Podzim se podepisuje na kvalitě našich vlasů - také je máte unavené, mdlé, bez života?

Podzim je plném proudu, odpočítáváme dny, kdy se blíží Vánoce. Chladné počasí, stres a únava se podepisují na našem zdraví. Mnoho z nás trápí rýma a nachlazení, jsme náchylní k virózám. Nedostatek vitamínů, slunečního záření a svěžího vzduchu se ale podepisuje na naší pleti a na kvalitě vlasů. Musíme jim tedy věnovat zvýšenou péči, aby vypadaly zdravě.

vlasy

V podzimním období mají vlasy větší sklon k tomu, aby byly unavené a více se mastily - je to vlivem střídání teplot, na kvalitě jim nepřidá pobyt v klimatizovaných místnostech, kde je velmi suchý vzduch - vlasy se ještě více vysušují. Také častěji v zimním období nosíme pokrývky hlavy - těsné čepice, šátky, pod kterými se vlasová pokožka více potí, mechanickým třením také na vlasech ulpívá více mazu, který produkuje pokožka na čele.

Chceme být ale krásné i na podzim, tak musíme bojovat s nepřízní počasí.

Pro dobrou péči o namáhané a barvené vlasy vám chceme doporučit pomocníka:

Gliss Kur Ultimate Color ochrání barvu vašich vlasů až na deset týdnů

V dnešní době si vlasy barví většina žen. Problém je ovšem v tom, že barvy snadno vyblednou a vlasy pak vypadají zplihle a bez života. Řešením je používání vlasové kosmetiky určené speciálně pro barvené vlasy. Spolehněte se na přípravky pečující vlasové kosmetiky Gliss Kur Ultimate Color určené pro vlasy barvené přelivem či permanentní barvou. Nyní představují novou recepturu pro zafixování barvy, kvalitnější ošetření a dlouhotrvající ochranu barvy. Nové složení s hydratačním sérem a ochranou před UV zářením poskytuje intenzivní regeneraci a fixuje barvu až na deset týdnů. Řada se navíc rozšiřuje o prvotřídní pečující přípravek– inovativní Gliss Kur elixír s oleji Ultimate.  

Neviditelná fixace pro vlasy jako ze salonu

Většina mužů a žen chce pro svůj účes nejen přirozený vzhled, ale zároveň i spolehlivou fixaci – prostě kvalitu jako ze salonu. Nyní lze těchto skvělých stylingových výsledků dosáhnout i doma, a to za pomoci novinky Syoss Invisible Hold. Inovativní složení s technologií Invisible Hold poskytne vašemu účesu extra silnou fixaci, aniž by zanechávalo ve vlasech zbytky. Vlasový sprej a gel v novém stříbrném balení naplní všechna stylingová přání, a to diskrétně, tak jako byste stylingový produkt vlastně vůbec nepoužili.

I přirozeně vypadající účesy potřebují stylingové přípravky, které jim dodají spolehlivou fixaci. Avšak zbytky stylingových produktů ve vlasech mohou zničit i ten nejdokonalejší vzhled. Nová stylingová kolekce Syoss Invisible Hold tak přináší profesionální stylingové produkty pro extra silnou neviditelnou fixaci, která ve vlasech nezanechává žádná rezidua.

Máme pro vás super tipy na pomocníky, kteří vám pomohou s tvorbou účesu
Dokonalý styl, zdravé vlasy

Uhlazené lokýnky či maximální objem, rovné vlasy nebo bohaté vlny… Ať je váš oblíbený styl jakýkoliv, určitě by vám mělo záležet na tom, aby vaše vlasy byly zdravé. Společnost Philips představuje přístroje ProCare, s jejichž pomocí vytvoříte požadovaný účes s maximální péčí a obavy z možného poškození vlasů tak můžete hodit za hlavu.

philips

  • Žehlička Philips ProCare Sonic s okamžitým ohřevem přináší žehlení při stabilnější, a proto šetrnější teplotě, navíc sonické vibrace prináší skvělé výsledky v kratším čase.
  • Vysoušeč vlasů Philips ProCare s technologií ThermoProtect zajišťuje vlasům maximální péči. Unikátní sensor měří vlhkost vlasů při vysoušení a podle ní automaticky nastavuje teplotu vysoušení.
  • Kónická kulma Philips ProCare disponuje válcem, jehož jemný sametový povrch Soft Touch poskytuje dokonalou kontrolu a tepelnou ochranu. Tato vrstva zároveň chrání před přímým kontaktem s vyhřívaným válcem prsty, uši, krk a vlasovou pokožku.

Více na www.philips.cz

Vytvořte si trendy účes u vás doma!

Ať už je vám blízký romantický styl, či raději volíte spíše sportovní, vlnám se rozhodně nevyhýbejte a užijte si tento aktuální vlasový trend naplno a bez obav. Umělecký ředitel sekce Philips péče o vlasy, Andy Uffels, vybírá z aktuálních trendů několik účesů, které si můžete vytvořit doma a zároveň pečovat o své vlasy. Videa, stejně jako step by step návody jsou k dispozici na www.philips.cz/e/pece-o-vlasy/

Reklama