loccitaine

Tajemství krásné pleti spočívá v přírodní hydrataci! Andělika lékařská byla již od středověku využívána bylináři pro své tonizující a ochranné vlastnosti. Díky mimořádné schopnosti koncentrace vody v kořenech dokáže neuvěřitelně rychle vyrůst během několika dnů do výšky téměř dvou metrů. Své tajemství tak drží, doslova hluboko pod zemí, ve svých kořenech. Ty totiž fungují jako vodní kanálky, které přepravují vodu od kořenů až vysoko vzhůru k jejím květům.

Výrobky péče o pleť z řady Andělika obsahují patentovaný komplex dvou výtažků - Andělikovou vodu a Andělikový esenciální olej v bio kvalitě pro dokonale hydratovanou a rozzářenou pleť. Voda z Anděliky posiluje přirozenou hydrataci pleti a zároveň stimuluje syntézu aquaporinů – vodních kanálků v membránách buněk. Esenciální olej získávaný z kořenů rostliny má tonizační a stimulační účinky a chrání pleť před volnými radikály a zlepšuje její elasticitu.

Vyzkoušejte tyto novinky letošního léta, které vám zaručí vám fantastickou hydrataci po celý den i nyní na podzim!

loccitaine

HYDRATAČNÍ MASKA ANDĚLIKA

loccitaineHloubková hydratace již po 3 minutách!

L'OCCITANE vytvořila pleťovou masku, kterou lze použít kdykoliv máte pocit dehydrované pleti. Velmi svěží gelová maska perfektně hydratuje i velmi suchou pleť během pouhých 3 minut! Maska totiž působí okamžitě. Než si stačíte vypít svou ranní kávu, vaše pleť bude opět svěží, rozzářená a hydratovaná. Hydratační masku není nutné oplachovat. Účinné složky tak mohou dále pracovat a poskytovat pleti aktivní hydrataci po celý den.

JEMNÝ HYDRATAČNÍ PEELING ANDĚLIKA

loccitaineJemná a hydratovaná pleť již za 30 vteřin!

Příjemná gelová textura a exfoliační částečky přírodního původu vytváří jemnou gomáž, která odstraňuje nečistoty a odumřelé pleťové buňky a stimuluje mikrocirkulaci. Výtažek z organické Anděliky, z regionu Drôme v jižní Francii, podporuje přirozenou hydrataci pleti, která je tak neuvěřitelně jemná, čistá a zářivá.

Pouhých 30 vteřin stačí k dokonale čisté a jemné pleti, která je tak připravena k použití masky nebo oživená po náročném dni.

OSVĚŽUJÍCÍ SPREJ NA OBLIČEJ ANDĚLIKA 

loccitaineSvěží a revitalizovaná pleť ve 3 vteřinách!

I vaše pleť může mít žízeň… Osvěžující sprej na obličej Andělika okamžitě hydratuje a osvěžuje pleť.  Ideální pomocník za horkých letních dnů, kterého oceníte i kdykoliv během roku, když vaše pleť potřebuje rychle osvěžit. Lehké složení, obohacené o organickou vodu a esenciální olej z Anděliky, se rychle vstřebává a okamžitě dodává pleti potřebnou hydrataci. Sprej lze aplikovat i na nalíčenou pleť a podpořit tak svěží vzhled během dne.

Reklama