlačení škodlivých bakterií a současně na vytvoření vhodného prostředí pro bakterie prospěšné.

 

Těm navíc poskytuje Lactocare™ i potravu v podobě vlákniny arabinogalaktan, takže množení prospěšných bakterií je dosaženo dvěma synergickými pochody.

Více na www.lactocare.cz

Dávkování - 1 žvýkací tableta denně nalačno.
Lactocare™ neobsahuje lepek ani laktózu.

Reklama